Cilt Bakımı Ürünleri Sally Hansen Zero Black Heads(siyah nokta giderici)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

sakin bayan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2009
4.060
11
SALLY HANSEN ZERO BLACK HEADS / SİYAH NOKTA ÇIKARICI
Fiyatı:25.65 TL

Açıklama :

* İçeriğindeki özel Alpha Hydroxy Asitler, Aloe ve yoğun temizleme etkili Witch Hazel ile sadece bir dakika süren bir uygulama sonucu cildinizdeki siyah noktaları çıkartmaya ve genişlemiş gözeneklerinizi daraltmaya yardımcı olur.
* C Vitamini ve Bitkisel özler içeren özel BioAktif Kompleks sayesinde ise bu uygulamayı destekler. Cildinizde sağlıklı bir his ve görünümü amaçlar.
* 1 Dakika içerisinde yağdan arınmış, temiz ve berrak bir cilt sağlamayı destekler.

Uygulaması: Şişe içerisindeki solüsyonu ihtiyaç duyulan bölgeye ince bir tabaka halinde uygulayınız. Öncelikle fırçanın uzun ve sivri tarafı ile bu tabakayı dairesel hareketlerle masaj yaparak yayınız. 1 dakika kurumasını bekleyiniz. Daha sonra ise fırçanın kısa ve yuvarlak tarafını kullanarak kurumuş solüsyonu ve siyah noktaları kaldırınız. Bölgeyi ılık su ile durulayınız. Kullanmadığınız zamanlarda şişenin ağzını sıkıca kapadığınıza emin olunuz.

Doğal bitki özleri ve vitaminlerden oluşan özel Bio Aktif Kompleks İçeriğinde;

* Ciltteki kırışıklık belirtilerini azaltan ve cildin genç kalmasına yardımcı A vitamini
* Cildi mikroplara ve yıpranmalara karşı koruyan ve cildin yağ dengesini koruyan C ve E Vitaminleri
* Cildi nemlendiren ve Anti-oksidant etkisi ile iyileşme sağlayan Rosemary
* Cildi rahatlatan ve Antiseptik etkisi ile aknelerle savaşan Peppermint
* Ciltteki yağ oranını dengeye sokan ve kontrol altında tutan Lemon Grass yer almaktadır.

Witch Hazel ; yoğun olarak cildi temizleme, arındırma, rahatlatma ve iyileştirme özellikleri olan bir bitkidir.

Alpha Hydoxy Asit ; Şeker kamışı, Elma ve Üzüm den elde edilir ve cilde faydalı, arındırıcı ve nemlendirici özelliği ön plandadır. Ölü deriyi temizlemekle kalmaz ayrıca cildinizde nem sağlamaya yardımcı olur.

Kızlar bunu bir sitede tesadüfen gördüm acaba aranızda kullanan var mı??

canım netten de araştırdım pek bi bilgiye ulaşamadım.umarım kk den kullanan olmuşturda bize yardımcı olurlar.

aslında sally hansenın birkaç ürününü kullandım cok memnun kaldım bundada fayda olabilir

X