Çocuk Hastalıkları 6 aylık bebeğim uyurken hırıltılı nefes alıyor

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

nes8

Guru
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2009
170
4
merhaba 6 aylık kızım hırlıyor 5 gün antibiyotik kullandık simdi burnuna fısfıs aldık adı aklımda değil kullanıyoruz fakat hala kesilmedi ne yapçam bilmiyorum doktor çok yoğun bayramdan sonra randevu veriyorlar aciller desen tıklım tıklım ....ciddi bişey varmıdır bu konuda tecrübeli annelerden yardım bekiyorum.teşekkürler

canım aynı benim oğlumdada oldu hırıltı ve birçok bebekte var..şüphelendim bronşitmi diye neyseki burnundan geliyomuş hırıltı doktor burnun iltihaapllanma oluşmuş dedi...ventoliin şurup verdi..okyanus suyu verdi..geçmedi 1 ay öyle durdu..komşularım hep dut pekmexi ver dedi bende verdim sabahları ve akşam 1 çay kaşığı vallahide geçti

teşekkür ederim şimdi hemen eşime sipariş verdim. bakalım inşallah benim kızıma da iyi gelir.

walla benim bebeğiminde doğuştan hırıltısı var soluk borusu gelişmemiş yeterince, az yumuşama var bebek geliştikçe borusuda gelişicek, ama bu güne kadar size söylerlerdi sanırım öyle birşey olsa, belki farketmemişsinizdir diye söylüyorum arkadaşlar...

benim bebektede vardı hırıltı yemek yerken uyurken bayağı bi oluyordu .elimden geldiğince bol bol ıhlamur verdim ona çok şükür 2-3 günde düzeldi.

canim oda sicakligina ve kalorifer petegine su takmaya dikkat et.kuru havada tikar dut pekmezi iyi fakat olculu vermeye dikkat et bence alti aylik bebegin alerji yapabilir allah sifa versin

kızlar benm bebeğim daha bir aylık ama hırıltı var emerken rahat edemiyor:KK43: bir şey de veremem ki

benim bebeğim 10 ay 15 günlük dr.umuz geniz eti olduğunu söyledi,doğumdan beri var hırıltı beslenme sonrasıda da olabiliyor yiyecek artığı kaldığından dolayı
çok önemli bişi yoktur umarım

merhaba hanımlar öncelikle çok geçmiş olsun.benimde yeğenimde doğuştan uyurken hırıltı oluyo sizde birşeyler paylaşmışsınız.acaba astım olabilir mi?

X