Tanrıverdi düğün salonu:( yardımmm:(:(

merveer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2009
125
0
Düğününümüzü hep yaz düğünü olarak planladığımız için herzaman kır düğünü mekanlarını araştırmıştık ama şimdi maalesef kışa denk geldi ve okadar kişiyi sığdırabiliceğimiz tek yerin düğün salonu olduğunu düşündük Tanrıverdi düğün salonunu öneriyor çevremdekiler orda düğün yapan varmı yada maltepe kartal civarında güzel geniş bir salonda düğün yapan varsa bi ses verin lütfen :çok üzgünüm:mirmirmirmir

BANA YARDIMCI OLABİLİCEK KİMSE YOKMU:KK43::KK43: TANRIVERDİDEN VAZGEÇTİ MALTEPE CİVARINDA GÜZEL BİR YERDE DÜĞÜN YAPAN VARMI:tomato:

valla canım bizimde tam bi netlerşirse tarihimiz bizde maltepe-kartla civarı bakıyoruz maltepede kardelen düğün salonu bağdat düğün salonu falan var henüz gidip göremedim ama 3-3500 gibi bişi heralde gerçi bizi aşıyo ama bilgin olsun

Kardelen çok güzel hatta düğün salonuna hiç benzemiyor ama cidden pahalı 10000 binlerde geziyo fiyatı oyüzden farklı yerlere bakıyoruz bu arada seninde bilgin olsun maltepe belediyesi maltepedeki düğün salonlarında evlenicek çiftlere sosyal sorumluluk projesi içerisinde yardımcı oluyor düğün salonlarında indirim falan yaptırtıyormuş bende araştırıcam iyice

slm arkadaşalr.. benimde 10 nisan da düğünüm var, bizde rahmanlar da büklüyü tuttuk... kardelen çok güzel ama fiyatı çok yüksek... birkaç saat içinde değmez bence.. ona vereceğim parayla kır düğünü yaparım:)))
bende ilk başta tanrıverdiyi düşündüm ama hem çok fazla direk var, hemde büklüye göre daha yüksek rakamlardaydı... netten bakabilrisniz büklüye.. bu arada kartal ahmet şimşek kolejinin yanında bir salon açılmışş.. yeni daha... birde oraya bakın.. netten bakmıştım güzeldi ama şimdi ismini hatırlamıyorum:KK43:((

cnm ben o dğüüğn salonunda bir düğüne katıldım
salon çok çok temiz...
içi biraz ufak gibi ama sığarsanız bilemem
ama cnm eğlencesi harika
gerçekten o düğün süperötesi geçmişti
eğlencesi bnm için çok önemli diyorsan kesinlikle tavsiye ederim
gayet güzel bir salon a.s.

ya canlarım salon bağdat'ı görmeden karar vermeyin.geçenlerde arkadaşım evlendi düğün salonu değil resmen otel balo salonu eğlenceleri ışıları herşeyiyle harikaydı gerçekten..googla salon bağdat yazınca çıkıyo hemen..

canım ben tanrıverdiye bizzat gidip gördüm cok güzel giydirmeleri falan hoş yeni bi salon girişi cok güzel içi ferah gercekden güzel bi salon fiyatı da biz 500 kişilik sorduk mayıs için 3500 dedi ama nisanda yaparsan bu fiyat 500 kişi için 3000 oluyo mayısdan sonra zam yapıyomus yol üstü hemen yani ben begenmişdim ama bizimki pendik civarında olsun diye isteyınce uzak kaldı biraz o yüzden vazgecdik

bende gördüm cnm ama son halini değilde orada çok direk var kimse kimseyi göremiyo yaaa...bağdat direksiz bi salondu bide bi tarafı tribün gibi en arkada otursan bile,rahatlıkla herşeyi herkesi görebiliyosun biz hala düğünümüzü konuşuyoruz..ayrıca sahibide ünlü bi müzisyenmiş adam ne eğlendirdi bizi yaahihoyyyt

bende gördüm cnm ama son halini değilde orada çok direk var kimse kimseyi göremiyo yaaa...bağdat direksiz bi salondu bide bi tarafı tribün gibi en arkada otursan bile,rahatlıkla herşeyi herkesi görebiliyosun biz hala düğünümüzü konuşuyoruz..ayrıca sahibide ünlü bi müzisyenmiş adam ne eğlendirdi bizi yaahihoyyyt

tanrıverdiyi dün gördüm ben gayet güzeldi, bağdatta ki düğüne ne kadar ödedi arkadaşın acaba

kızlar bu konuda sıkı bir araştırmam olduğu için çok iyi biliyorum;

Bağdat içi ve eğlencesi çok güze ama 500 kişilik ve dezavantajı park yeri yok gelen misafirler için çok ama çok kötü ...

tanrıverdinin yeri çok güzel , park sorunu yok, 890 kişilik ve biz salon tanrıverdiyi tuttuk..:)

Slm arkadaslar Tanrıverdi düğün salonu bizim orada ama baan göre küçük bir salon pek tavsiye etmem İlhan düğün salonu var cok büyük benim düğünüm orada oldu insanlar rahat bi şekilde hareket edebildi :)

X