Lekeler, Çiller Cilt lekesi..Yardımcı olurmusunuz?(Resimli)

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

demircan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2008
44
0
Merhabalar bi tanıdığımın cildinde cilt lekesi sorunu var..Resimde göründüğü gibi cildi böyle olupta çözüm bulanlar yardım edin lütfen..Teşekkür ederim şimdiden

Eklentiler

• $Görüntü018.jpg
    $Görüntü018.jpg
    108,3 KB · Görüntüleme: 137
canım arkadaşım,
resimde pek belli olmuyorki burdan ne diyelim geçmiş olsun öncelikle.Arkadaşın bence doktora görünsün benim anladığım kadarı ile bu sivilce şeklinde değilde, içerden tedavi edilmesi gereken bir durum.Bak mesela alerjıkte olabılır.Başka türlü sorun olsaydı sana tarıf verirdim ama ters teper şimdi birşey denmez bu farklı görünüyor.a.s.

slm arkadaşım bencede bu pek sivilce lekesine benzemiyor.hormonlarla ilgili bi şey olabilir.doktora danışmak gerekir bence.

tam net belli olmuo ama kılcal damar genişlemesi olabilir sanırım hassas bi cilt sıcakta ve soğukta aşırı kızarıklıklar oluomu

canım cilt lekeleri için paylaşılan maske tariflerini ve yorumlarını oku..işe yarayanlar çok

doğuştan dimi bu sanırım lazerle tedavisi oluyo komşumun akrabasında bundan dah koyusu vardı gerçmişti yıllar önce lazer tedavisiyle

Kusura bakmayın sorularınızı cevaplayamadım işlerimden dolayo ilgilenemedim topicle öncelikle teşekkür ederim hepinize..Ya önceden sivilce lekesi için gitmiş bi uzmana ilaç vermiş güneşe çıkmaması lazımken güneşe çıkmış o o yüzden olduğunu düşünüyo..Kahverengi kahverengi noktalı leke resmden tam anlaşılmıyo tabaka gibi görünüyor

X