Bebek Beslenmesi hangi sütle muhallebi yapıyosunuz bir yaş öncesi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
canım benim bebişim daha 4 aylık ama doktorumuz başlayabileceğimizi söyledi. bunun içinde pastörize süt kullanarak hazırlamamı söyledi. ama sadece süt değil 1 ölçü süte 3 ölçü su kullan dedi.

teşekkür ederim çok mantıklı benimki emiyo şükür ama anneler devam sütünden yapıuolar son moda muhallebiler süt en güzeli

benimde kızım beşinci ayında. daha ek gıdalara başlamadık ama şimdiden araştırıyorum. ben devam sütü ile yaparım muhallebisini yoğurdunu diye düşünüyordum şimdiye kadar ama son zamanlarda GDO'lu mamaların olduğunu öğrenince vazgeçtim. sanırım en iyisi sulandırılmış pastörize süt olsa gerek...

valla bende devam mamasıyla yapıyodum ama artık normal inek sütüyle yapıyorum.bu gdo olayı tüm düzenimizi değiştirdi.eskidednde annelerimiz inek sütü kullanmış hiçbişey olmamış.ben marketimdende pıanarın bebek sütünden getirmesini istedim.getirise onunla devam ederim..

normal inek sütüyle yapıyorum muhallebisi yoğurdu 4. ayından beri böyle
bana mamayla muhallebi ve yoğurt yapmak pek mantıklı gelmiyor tadıda iğrenç oluyor
zaten artık mama içirmiyorum süt içiyor 2 aydır
marka takıntım yok sütte illa şu olucak diye ama bebek sütü bitek pınarda olduğu için onu veriyorum
normal sütte içiyor

bende yoğurdunu normal sütle denedim ama muhallebiyi bu hazır olanlardan veriyorum.sedece suyla hazırlananlardan.normal sütle hiç denemedim.alerji yapmıyorsa bebeklere bende deneyim sulandırıp

peki ya nette inek sütüyle ilgili yazılanlar hakkında ne düşününüyorsunuz bende su ile karıştırıp kullanıyordum sütü amaokudukça karar veremiorum oğlum 8 aylık birkac ay daha beklesemmi acaba

canım ben muhallebi yapmadım hiç ama yoğurt yaptığımda Sütaş'ın günlük sütleri war onlardan kullanıyorum.çok iyi oluyoo we taze çok.3 günlük miadı war.yapıcaksan muhallebi Sütaş'ınkini kullanabilirsin.kokusundan anlıyosun zaten taze olduğunu.onu öneririm.sağlıcaklaaa....

ben şimdilik sadece muhallebi veriyorum yeni basladım, kendi sütümden yapıyorum :) yoğurdu da sonra deniyeceğim..

ben ülkerin gogly sütlü muhallebisini alıyorum.zaten sütlü olduğu için de suyla pişiriyorum.oğlumda bayıla bayıla yiyor

X