Saç Rengi ve Saç Boyama Palette Deluxe ile boyayanlar bir bakar mısınız ?

palettenin bu yeni serisi mükemmel ben kahve köpüğü kumral ve açık kumrallarını kullandım her seferinde kutunun anısı çıktı renk hiç haal kırıklığı aratmadı.kız kardesimde koyu kahve ve kahvesini kullandı ilk kez kömür siyahı yapmayan kahve tonları gördüm gerçekten oldukça basarılı bu serisi

palette deluxe açık sarısı doğal saçta küllü platine yakın bir renk elde ediyor.turunculuk yok kesinlikle ve doğal tonda cidden o tona yakın bir renk oluşuyor.

annemde palette deluxe koyu kumral aldı.fakat henüz boyamadı saçlarını ilk kez kullanacak.ben garnier kullanıyorum en güzeli o.

bendde yaklaşık 1 sene önce palette deluxe serisinin kahve köpüğüne boyamıştım.çok güzel olmuştu renk ve uzun 9 ay kadar kullandım.ama sonra aklım kızıl renklere kaydı ve kolestonun bir kızılını aldım ama adını hatırlamıyorum kızılın.neyse 2 ayda kızılla durdum.ama çok kötü oldu saçlarım önceden kahve köpüğü olan yerler kızılı tutmadı yani kahve köpüğü olan yerdeki kızıl boya hemen aktı gitti.bende en sonunda dün koyu kahve rengi aldım gene palette deluxe serisinin ve boyadım gerçekten çok güzel oldu.şimdi kızılları kapatmaya çalışıyorum ve bunu palette deluxe serisiyle kolayca halledebilicem gibi duruyor.yani uzun lafın kısası palette deluxe serisi gerçekten saçı hem yıpratmadan rengi değiştiriyor hem akmıyor hemde çok güzel oluyor.hepinize tavsiye edebilirim.

mrb kızlar.. bende saçlarımı palette deluxe serisi ile boyamayı düşünüyorum.. şimdiki saç rengim açık kahve ve ben palette deluxe kahve köpüğü yada fındık kabuğu rengine boyamak istiyorum.. ama nasıl durur hiç bilmiyorum. bazen boya tutmuyo ve turuncu gibi duruyo ya renkler inşallah öyle olmaz. sizce ben saçlarımı boyadığımda hangi rengi elde ederim.? bide palette nin saç rengini açma özelliği ve rengin tam tutma olasılığı diğer boyalara oranla daha fazlaymış bu doğru mu_?? eğer sorularıma cvp yazarsanız çok sevinirim.. :)

mrb kızlar.. bende saçlarımı palette deluxe serisi ile boyamayı düşünüyorum.. şimdiki saç rengim açık kahve ve ben palette deluxe kahve köpüğü yada fındık kabuğu rengine boyamak istiyorum.. ama nasıl durur hiç bilmiyorum. bazen boya tutmuyo ve turuncu gibi duruyo ya renkler inşallah öyle olmaz. sizce ben saçlarımı boyadığımda hangi rengi elde ederim.? bide palette nin saç rengini açma özelliği ve rengin tam tutma olasılığı diğer boyalara oranla daha fazlaymış bu doğru mu_?? eğer sorularıma cvp yazarsanız çok sevinirim.. :)

altın karamelle açık kahvesini karıştırmayı düşünüyorum ama çok açık bi renk çıkmaz umarım,orta kahve olsun istiyorum..

Ben de uzun zamandır palette deluxe şarap kızılı boyuyorum, kızıl kolay akan bir renk olmasına rağmen en ufak bi renk atması yapmıyor palette deluxe şarap kızılı.

kızlar önce garnier koyu kahveye boyadım içime sinmedi sonra yine garnier siyaha boyadım, hiç akmaz denilen siyah 2 haftada aktı resmen eski rengi ortaya çıktı, şimdi de kararsız kaldım koleston 2-0'la mı boyasam yoksa palette deluxe 1-0la mı, bi yardımcı olursanız sevinirim, siyah saç istiyorum ama beceremedim bi türlü:))

Aranizda bu boyanin kizil gece rengini deneyen var mi? Nasil bir renk cikiyor? Kizil yansimali siyah mi mor yansimali siyah mi? Ya da bambaska bir renk mi?

Bende bronz kahveye boyadım ve çok sevdim... Çok tatlı kahve tonları var...

siz kendi saçınızın üzerine mi uyguladınız? kutudakinin aynısı çıktı mı acaba? ben de deluxe kumral aldım dipboyam için ama çok kararsızım ya koyu çıkarsa diye..:KK31:

gayet guzel bır boya kutudakıne cok yakın cıkıyor

rewend acaba kumral rengi için mi söylediniz? yoksa genel anlamda mı? boya duruyor önümde kkoyu olacak diye korkumdan boyayamıyorum da o yüzden fikir almaya çalışıyorum boyayanlardan :26:

rewend acaba kumral rengi için mi söylediniz? yoksa genel anlamda mı? boya duruyor önümde kkoyu olacak diye korkumdan boyayamıyorum da o yüzden fikir almaya çalışıyorum boyayanlardan :26:

cnm ablam kumralını denemıstı ben kahvesını kımızde memnun kaldık

siz kendi saçınızın üzerine mi uyguladınız? kutudakinin aynısı çıktı mı acaba? ben de deluxe kumral aldım dipboyam için ama çok kararsızım ya koyu çıkarsa diye..:KK31:

saçlarım boyalı canım...koyu kahve üzerine boyadım ama arkadaşların dediği gibi kutudaki renge yakın oluyor... hayal kırıklığı olmadı bende..

QUOTE=rewend;15759670]palettenin bu yeni serisi mükemmel ben kahve köpüğü kumral ve açık kumrallarını kullandım her seferinde kutunun anısı çıktı renk hiç haal kırıklığı aratmadı.kız kardesimde koyu kahve ve kahvesini kullandı ilk kez kömür siyahı yapmayan kahve tonları gördüm gerçekten oldukça basarılı bu serisi[/QUOTE] yaa merhaba size bişey sormak istiyorum.ben bi ay önce palette kahve köpüğü boyadım..yıkadıkca aktı.hosuma gitmedi pek bu rek.resmnide koyımEki Görüntüle 174856 ben suan palette nn acık kumral 8, 0 ını gordum ve bayıldım hatta satın aldım.ama bide yanında 9,0 sarı aldım.koyu bi renk cıkmasın diye napmalıyım.istediğim ren k şöyle Eki Görüntüle 174857 bundan biraz daha acık olsa ii olur.napmalıyım sizce sarı ile mi karıstırıp boyayım yoksa.bi tane daha mı acık kumral satın alyım.yardım edin :KK43:

ben altın karamel rengini kullanıyorum
saçlarım koyu kestane olmasına rağmen diplerimi mükemmel kapatıyor
ve renk gerçekten mükemmel bi de boya kokusu yok parfümlü gibi yeni aldığım palette deluxe çok sevdim :KK69:

bende 10.1 aldım çok güzel oldu rengi sapsarı akana kadar hiç turunculuk olmadı şu am diplerim geldi sanki dibini bile açmışım gibi duruyor saçım kumral ama hiç sırıtmadı 2 renk arasında ama benim saç derime olmuyor normalde koleston kullanıyorum bunu kullanınca birkaç ay yara yapıyor

bende sıcak çikolataya boyadım 1 ay kadar oldu hiç akmadı desem yeridir ama bende aksın diye gözüne bakıyorum saçlarım bronz kahveydi sıcak çikolatayı boyayınca çok koyu bi renk oldu ben daha tatlı bi kahverengi istiyodum pişman oldum

resmini koyarmısn cnm ?

X