Sol yumurtalıkta sancı yardım !!!

busem68

çok şükür Allah'ım
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
1.332
6
kızlar dün sol yumurtalığımda sancı hissettim hafiften akşama doğru dahada arttı ama çok rahatsız edici bi şekilde değildi oturup kalkarken batıyodu bugün geçti şükür korunmayı bırakalı 2 ay olucak daha önce böle olmamıştı neden olabilir acaba?

getirme zaten canım bazen yumurta çatlarkende çok ağrı olurmuş hatta ilişki öneriyorlar doktorlar benimde 3gündür sol tarafımda daha baskın hissettiğim ağrım var bazen sağa geçiyor merak etme birşey olmaz

getirme zaten canım bazen yumurta çatlarkende çok ağrı olurmuş hatta ilişki öneriyorlar doktorlar benimde 3gündür sol tarafımda daha baskın hissettiğim ağrım var bazen sağa geçiyor merak etme birşey olmaz

sağol canım benim geçti artık yaa dr yede gitmedim ama sadece 1 gün çektim ağrıyı dediğin gibi yumurta çatlamış olabilir teşekkürler desteğin için.

evliligimin ilk yillarinda benimde agriyordu hic bir sey anlamadan pko'lu ciktim hala agriyor cok dikkat et doktora gidersen iyi olur erken teshis iyidir...

bende de ara ara bu bahsettigin agrıdan oluyo sebebi de kist.. sürekli olmuyo fakat ara ara kendini belli ediyo.. eger tekrarlarsa bcnde bi doktora gitmelisin..

sağol canım benim inaşşah kist değildir kötü şeyler getirmke istemiyorum aklıma.

kist varsada illa kötü birsey olucak diye birsey yok korunmayi birakmissin hormonlarin düzelmesi icin kist olsada vucut kendiliginden onu disa atar gecmis olsun ...

Bende de oluyor bazen sağ yumurtalığımda bazen de sol yumurtalığımda oluyor. Ama dikkat ettim her ay yumurtlama dönemlerinde ağrıyor. ılişki sırasında ve koltuğa otururken ilk oturma anında ağrıyor baskı yapıyor herhalde. Bu sebepten ben geçen haftalarda ultrasona girdim kist falan yokmuş. Doktor da yumurtlamadan kaynaklanıyor kötü bir şey yok dedi.

Bende korunmayı bırakalı 1 ay olacak haftaya regl olmam lazım
ara ara benim de sol yumurtalığımda hafif bir ağrı oluyo,üstüne basınca çok hafif bi şişlik varmış gibi,ya da ben pimpirikleniyorum
öyle sürekli bir ağrı yok arada bir o da çook hafiften bi ağrı hemen de geçiyo
acaba yumurtlamadan dolayı mıdır?
en son 3 ay önce dr a gitmiştim o zaman da sol yumurtalığında çatlamamış bir yumurta var demişti dr herhangi bişey yok belki kiste çevirir ondan da korkma demişti,acaba ne oldu yaa:26:
korkmamalıyım değil mi?????

Bende korunmayı bırakalı 1 ay olacak haftaya regl olmam lazım
ara ara benim de sol yumurtalığımda hafif bir ağrı oluyo,üstüne basınca çok hafif bi şişlik varmış gibi,ya da ben pimpirikleniyorum
öyle sürekli bir ağrı yok arada bir o da çook hafiften bi ağrı hemen de geçiyo
acaba yumurtlamadan dolayı mıdır?
en son 3 ay önce dr a gitmiştim o zaman da sol yumurtalığında çatlamamış bir yumurta var demişti dr herhangi bişey yok belki kiste çevirir ondan da korkma demişti,acaba ne oldu yaa:26:
korkmamalıyım değil mi?????

bu yumurtalar hep sol da mı oluyor acaba:) benimde sagda nerdeyse hiç yumurtam yok. eger agrı varsa korkma yumurtan çatlamıştır. İnşallah hamiş kalırsın bu ay :KK64:

Arkadaşlar benim de yardımınıza çok ihtiyacım var yazdıklarınızı okudum ve paylaşmak istedim :KK43:(
Sol tarafımda bir ağrı var ve yatarken değil kalkarken felan değil de yürürken sol ayağımın üzerine bastığım zaman biraz acıyor.
Adet olma zamanım acaba ondan mı diye düşünüyorum ama ilk defa böyle bir şey oldu.
Kist felan olabilir mi kist olsa da acaba bu nasıl bir şey yani kafam çok karışık doktora gitmeyi düşündüm ama bakalım uzun sürecek mi dedim.
Bir de dün masada yemek yerken ben erken yedim masadan kalkcam derken dar bir yerdi geçerken şimdi sancı olan yere gelmiş olabilir mi
Kendimi çok kötü hissediyorum lütfen yardım edin :KK43:(

X