İzmitte kadın doğum

marsellaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2009
40
0
arkadaşlar ben istanbuldan izmit'e taşınacağım bana izmitte önereceğiniz kadın doğum doktoru varmı

var var varrrr canım ben 1 eylülde doğum yaptım
doktorum nuri hüseyinoğlu akademi hastanesinde görev yapıyo kendisinden çok memnunumm bu siteden 1 arkadaş daha gidiyodu kendisine ve bizim önerimizle 2 kişiyi daha yönlendirdik nuri beye hepsi memnun kaldıgını söyledi tavsiye ederim gerçekten çok ilgili ve normal yintemci bir doktor özellikle gebelikte öyle çok çok ilaç vermiyo kesinlikle normal doğumdan yana

evet 9 haftalık hamileyim iyi bir doktor arıyorum önerebileceğiniz kadın doktor varmı ben biraz utangacımda

konak hastanesindeki gülçin hanımı öneririm ama çok kalabalık oluyomuş son zamanda o açıdan sıkıntılı doğum için yine konak hastanesini öneririm inanılmaz memnun kaldım ben çok korkuyodum sezeryan oldum ve oradaki bütün personel beni inanılmaz sakinleştirdi ve çok güleryüzlüydüler özellikle anestezi doktorumdan çok memnunum bende çok çekindiğim için bayan doktor istemiş ve bu yüzden gülçin hanımı tercih etmiştim ama doğum yaptığımda anladım ki ne kadar sakınırsan sakın doğumda bunun hiç bi anlamı kalmıyo :) anestezi doktoru erkek yardımcılar erkek malesef doğumumu da kazım bey yapmak zorunda kalmıştı o da erkek çekingenliğim bi anda yok oldu doğum korkusundan zaten sana da kolay doğumlar dilerim şimdiden Allah yardımcın olsun

X