Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Buggster trends for kids üç tekerlikli bebek arabası kullanan varmı ?

XOXZXUXM83

özlemle bekliyoz oğluşum.
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
34
1
41
Merhabalar;
34 haftalık hamileyim henüz bebek arabası alıcaz ama birtürlü karar veremedim.BUGGSTER TRENDS FOR KİDS ÜÇ TEKERLİKLİ BEBEK ARABASI çok hoşuma gitti ama arkasındaki yatırma pozisyonun olduğu ayar fermuarlı zamanla bunun atabileceğini söylüyorlar kullanan varsa bilgi verebilirmisiniz.

Eklentiler

• $araba.jpg
    $araba.jpg
    10 KB · Görüntüleme: 309
daha önce görmüştüm ama kullanmadım ,hafif bişeye benziyor ki öncelikle tercihin bu yönde olmalı ,kaba değil ..tekerlekleri normal boyda .fakat sırt dayanağı fermuarlı ise birkez daha düşün ,çoğu arabada tek tuşla tık diye açılırken sen fermuarla uğraşacaksın ,bunu düşünememişler sanırım ..

slm buggster bebek arabası orjinal alman ürünüdür aliminyum ve cok hafiftir katlandıgında altarnatifi olmayan bir bebek arabası tekerleri celik bilyalı oldugundan cok rahat kullanım imkanı var bence cok yerinde secim derim cünkü arkadaşım kullanıyor 1 senedir ayhancocuk tan aldı internetten bende kıraftın arabası var onu görünce cok pişmanım kıraft aldıgıma.senağlama

slm buggster bebek arabası orjinal alman ürünüdür aliminyum ve cok hafiftir katlandıgında altarnatifi olmayan bir bebek arabası tekerleri celik bilyalı oldugundan cok rahat kullanım imkanı var bence cok yerinde secim derim cünkü arkadaşım kullanıyor 1 senedir ayhancocuk tan aldı internetten bende kıraftın arabası var onu görünce cok pişmanım kıraft aldıgıma.senağlama

oldu hepsi bukadar bence

evet bende aldım bu arabayı gerçekten çok iyi seçim yaptığımı düşünüyorum.Tek kötü olayı iki yönlü olmaması ama kullanımı çok rahat bişey gerçekten

evet bende aldım bu arabayı gerçekten çok iyi seçim yaptığımı düşünüyorum.tek kötü olayı iki yönlü olmaması ama kullanımı çok rahat bişey gerçekten

bende bu arabayı almaya karar verıcem sanırım quınny buz a karar kılmıstık ama 1000 tll çok çok pahalı bu arabayı kızkardesım kullanıyor 1,5 yıldır beebğine tek problem gercekten çift yön olmaması herhalde buna karar verıcem bakalım

slm kızlar buggster bebek arabası almayı düşünüyorum kullanan var mı yorumlarınızı bekliyorum:)

merhabalar bende yoğun araştırmalar sonucu bu arabada karar kıldım ve aldım..bende maxi cosi anakucağı var idi ona uyumlu olmasıda çok iyi..henüz kızım doğmadığı için kullanma şansımız olmadı, ama sorunsuz kullanabileceğimi düşündüğüm için tercih ettim..araç bebeğim için çok konforlu, benim içinse sürüş rahatlığıyla, hafifliğiyle, katlanmasıyla çok kullanışlı.

teşekkür ederim yuwik arkadaşım.ben izmirde oturuyorum.gaziemirde bi bebek mağazası açılmış bebekreyonu oradan aldım..çok cici şeyler vardı fiyatlarıda uygun, fırsat bulursam bidaha gideceğim..umarım indirimleri bitmemiştir..

merhabalar
aynı konuyu başka yerde de dile getirilmiş bende cevap yazmıştım tecrübeliler tarafından cevap verilmesi umuduyda buraya da yazıyorum. bende bebek arabası almayı düşünüyorum ,benim düşündüğüm model bu. ilk etapta ana kucağı monte ediliyor 6 aydan sonra puset takılıyor pusetinin sırtıda tam yatıyor. çok çok hafif değil katlanınca çok çok küçük olmuyor ama ortalama bir baston puset,ama hantalda değil .fiyatı 550 ila 600 tl civarında.Tecrübesi olanlar,fikri olanlar lütfen düşünceleriniz paylaşırmısınız.Eki Görüntüle 265760

marka ve modelini bilemedim.. eğer marka ve modelini yazarsanız fiyatına bakacağım.

ben almanya da yasiyorum türkiyede de bu model bebek arabalari var. bu arabanin markasi hauck kinderwagen ama marka hic önemli degil siz modeline bakin bu tip modellerin her markasi süper,bi arkadasim bu modelin ferrari kinderwagen i aldi marka diye ama ben kalitede bi fark göremedim hayirlisiyla bebisini büyüt canim...:emir_bebek:

Almanya dan getirtebilirim.... kaç euro?

ben gecen yil aldigimda fiyatlari 300 eurodan basliyordu. simdi satis sitesine girdim 150 ile 250 euro arasi degisiyor fiyatlari suan indirim varmis..google hauck kinderwagen yaz kendin bi bak modellerine fiyatlarina fikir edinmis olursun canim

X