st. Anadolu Yakasnda iyi bir kadn doum Dr'u aryorum

duygunduz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2009
10
0
merhaba bayanlar ilk hamileliğim ve 2. ayımdayım bu konuda deneyimi olanlar lütfen paylaşsın.medipol anka ve kadıkö:CüvCüv:y şifa dan bi kaç isim önerdiler siz ne dersiniz.

canım ben hamile değilim ama tedavi gördüğüm ve çok taktir ettiğim bir dr var kartal araştırmada görevli ama kendisi özel hastanede de görevli dıragosta BÜLENT KARS ismi istersen özelden numarasını verebilirim canım

slm. eger para sorun degil yada ozel sigortam var derseniz acibadem has.harika bodur
derim.ama dogumucretleri ucuk onuda goze alip oyle bir dr secin ve dogum da sonuclansia.s.

canım bende anadolu yakasındaym
dr mun özel muayenesine gidiyorum ssk geçmiyor özel sağlık sigortan varsa önerebilirim ama çok para canlısı değildir sağlık güvencen yoksa bile indirim yapıyor istersen özelden ismini vereyim
birde medipolde Hakan Apaydın var çok iyi bir dr ben kendi druma gitmesem kesin ona giderdim
fiyatlarıda uygun..

altunızade başkent unıversıtesı hastensı ınde bulent beye gıtmenı mutlaka tavsıye ederım ben de onun hastasıyım ve her gıden çok memnun

Bende bülent karsı öneririm geçensene tanı amaçlı laporoskopi olmuştum onun sayesinde ve ameliyatımada o girmişti. Fakat telefon numarası yok bende ona yine ihtiyacım var naagihan bana özelden verebilir misin nosunu ?

dragos şifa mine ergün..........

şiddettle tavsiye ederim..

2 dogum yapmış biri olarak,ve çok dr gezmiş biri olarak ,

son ve sureklı tercıhım dragosşifa hastanesi ve mine ergün...

Bayanlar msjlarınız için çoook teşekkür ederim opuyorumnanaktan özel sağlık sigortam var. bayan dr tercihim. bi de normal doğum taraftarı bi dr a gitmek istiyorum. bayramdan sonraya yapılacak tahlilerim var. yardımlarınızı bekliyorum.sevgiler...

ben bayan dr tercih etmiyorum ne zaman gitsem pişman oldumm
o yüzden bu konuda yardımcı olamıycam canım sana..

Bende bülent karsı öneririm geçensene tanı amaçlı laporoskopi olmuştum onun sayesinde ve ameliyatımada o girmişti. Fakat telefon numarası yok bende ona yine ihtiyacım var naagihan bana özelden verebilir misin nosunu ?

tabiki hayatım veririm o nun gibi dr görmedim ve sürekli çok gezmiş biri olarak harika bir dr çok seviyorum o dr dinler ken eşim de sever

merhaba bayanlar ilk hamileliğim ve 2. ayımdayım bu konuda deneyimi olanlar lütfen paylaşsın.medipol anka ve kadıkö:CüvCüv:y şifa dan bi kaç isim önerdiler siz ne dersiniz.

merhabalar canım,
ben 6. ayıma kadar 7 tane doktorla tanıstım ve son olarak 7. dr um medipol de Leyla Altuntas hanımdı. bi arkadasımın tavsiyesiyle gitmistim. ben dr umu cok sevdim. kesinlikle normal dogum yanlısı bir bayan. her zaman guler yuzlu ve ilgili ama cok yogun. o yuzden randevunu gerekli olan tarihe hemen almalısın. genelde 1 ay sonrasına gun veriyorlar.bu arada ben orda 1 kasımda dogum yaptım :)
Rabbim bebisini saglıkla kucagına almayı nasip etsin.

benim doktorum Dr.Lalehan Kutlay şiddetle tavsiye edrim acıbadem de özel muayenehanesi var,Medipol hastanesinin eski staf doktorlarından mükemmel ötesi şiddetle tavsiye edrim doğumum çok süperdi o kadar güzel davrandı ki ona minnettarım epidural ile normal doğum yaptım çok güzeldi herşey kontrollerimizde hep 3 boyutlu ile baktık tahlilleride kendi polikliniğinde yapabiliyor isterseniz tavsiye ederim çünkü doktor çok önemli

Merhaba, ben Medikal Park Göztepede Mehtap hanıma gidiyorum
baştan beri kontrollerim, hamile kalma sürecim (yumurta takibim) ve şuan 3. ayım bitti hala onu gidiyorum

X