Tüp Bebek Merkezleri Bahceci kliniğ dr.halit fırat erden

gulbeyazz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2009
6
0
38 yaşındayım yumurta kalitesi ve yumurta yetmezliği sorunu nedeniyle 10 yıldır merkez merkez dolaşıyorum bundan önce bir çok merkezde tedavi gördüm bu benim 6 denemem olacak 5 kez hep yanlış merkez seçimleri yaptım şimdiki tercihim ise bahceci kliniği Dr.Halit FIRAT ERDEN ve Dr.Murat Berksoy takibindeyim bu süreç içersinde kendilerinden çok memnun kaldım çünkü beni önemsiyorlar deneme yapmak için deneme yapmıyorlar öncelikle benden bir çok tahlil istediler tahlil sonçlarına göre bir takım ilaçlar kullanmaya başladım ayrıca benim kilo problemim olduğu için bunla ilgide diyet programına alındım anlayacağınız tam kapsalı olarak tedaviye hazırlıyorlar bu onlara olan güvenimi birkat daha artırdı etrafımızdaki bir çok kötü kişiler bizim bu çok özel olan çocuk özlemimizi alet ederek bizi bu yolda kullanıp yıpratıyorlar

38 yaşındayım yumurta kalitesi ve yumurta yetmezliği sorunu nedeniyle 10 yıldır merkez merkez dolaşıyorum bundan önce bir çok merkezde tedavi gördüm bu benim 6 denemem olacak 5 kez hep yanlış merkez seçimleri yaptım şimdiki tercihim ise bahceci kliniği Dr.Halit FIRAT ERDEN ve Dr.Murat Berksoy takibindeyim bu süreç içersinde kendilerinden çok memnun kaldım çünkü beni önemsiyorlar deneme yapmak için deneme yapmıyorlar öncelikle benden bir çok tahlil istediler tahlil sonçlarına göre bir takım ilaçlar kullanmaya başladım ayrıca benim kilo problemim olduğu için bunla ilgide diyet programına alındım anlayacağınız tam kapsalı olarak tedaviye hazırlıyorlar bu onlara olan güvenimi birkat daha artırdı etrafımızdaki bir çok kötü kişiler bizim bu çok özel olan çocuk özlemimizi alet ederek bizi bu yolda kullanıp yıpratıyorlar

Yıpratılma konusunda sana katılıyorum çünkü bende bu yolarda çok yıpratıldım şimdi ise bahceci kliğinin sorumlusu ve prof.Dr.Mustafa Bahceci ile tedavi göreceğim operasyon gecirdim şuan dinlenme sürse içrsinde bir sonra ay kısetse tedaviye başlayacağım

Bende kesinlikle katılıyorum arkadaşlar size ben bahcecini kolu olan umut tüp bebek merkezinde tedavi gördüm ve çok memnun kaldım dr. halit bey hakkında çok iyi şeyler duymuştum tedavinin hayırlı olsun mustafa bahceci için ise söylenecek birşey bulamıyorum sonuçta bu ekibi bir araya getiren mükemmel biri

merhaba arkadaşlar.ben yenii üye oldum bu foruma.tecrübelerimizi paylaşmak adına.ben şuanda medicana beylikdüzünde tedaviye başlamaya karar verdim.daha önce orada deneme yapıp tecrübelerini paylaşacak olan varmıdır benimle?

merhaba arkadaşlar.ben yenii üye oldum bu foruma.tecrübelerimizi paylaşmak adına.ben şuanda medicana beylikdüzünde tedaviye başlamaya karar verdim.daha önce orada deneme yapıp tecrübelerini paylaşacak olan varmıdır benimle?

sırnaşık şeysanırsam yanlış yere yazdınnn

bilmiyorum tam olarak nereye nelerimi yazacağımı öğrenicem zamanla sanırım.:))öğrenmeye çalışıyorum.şimdiden yanlışlıkla yazdığım yerlerdeki arkadaşlardan özür diliyorum..

en iyisi başlık açmayı denemek.umut tüp bebek bana çok uzak.beylikdüzündeyim:KK43:teşekkür ederim.biraz uğraşayım bakayım,çözücem ama:))

Merhaba herkese,

Bende sevgili doktorum Halit Bey'den bahsedilince bir iki cümle yazmak istedim.Ben Halit beyi bulmadan önce tam 3 defa tüp bebek yaptırdım.Fakat hiç bir sonuç alamadım.Sonra birgün nette dolaşırken Bahçeci Kliniği'nin sitesinde halimi anlatır bir maıl attım.Mailimden 2 gün sonra pat bir telefon.Numarayı tanımadım açtım.Bir bayan çıktı Sonra o bayanın asistanı Emine Hanım olduğunu öğrendim.Bana Alman Hastanesi'nden aradıklarını doktor Halit Bey'in benimle görüşmek istediğini söyledi.Halit Bey zaten çok sevecen ve sanki yıllardır dostmuşuz gibi çok sıcak bir konuşmayla bana yazdığım şikayetlerimden anladığı kadarıyla sorunumun çok basit olduğunu ve kısa bir ilaç tedavisinden sonra hamile kalmamam için hiçbir sebep olmadığını söyledi.ınanamadım.Benden önceki opersyonlarım ve tedavilerimle ilgili belgelerimi fakslamamı istedi .Gönderdim ve ardından muayene için beni ıstanbul'a çağırdı.2009 Mayıs ayında muayeneye gittim.Tam tahmin ettiği gibi olduğunu küçük bir tanısal operasyon yapması gerektiğini söyledi.Temmuz'da ameliyatımı da yaptı ve Kasım ayındaki tüp bebek denemem de hamile kaldım.Gerçi sonra yaşadığım talihsizlikten sonra bebeklerimi kaybettim ama en azından artık hamile kalabildiğimi öğrenmek bile bana yetti.Kendisini çok seviyorum ve çok güveniyorum.Son tüp bebeği Alman Hastanesi'nde yaptırdık.O zaman ekip Bahçeci'nin ekibiydi.Şimdi ise Timur Gürgan'la anlaşmışlar.Fakat Timur Bey ve ekibi hakkında forumda o kadar kötü tecrübeler yaşayan arkadaşlar var ki anlattıklarından endişeye kapıldım.Bu sebeple Doktorumu aradım eğer dondurulmuş embriyoların taşınmasında sorun olmazsa Alman Hastanesi'ndeki embriyolarımı alıp yine Halit Bey'in kapısını çalıcam.Bu arada doğuda olanlar varsa ben yumurta takibi mi bukez Atatürk Üniversitesi Kadın Doğum Bölümündeki doktorum Yakup Kumtepe'ye yaptırdım.Kendisine sonsuz güveniyorum.ıç rahatlığı ile tavsiye ederim.Haftasonu demeden tatil demeden hergün hastalarını takip ediyor ve ben bugün hayatta isem bunu doktorum Yakup Bey'e borçluyum.Beni dış gebelikten son anda ölümün kucağından aldı.Üstelik haftasonu çağırdık ve hiç tereddütsüz geldi.Allah hepimizi böyle insanlarla karşılaştırsın.Hepimiz için hayırlısı olur inşallah

alman hastanesi tüp bebek ekibi ayrılmışlar
acaba halit bey aktif olarak şu an nerede hasta kabul ediyor arkadaşlar.

hocam ben FERDA, izmirden, hatırlarsınız. İki yıl önce gelmiştik yazın tedaviye hızlı bir şekilde oğlum UTKU şu an 1 yaşında. Şu an bizim 7 adet embriyomuz var, 10 tane idi 3 tane trasfer oldu, biri de UTKU. Eşim de sperm problemi vardı, nerdeyse TESE yapılacaktı, Emre bey hazır bekliyordu, ama çok şükür ihtiyaç kalmamıştı, sanırım 17 yumurtadan 10 tane embriyo kalmıştı.
Yeni yönetmelik gereği bir embriyo transfer edilebiliyor, yaşım 30. Bu şartlarda şansımız biraz azalıyormu? Ne dersiniz. Ayrıca embriyolar kaç yıl saklanabiliyor, zaman uzadıkça kalitesi etkilenirmi? 05 Ağustos 2008 de transfer yapılmıştı. Ayrıca embriyonun saklaması ile ilgili bizim birşey söylememiz gerekiyormu?
Hocam tşk eder, sevgiler,saygılar sunarım. UTKU sizi unutmayacak:)), emeğiniz çok fazla çünkü...

X