Aşıdan sonra banyo

SEYMA

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008
3.408
0
dün aşı olduk acaba b ugun banyo yapsak bışey olurmu...dr sormayı unuttum keremde sankı demişlerdi 3 gün yıkama acaba her aşıda bu geçerlimi..

Aşı sonrası bebeğime banyo yaptırabilir miyim?
BCG ( verem aşısı) dışındaki diğer tüm aşılar, bebeğin banyo yapmasına engel değildir. Ancak; BCG sonrası aşı yerine 3 gün su değmemesi gerekmektedir.

cnm bende dün yaptırdım hepatit b 2. dozunu dr 1 gün yıkama dedi dün yıkamadım bugün yıkadım mis gibi oldu prensesim:asigim:

Bende 2.aydaki aşıdan sonra banyo yaptırılmıyo 3.gün diye biliyorum..Banyo yaptırıp getirin diyolarmış hatta..
bizde dün öğlen olduk hepatit 2.dozunu.bu gece banyo yaptırıcam.

iyi oldu hatılattığınız sormayı unutmıyım bari

Son düzenleme:
verem aşısı olan varmı şeyma veremmi vurdrdun veremde 3 gün yıamıcvaksn?diğerlernde 1 gün..
verem aşısı 2 ayak bir kol die biliorum dün bizim drumz 1 kol 1 back vurdu nedenini sordm bitanesnn içinde zaten 5 aşı varmş dfteri boğmaca etenoz vs. üçüncüsünde vurursam ağr gelr dedi bidaki aya vurucam 2 tane daha dedi...sizenasıl uyguladılar arkadşlar.

musyas bcgnn yanında ne vurdu başka 2 ayaktan 1 koldanmı bvurdu.bzm dr 1 ayak 1 kol vurdu çok atş yapmasn die bidaki aya vrcam 1 tanede dedi.

bebeğime dun aşı yaptırdım 4 aylık aşısını ve aynı gun banyo yaptırdım ayrıva ferro sanol a başladım dun ve ateşlendi kustu ateşin sebebi acaba banyo mu?

Kızlar yarıkızım 1aylık olucak aşı olcak aşıdan aonra banyo yaptırabiliyormutuz cvpp verirseniz sevinirm

X