kist yada kimyasal gebelikte idrar testi pozitif sonuç veriyor mu

Tuba373

EL VEKİL,SANA EMANETİZ...
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2009
4.614
4
41
arkadaşlar dünkü testim pozitifti bugün regl oldum anlamadım hiçbişey...
kimyasal gebelikte bu test pozitif sonuç verir mi regl gününde. yada kist oluşumu bu testi etkiler mi

kist bnmkii etkilemişti cnm bariz ikinci cizgi vardı gittim gebelik die kist cıktı kasık agrın varsa bideadetin geciktiyse kist olabiliri tabi bide kimyasal gebelik olabilir am sen kanda baktırdın mı belkide üstüne görmedir

canım adet gecikmedi yani dün gelmesi gerekirken bugün geldi 1 günlük farklılıkla. kanda baktırmadım. birazdan hastaneye gitmeyi düşünüyorum inş. bugün kanama başladığında bi test daha yaptım negatif çıktı bu kez de. senin kist olduğunda geciktğinde mi pozitif çıktı

evet geckti 5 gün bnde hamilelik sandım test yaptım pozitif sevinçle doktora gittim kanda cıkmadı malesef kullandıgın testte bozuk olabilir son kullanması gecmiş falan baktın mı

kızlar ben iki kere kimyasal gebelik yasadım ikisinde de idrarda çıktı hem de adetten 4-5 gun önce. hem de oyle silik falan değildi

merhaba cnm bende kimyasal gebelik yaşamıştım adetime 3 gün vardı idrar ve kanda çıkmıştı daha sonra adet oldum malesef...

cevaplar için teşekkürler arkadaşlar
evet testin tarihine baktım. geçmemiş tarihi. anlaadım gitti

ben de kimaysal gebelik yaşadım 4 haftalık düşük yaptım idrarda çıktı kan verdim 67 çıktı 2 gün sonra 134 oldu
bence kan ver öğren çünkü benim tam 1 haftada düştü kan değerlerim

canım bende de kist vardı ama beta hcg sonucumu etkilememişti.kist adetimi geciktirince beta hcg yaptırmıştım negatif çıkmıştı.yani bir alakası yok.ama kimyasal gebelik olabilir.bende temmuzda yasadım kimyasal gebeliği.1 ay korundum.ardından 1 ay adetim gelmedi.öteki ayda kist oluşmuş.adetimin gelmesi için ilaç verdi.diğer ayda hamile kaldım.:nazar:allah herkesin gönlüne göre versin.

X