Yarın regl günüm, sabahleyin test yapacağım, DUA edin ne olur... ÇOK KORKUYORUM.....

Tuba373

EL VEKİL,SANA EMANETİZ...
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2009
4.614
4
41
Yarın regl günüm....
3 yıllık evliyim. 2,5 yıldır bekliyorum.
1,5 yıllık uğraştan sonra geçtiğimiz yılın kasım ayında hamile kaldım ve 2 aylık bir düşüğüm oldu.. düşükten sonra 3-4 ay korunduk. ve hala:KK43: :KK43: :KK43: tık yok:KK43:
ve ben her ne kadar zihnimi dinlendirmeye, düşünmemeye çalışsam ve sabırla beklesemde regl gününü, O BÜYÜK GÜN geldiğinde yine sabırsızlanmaya yine korkmaya başlıyorum...
Bu ay kendimi dinlemekten vazgeçmiştim, belirti olsa da görmezden geldim hep... Birçok ayda olduğu gibi fos çıkacaktı çünkü:KK43: hep şu sözü tekrarladım 1-2 haftadır "SEN ÇEKıLıRSEN ARADAN, TECELLı EDER YARADAN..." Evet belki de tam teslimiyet olamayışımdandı bu hüzün dolu sabırsız bekleyişlerim.. Her ne kadar Herşeyin Mevla'dan geldiğini , zamanı gelmeden hiçbirşeyin var olmayaşını ve O'nun herşeyde bir hayır yarattığına iman etsemde tam bir teslimiyet içersine giremeyişimdi belki de Rabbimin bana hediyemi göndermeyişi.... Artık bu ay'dan itibaren tam teslimiyet olma yolunda ilerlemeye gayret göstereceğim inş... Lakin bunu Rabbimden hediyemi almak için değil, böyle yapmamdan Rabbimin razı olacağını bildiğim için yapacağım inş...

Son düzenleme:
canım yarın inşallah rabbim meleğini verir bakıcam sabahtan sana benim de 20 kasım adet günüm

canim insallah yarin melegini hissedersin insallah hamilesindir.hakkinda hayirlisi olsun.hayirli haberlerini bekliyorum.

canim insallah yarin melegini hissedersin insallah hamilesindir.hakkinda hayirlisi olsun.hayirli haberlerini bekliyorum.

teşekkür ederim canım.... amin...hakkımızda neyin hayırlı olduğunu yalnızca O biliyor değil mi tatlım öyleyse hepimiz için hayırlısını diliyorum Rabbimden...

teşekkür ederim canım.... amin...hakkımızda neyin hayırlı olduğunu yalnızca O biliyor değil mi tatlım öyleyse hepimiz için hayırlısını diliyorum Rabbimden...

rabbim hayırlısıyla yarın görüp sonra sağlıkla kucaklamayı nasip etsin inş:Saruboceq:.allahım tüm isteyenlere sağlıkla versin yavrucakları. sabah özellikle dua edicem canım hayırlısı :Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

elbet birgun bizlerinde bebisi olcak.buna inaniyorum zaman gecsede sabirla bekliyorum.4 senedir. insallah bi 4 sene daha gecmez.... rabbim emeklerimizi bosa cikarmasin kimsenin kucagi bos kalmasin

yarın inş. müjdeli haberini alırız canım
allah her isteyene versin inş.

ay hadi inşallah canım rabbim sana meleğini göndermiştir umarım rabbim gönlüne göre versin :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

rabbim hayırlısıyla yarın görüp sonra sağlıkla kucaklamayı nasip etsin inş:Saruboceq:.allahım tüm isteyenlere sağlıkla versin yavrucakları. sabah özellikle dua edicem canım hayırlısı :Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

çok teşekkür ederim canım çok mutlu ettin beni... dualarınızı bekliyorum:KK66: bu sitede olmasa kimlerle paylaşacağızz duygularımızı ya:KK66: değil mi kızlar:KK66: kimseyle paylaşamadıklarımızı hep içimize attıklarımızı burda rahatlıkla paylaşıyor ve bir nebze olsun rahatlıyoruz

Yarin regl günün, ve hemen eger olmazsan test yapican..peki erken degilmi, test yapmak icin? özür dilerim, bilmedigim icin soruyorum

Yarin regl günün, ve hemen eger olmazsan test yapican..peki erken degilmi, test yapmak icin? özür dilerim, bilmedigim icin soruyorum

hiçbizaman en az3 -4 gün gecikmeden yapmazdım ama bakıyoorumda sitedekilerin bir çoğu adet gününden bile önce öğreniyor... ben yine iyi sabrettim analayacağın:KK66: bi deneyim bakayım varsa çıkar herelde, gerçi pek ümidim yok ama hayırlısı...

sağol canımcım... sen hamile misin? ne güzel:) sen ne zaman nasıl öğrendin gebeliğini.. Rabbim korusun sizi

Evet hamileyim ,ama ben tedavi ile hamile kaldım canım.hamileliğimi mikro transferimin 8. günü idrar testi ile ( adetime 6 gün vardı ) kan testi ile adetime 3 gün kala öğrendim..Bizler tedavi ile hamile kaldığımız için garanti olsun diye birden fazla embriyo konuyor..Bu sebeple çoğul gebelikler daha fazla oluyor.. bu yüzden biraz daha erken belli olabiliyor durumumuz...

X