mide yanması

K

kuru

Ziyaretçi
29 haftalık hamileyim.3 gündür mide yanmasından kıvranıyorum.ne yersem istifar ediyorum.acaba ilaç içilirmi.arkadaşlar siz mide yanması için ilaç kullanan varmı ?:gitme:

gavıscon var canım doktoruna soyle onu verıcektır muhtemelen. surup zaten. gebelık kategorısı a olarak gecıyor yanı kullanılabılen ılaclar arasında. sen yınede doktoruna yazdır danısmadan alma. cok gecmıs olsun.

ayrıca ender sarac tan dınlemıstım 2-3 yudum soguk sut de mıde yanmasına ıyı gelıyormus bı dene ıstersen belkı ıse yarar...

bende 24.haftanın içindeyim ve son zamanlarda geceleri uykumdan uyanıyorum mide yanmasından ötürü,on gün önce muayne olmaya gittiğimde dr um bana rennie ilacını önerdi bu ilacın hem şurubu hemde çiğneme tableti varmış ben tabletini aldım nanee ve limon karşımı tadı var,dr um gönül rahatlığı ile kullanabilirsin dedi,bir de tavsiyem geceleri yastığın alçak olmasın 2 yastık kullanmanı öneririm ben çok faydasını gördüm..

ben 24 haftaligim ama bendede haftalardir o dert var...ilac istedim doktordan verdi ama ilac fazla etki etmez dogal yoldan git bol süt ic iyi geliyor dedi....gercektende süt cok iyi geliyor

kızlar bende 33 haftalık hamıleyım.kuru arkadasım.4 hafta once benımde basıma geldı.su ıcsem bıle sankı mıdemde yara varmıs kadar sıddetlı agrıyordu.aglayacak kadar.dra gıttım dahılıyeye yonlendırdı.yemek borumda ıltıhap cıktı cnm.1 tane ılac bırde rennıe surup yazdı dr 4 kutu.kadın dogum uzmanımda ılaclarımı gordu sakıncası yok kullanabılırsın dedı.sorunum gectı cok sukur.bence sende bır dahılıye uzmanına gorunmelısın.yazdıgı ılacları almadan druna gotur receteyı,onaylarsa alırsın.gecmıs olsun...

valla gaviscon olmasa bende yaşayamazdım.doktorunuza söyleyin verecektir.

bende 32. haftamdayım 3- 4 gece aşırı mide yanmam oldu ama şu aralar yok her gece yatmadan önce 1 bardak süt içiyorummm

canım etrafında bir sağlık ocağı varsa doktora git ve gaviscon istediğini söyle
bir seferde 5 tane yazıyor
sskya 2.5 ya da 3 liraydı tanesi sanırım
inan sütü de denedim ama en uzun etkili gaviscon
bebeğe hiçbir zararı yok
28. haftaya kadar inatla kullanmadım bi,r şey olur diye
sonra mecbur kaldım dayanamıyordum
şimdi keşke baştan beri kullansaydım diyorum
tavsiye ederim

bende 32 haftalık hamileyim.midem de inanılmazbir yanma vardı doktorum rennie şurup verdi hatta 2 şişe.tadıda çok hoş.bir kaç kere kullandım bir daha gerek kalmadı.

bende 23+4 deyim ve gecen hafta cok cıddı mıde yanmalarım oluyordu, sunu fark ettım kı; gec saatte agır yedıgımde ve yetersız su ıctıgımde daha cok oluyor.. saat 18:00 den sonra sadece meyve yıyorum artık ve gunde en az 3 lıtre su ıcıyorum, ozellıkle 1,5 lıtresını aksama bırakıyorum cokı ıyı gelıyor..

ben de 1 haftadır mide yanması yaşıyorum. Bu haftaki kontrolümde doktoruma sordum.. Rennie duo şurup yazdı. Ben yine de önce bi bardak sütümü içiyorum geçmezse şurubu içiyorum..

bende gaviskon kullanıyorum 29 haftalık gebeyim cok faydasını gördüm

X