Bayanlara bastan cıkarıcı coraplar

çok güzeller çok severim böle çorapları.paylasım için teşekkürleopuyorumnanaktanr

bende aynen bayılıyorum süperler:) ama file sevmiyorum düz üstü dantellilerden var benim:)

böyle çoraplarda benim odunlara bir yakışır ki sorma... file çorap bildiğin genişleyip delik olur... mafoldumben ama çok hoşlar..

böyle çoraplarda benim odunlara bir yakışır ki sorma... file çorap bildiğin genişleyip delik olur... mafoldumben ama çok hoşlar..

:roflol::roflol: aynen o deliklerden de selilütlerim fışkırır seksüü çorap olur tiksinç çorap.:lepi:
neyse doğumdan sonra zayıflarsam alırım da ,selülütleri netcez:kedi:

:roflol::roflol: aynen o deliklerden de selilütlerim fışkırır seksüü çorap olur tiksinç çorap.:lepi:
neyse doğumdan sonra zayıflarsam alırım da ,selülütleri netcez:kedi:

ucunda bebiş olucaksa ben baskül ailesi gibi takılmaya razıyım ama bn daha öğreciyim, bebeğim olana kdr ohooooo... selülitler sorun değil ya ışığın geliş açısı ters düşer bizim hatamız değil sonuçta... kaydirigubbakcemile3

internette dolu.gittigidiyordaydı sanırım.binlerce var.örnek.bazen ordan alıyorum ben.ucuz hem.bi de pahalı aldığımda laura baresse

Ben çok da beğenmedim. Güzeller ama daha güzelleri de vardır. Paylaşım için teşekkürler.

Hepsi çok güzelmiş.Bende siyah dikine çizgili olandan var çok güzel ama beyazını bulamadım.Beyaz kırmızı kurdelalı olanını kullanan varmı acep arkadaşlar?

X