Bu bvlgari parfümlerden hangisini alayım sizce kızlar?(şimdiden teşekkürler)

Tanem

Benim canım oğluuuuuummmm
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
6.057
1
02718335005.jpg

bu mu?
00814435005.jpg

yoksa bu mu?
Hiç bir fikrim yoknişanlım için bu ikisinden hangisini önerirsiniz? Birde bayan için bu mavinin bayan olanı nasıl sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
bu parfümde karar kılman iyi.. benim e.arkadaşım da kullanıyor. bayılıyorum.:kedi:ama hangisi bilmiyorum inan..öğrenip yazarım

mavisi canım..mavisi de 2 taneymiş notte bide normal.. onun ki notte

nişanlım 2.nin soir'ını kullanıyor. ben tapıyorum şahsen :asigim:

mavısını al derim arkadaşım.Bende bayan olanını kullanıyorum ama bulgari blv mavıyı çook güzel tertemız kokuyor beni rahatlatıyor.opuyorumnanaktan

tabi ki bvlgari pour homme(2. resim)..çok çarpıcı kalıcı odunsu bir koku..kesinlikle tavsiye ediyorum, bvlgarileriler içerisinde en iddialı olanı...

mavı olanının kokusu harıka bayan ıcınde bvlgarı jasmin noir ve bvlgarı beyaz sısede olanı var benım kullandıklarım ıkısıde cok guzel...

mavısını al derim arkadaşım.Bende bayan olanını kullanıyorum ama bulgari blv mavıyı çook güzel tertemız kokuyor beni rahatlatıyor.opuyorumnanaktan

yaa demek tertemiz kokuyo.
tam benim istediğim bir kokuyu anlattın kaydirigubbakcemile5

BVL Pour Homme tek kelimeyle muhteşem ve huzur verici bir kokusu var.Benim eşimde kullanıyor ve ben bu kokuya bayılıyorumopuyorumnanaktan

bvgari aqva erkekler için ya ? kadınlar da kullanabilir mi sizce kokusu nasıl ben çok beğeniyorum ya ama ağır mı kaçar kızlar

X