Yüzdeki tüylerden nasıl kurtulurum?

D

dark_girl

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi dark_girl
arkadaşlar yüzümde tüyler var rahatsız oluyorum nasıl kurtulabilirm bilen varsa yazsın

• Konu Sahibi dark_girl
tüyler cok belli ve kalın değilse dokunma pişman olursun derim bence ama çok koyu renkte ise iğneli epilasyon öneririm benim azaldı 8 aydır yaptırıyordum bırakmak zorunda kaldım tamda azalmıstı iice ama incelerse sana şunu önerebilirim oksijenli su+amonyak karısımı amonyagın 3 katı oksijenli suyu karıstırıp pamukla yüzüne sürüyorsun sararana kadar bekletiyorsun eger cildin hassasa kasınmaya başlayınca yıkarsın cnm uzun süre gidiyor ve kalınlastırma gibi etkisini görmnedim ben gayet doğal kollarına vücudunda istediğin yere uygulayabilirsin.

• Konu Sahibi dark_girl
ben sir agdayla aldırdım ama yuuzmde sıvılceler cıkmaya basladı cok kasınıyo ustelık ama tuylerde cok koyu rewnk bı onerısı olan varmı :KK43:

• Konu Sahibi dark_girl
ben beyaz tenli olduğum için bariz belli oluyordu ve sertti 1 seneden fazla düzenli olarak lazer yaptırdım ve daha ince çıkmaya başladı sende eğer düşünürsen kış ayları ideal

• Konu Sahibi dark_girl
cnm eğer tüylerin kalın değilse ve göze batmıyorsa karışma derim. ben de yaklaşık 1.5 yıl önce lazer yaptırdım ince doğru düzgün görünmeyen tüylerime çok pişmanım. yüzü jületliyolar yüz pürüzlü olmaya başlıyo. bi yıl devam ettim ben lazeri bıraktıktan kısa bir süre sonra giden tüyler fazlasıyla geri geldi. pürüzlü de oldu yüzüm. hem tüylendi hemde bozuldu anlayacağın cildim. eğer çok rahatsız ediyosa iğneli epilasyon mutlaka. ben sadece bi defa yaptırdımk iğneli epilasyon okdr çok azaldıki kşke hiç lazere bulaşmasaydım

• Konu Sahibi dark_girl
cnm eğer tüylerin kalın değilse ve göze batmıyorsa karışma derim. ben de yaklaşık 1.5 yıl önce lazer yaptırdım ince doğru düzgün görünmeyen tüylerime çok pişmanım. yüzü jületliyolar yüz pürüzlü olmaya başlıyo. bi yıl devam ettim ben lazeri bıraktıktan kısa bir süre sonra giden tüyler fazlasıyla geri geldi. pürüzlü de oldu yüzüm. hem tüylendi hemde bozuldu anlayacağın cildim. eğer çok rahatsız ediyosa iğneli epilasyon mutlaka. ben sadece bi defa yaptırdımk iğneli epilasyon okdr çok azaldıki kşke hiç lazere bulaşmasaydım

Tüm forumlari Okuduğum kadarıyla iğneli epilasyon en iyi cozum agdanin saratmanin lazerin hepsinin xararini okudum ama bunun hakkında kötü bisey görmedim olay epilasyon mudur şimdi yani ona da Cok para isterler sanırım meslek hayatına atılınca da rahatsız olmaya devam edersem yaptırırım artık ama ben tuydense asıl sorunum sivilceler:S

• Konu Sahibi dark_girl
denedıgım hiç birsey kalmadı 3 yıldan berıdır lazer epilasyon yaptırıyorum ben bile çözümünü bulamadım

• Konu Sahibi dark_girl
Gördüğüm duyduğum tüm yorumlar iğneli epilasyonun en uygunu olduğunu gösteriyo yüz için.Bende iğneliye başlıcam kısmetse.Bu arada iğneli epilasyonun da lazer gibi kışın uygulanması şart mı? Yazın yaptırsak bi zararı olur mu acaba ?

arkadaşlar yüzümde tüyler var rahatsız oluyorum nasıl kurtulabilirm bilen varsa yazsın

Canim bendede o problem var ben ağda yapıyorum ve gayet de güzel oluyor hem yüzümü temizliyor hemde tüyler yok oluyor ağda sarkma yapar falan diyen oldu fakat hiç de öyle bir şey olmuyor annem ablalarim hepsi bu şekilde yapıyor bir sıkıntı olmadı bence böyle cozumleye bilirsin

X