Saç Kesim Şekilleri mucize gibi bişi saçlar artık hep kabarık olacak

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

apex99

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2009
64
0
43
arkadaşlar aşağıdaki linke bakın çok ilginç dimi?benim saçlarım hep sönüktü en sonunda bu sitede bunu görmüştüm sonra yurt dışından aldım. gerçekten çok güzel sizinde bakmanızı tavsiye ederim.birde topuzlarda ve gelin saçı yaparkende çok işe yarar diye düşünüyorum videodada var.

Video izle, indir, youtube, yasaktube, video klip izle, indir, youtube izle

Son düzenleme:
acaba insanın başını fln ağrıtırmı hani bazı taçlarda kulak arkasına baskı fln yaptığından ağrı oluo ya öle bişey olurmu

bu bir kere daha buraya konu olmustu baya oluyor ama.. kaymiyormu peki kafadan, yani kocam bir sey rahat oldugundan süphe ediyorum.. görüntü güzel ama vidoda gösterildigi kaddarda basit olmadigini düsünüyorum

of çok iyi bu ya krepe yapmaktan saçlarım yıpranmıştı artık keşke bulabilsem böle bişi hemen alırdım

bu aletin adı ne peki?nasıl temin edebiliriz acaba?ben izmirdeyim ve çevremde bunu kullanana rastladım hiç.yardımcı olursanız çok sevinirim.

ben aldim hicde öyle görünmüyo takinca :KK70: hep sacinin arasindan cikiyo o cikintilari, saga sola arkaya kayiyo icinde durmuyo hic sacimin o benim cok ugrastim ama hic resimlerdekilere benzemediii!!

X