çatlatma iğnesinden sonraki bebekler erkekmiş...

obezzto

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2008
11.731
26.235
kızlar çatlatma iğnesinden sonraki bebekler erkekmişş...miş diyorum çünkü buraya getirecek bir kanıtım yok.....arkadaşım doktora gittiğinde doktor söylemiş,, iğneden sonra yuma ulaşacak ilk sperm büyük olasılıkla erkek spermi olacağı için çatlatma iğnesinden sonra oluşacak gebeliklerde erkek bebek olasılığı çok yüksekmiş...ama %100 garanti vermemiş...bu konuda bilgisi olan varmı acaba aranızda..?CADIARZU

çok duydum bu yöntemi forumlardan bol bol okudum ama bi tane de evet benim oğlum çatlatma iğnesinden hemen sonra oldu diyen de çıkmadı

örneği yok yani bu yöntemin.. ama denerim tabi keşke deneseydim demektense.. o zaman bi 4 yıl içinde en kötü ihtimalle ben dener yazarım buraya :)
ayrılmayın hatta kalın lütfen :))

kızlar bende çatlatma iğnesi vurdurdum
şu anda iki aylık hamileyim
bende erkek bebek istiyorum
en yakın zamanda haberder ederim
heryere yazıyorum zaten
benim gibi isteyenlere yardımcı olmak içinn
benimki erkek olursa emin olunnnnnnn söylerimmmmmmmmm

çok duydum bu yöntemi forumlardan bol bol okudum ama bi tane de evet benim oğlum çatlatma iğnesinden hemen sonra oldu diyen de çıkmadı

örneği yok yani bu yöntemin.. ama denerim tabi keşke deneseydim demektense.. o zaman bi 4 yıl içinde en kötü ihtimalle ben dener yazarım buraya :)
ayrılmayın hatta kalın lütfen :))
bir örnek bulmuş oldun canım bak , alttaki mesaja..sengözlerimebaksanab.

benim öyleydi...çatlatma iğnesi vuruldum ve erkekti
canım iğne tarihini ve ilişki tarihini mümkünse yazabilirmisin?a.s.

bende çatlatma ignesiyle hamile kaldım 7 aylık hamileyim ve kız bence o ilişki günü ile ilgili yumurtlama gününe yakınlıgıyla ilgili

kızlar bende çatlatma iğnesi vurdurdum
şu anda iki aylık hamileyim
bende erkek bebek istiyorum
en yakın zamanda haberder ederim
heryere yazıyorum zaten
benim gibi isteyenlere yardımcı olmak içinn
benimki erkek olursa emin olunnnnnnn söylerimmmmmmmmm
delikafaduldendelikafaduldenBEKLİYORUMdelikafadulden

kızlar evet tam yumurtlama günüyse evet erkek olabili.ama benim n yakın arkadaşımda çatlatma igesiyle hamile kaldı.iki gün denemişler sadece.yani tam çatladıgı gün ve ertesi gün.başka yok.şimdi 10 gün oluyo dogum yaptı kızını kucagına aldı...bende bu yönteme inanıyordum ama kendim şahit olmuş oldum yani tutmadıgına...açıkcası onlarda erkek olacak diye ekliyorlardı çok çok bozuldular kız oldugunu ögrenince.neyse ilk evlatları zaten...yani bende anlamadım nasıl oluyo bu işler....

zaten herkese tutan tek bir yöntem bulsam başka bişey istemeyeceğim söz veriyorum

her yöntem illa fire veriyor illa birilerinde tutmamış oluyor

bir yöntem çıkıyor. kız isteyenler yapacak ve erkek isteyenler deuzak duracak bu yöntemden tam bir iki örnekle kafama yatıyor hadi hhooooop birilerinde de tutmamış bu yöntem.

sadece erkeğe bağlı cinsiyet ama kadının da faktör olarak bir etkisi var bence

diet yapmak lazım
alkali yada asitsel beslenerek
yum günü ve çatlatma iğnesi ile tek bir deneme olmalı her ay.
oldu oldu olmadı bir sonraki aya.
vajınal duş diyorum hiç yorum yapmadınız aklınıza yatıyormu link vemeye çalıştım da olmadı
yurt dışındaki sitelerden birinde özel kitler var erkek ve kız bebek isteyenler için ayrı ayrı yapılmış.
şöyle ki:
erkek bebek isteyenler için ilişki öncesi vaginal duş için bi ürün var şampuan gibi alkali özellikli bi karbonatlı belki içeriğini bilemiyorum. kız spermleri iyice ağırlaştırıyor. yani ilişkide gelen spermler o maddeyle yıkanmış olunca ayrışıyor erkek spermlere etkimeyip kız spermleri iyice ağırlaştırıyor. bakınıyorum siteyi yeniden bulabilirsem ekleyeceğim.

Tüp bebek ve aşılama tedavilerinde de çatlatma iğnesi yapılıyor..O zaman tüm bebekler erkek olurdu kaydirigubbakcemile3
Geçen sene bir kız bir erkek bebeğe hamileydim..Bir sürü de kız bebeğe hamile arkadaşım var...

Tüp bebek ve aşılama tedavilerinde de çatlatma iğnesi yapılıyor..O zaman tüm bebekler erkek olurdu kaydirigubbakcemile3
Geçen sene bir kız bir erkek bebeğe hamileydim..Bir sürü de kız bebeğe hamile arkadaşım var...

kız spermler uzun süre yaşayabiliyorlar bu sebeple çatlatma iğnesinden evvel ilişki yok. tam çatlamadan sonra 12 saat sonra hatta tek ilişki sağa yatma bi süre yatarak bekleme falan :)

bunlarda önemli yoksa dediğin gibi çatlatma iğnesi tek başına erkek bebeğe sepep olsaydıı ohooooo

acaba bu sitede her topikte her konu başlığı altında ne konusuyor olurdum?
zira nette ve genelde evde tüm vaktimi bu işe vakfettim:)
Allah affetsin :)

kız spermler uzun süre yaşayabiliyorlar bu sebeple çatlatma iğnesinden evvel ilişki yok. tam çatlamadan sonra 12 saat sonra hatta tek ilişki sağa yatma bi süre yatarak bekleme falan :)

bunlarda önemli yoksa dediğin gibi çatlatma iğnesi tek başına erkek bebeğe sepep olsaydıı ohooooo

acaba bu sitede her topikte her konu başlığı altında ne konusuyor olurdum?
zira nette ve genelde evde tüm vaktimi bu işe vakfettim:)
Allah affetsin :)

Valla ilişki sonrası ayaklarını tavana dikip bekleyen,vs yapan bir sürü arkadaş var.Hepsinin bebişi erkek değil..Kız oldu bazılarının bebişleri..Allah çok aratmasın,hayırlısını sağlıklısını versin bence....

canım iğne saati ve ilişki saati önemli ....mümkünse iğne ve ilişki saatinide yazabilirmisin?:asigim:

canım iğne saati ve ilişki saati önemli ....mümkünse iğne ve ilişki saatinide yazabilirmisin?:asigim:

İlişki saati mi ? Embriyoloğa sormam lazım ne zaman döllediniz eşimin spermlerle benim yumurtaları diye..Ama muhtemelen hatırlamayacak ve yüzüme tuhaf tuhaf bakıp kaçık olduğumu düşünecektir..kaydirigubbakcemile3

İlişki saati mi ? Embriyoloğa sormam lazım ne zaman döllediniz eşimin spermlerle benim yumurtaları diye..Ama muhtemelen hatırlamayacak ve yüzüme tuhaf tuhaf bakıp kaçık olduğumu düşünecektir..kaydirigubbakcemile3
aşılamamı oldu?daha net bilgi verseniz bende soruyu sormazdım...:eek:lmaz:

X