Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: nurse harvey's kullananlar anneler...

1. Konu Sahibi : seldus #1
    Giriş tarihi
    Jan 2009

İkaz ... nurse harvey's kullananlar anneler...

benim oğlum gazlı bi bebek malesef metsil ve zinko bi işe yaramadı rezene diğer bicok bitki ilacı da gecirmedi...nurse harvey's aldım ama üzerinde bir ay içinde kullanılmalıdır diyor..bi de siz günde kac defa veriyorsunuz nasıl kullanıyorsunuz yazarsanız sevinirim..:asigim:

2. Konu Sahibi : seldus #2
    Giriş tarihi
    Oct 2007
    canım bebeklere verilen her ilaç mutlaka 2 ay içinde tüketilmeli.aklında bulunsun.
    benim kızımın hiç gazı olmadı şükürler olsun.ama doktorumuz bize vermişti.biraz iştah da açıyor sanırım bu ilaç.
    sana tavsiyem bu ilacı kullandırmadan rezene çaı içir.gerçekten rahatlatıyor.
    ''Neyzenden bir Nefes, Neyde bin sesle karşılık bulur..Olsaydı Kavuşmak aceleyle, Ney; neye inlerdi ki o vakit...İyiki Ayrılıklar var...Ve iyiki Umud-u vuslat ...Aşk ile ''(...)

3. Konu Sahibi : seldus #3
    Giriş tarihi
    May 2008
    ben de bır kolık bebek annesı olarak ılk 4 ay gaz sorununu cok yasadım
    sap sımplex, metsıl, melıla, babulıne vs bırcok ılac
    rezene, kımyon, corekotu gıbı bıtkı karısımlarını da denedım
    hatta sac kurutma makınası, elektrıklı supurge evde sureklı calısıyordu
    evet en sonunda bır arkadasım vasıtasıyla nurse harveys almıstım ama kolık aglamalarının azaldıgı donemdı fayda ettı belkı
    ama ne yaparsan yap bellı bır sure bu durum yasanacak canım
    gozun korkmasın sonrasında kendı kendıne duzene gırıyor sadece bırazcık sabır

4. Konu Sahibi : seldus #4
    Giriş tarihi
    Apr 2008
    benim oglumda sancıdan cok aglıyor seldus en iyi cozum bence masaj yapmak cok rahatlıyor
    karnına hafif hafif parmak uclarımda bagırsak yonune dogru masaj yapıyorum zeytinyagı ile
    birde yuz ustu dik bir sekilde karnı benim ustume gelicek sekilde tutuyorum benim ısımla karnı ısınıyor oda cok iyi geliyor sırtınada hafif masaj
    inş. meleklerimiz 3 aylık olduklarında hiç bir sıkıntıları kalmaz

5. Konu Sahibi : seldus #5
    Giriş tarihi
    Jan 2009
    ben basladım kullanmaya her seferinde bir mama kasıgı diyor ben de öle verdim sabah öğle ve aksam veriyorum acaba dogrumu fazla olmaz demi????

6. Konu Sahibi : seldus #6
    Giriş tarihi
    Mar 2008
    bende kullanyorum.. yaklaşık 2 hafta oldu. ama benim kızım gece 22 ile 2 arası ağlıyo çok. dr. da bu saatlerden önce ver demişti bana. öyle yapıyorum bende.. ama verir vermez kesiliyor mu ağlama hayır kesilmiyor. sabredicez sanırım. başka çözümü yok bu ağlamaların...

7. Konu Sahibi : seldus #7
    Giriş tarihi
    Apr 2009
    Canım ben de almıştım başka bi dr.un önerisiyle. Günde 3 sefer 1 tatlı kaşığı demişti. Ama kendi dr. umuz sab simpleks tavsiye etti, 2 günden sonra bıraktık.
    Şimdi 40 ı çıktı diye mi yoksa bu sab simpleksten mi bilmem çok şiddetli ağlamaları azaldı 1 haftadır. Daha önce çatlayacak gibi kıpkırmızı oluyodu oğlum. ılacı kullandığımdan beri normal ağlıyo. Nurse harveys iyi gelmezse bunu da denemeni öneririm

8. Konu Sahibi : seldus #8
    bnm kızım öküz gb bagıran elektrikli süpürgede susuyo sanırım gaz problemimizi atlatıyoz 3gündür hiç ilaç vermiom maşallah tüm gece memede uyuyooo

9. Konu Sahibi : seldus #9
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    ben de 3-4 gündür kullanmaya başladım.. inşallah fayda buluruz ama henüz fark göremedim.. günde 3 kez veriyorum, bir mama kaşığı..

10. Konu Sahibi : seldus #10
    Giriş tarihi
    Sep 2008
    bende kullandım bi şişe bitti günde iki defa bir tatlı kaşığı veriyorum ama bi işe yaradığını görmedim henüz

Sayfa: 1/2 12 SonSon