temizlik için bir bayan arıyorum

ayisigii

balım
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2009
55
0
evet bayram yaklaştı ve ben bebeğim den dolayı temizlik yapamıyorum bayram da bebeği görmeye gelecekler ve benim temizlik yapmam gerekir bilirsiniz bebekle mümkün değil ankara da yaşıyorum güvenilir temiz bir bayan önerisi olan varmı acil cevap

bence çevrende tanıdık ve güvendiğin insanların tavsiyesiyle evine birini çağır çevrende yoksa netten temizlik firmalarından biriyle anlamşmanı tavsiye ederim kolay gelsin

merhaba kandilli civarında oturan temizliğe gelebilecek biri varsa iletişime geçebilir mi?
ev 750 metrekare, 5 oda inşaattan sonra kabası alınarak temizlendi o zamandan beri kapalı duruyo
oralara eşya yerleşecek temizlenmesi lazım, bunun dışında 2 salon ve 4 oda var temizlenicek olan. toplam kaç gün sürer ve ne kadar istersiniz? acil ihtiyacım var...

Slam evıne temızlık ıcın yardımcı arayan yok mu ya annemı bu ısde deneyımlı ve asırı tıtızdır cevaplarınızı beklıyoruz XXXXXXXXXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör:
selamlar,ankara şehitlikte oturuyorum,hamile olduğum için ev temizliğine ayda 2 gün gelebilecek birini arıyorum,ilgilenenlerin özelden mail atmalarını rica ediyorum.

Adım canan alataş 1960 balıkesir doğumluyum. Evliyim 3 çocuk annesiyim.ataşehir yeni çamlıca mahallesi tarafında ikamet etmekteyim.7 yıl flora evlerinde gündüzlü olarak çalıştım..fakat bazı nedenlerden dolayı yeni ayrıldım..ataşehir kozyatağı sahrayıcedid civarında gündüzlü çalışmak üzere ev temizliği işi arıyorum.işimde son derece tertipli düzenliyimdir.haftanın 5 günü çalışan bir ailenin her türlü ev temizliği ütü vb işleri özenle ve titizlikle yerine getiririm XXXXXXXXXXXXXXXXXX yetişkin çocuk bakımı da yapabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Slam evıne temızlık ıcın yardımcı arayan yok mu ya annemı bu ısde deneyımlı ve asırı tıtızdır cevaplarınızı beklıyoruz XXXXXXXXXXXXXXXXXX

ben maltepede E-5e yakın oturuyorum
hafta içi sabah 8de gelip akşam yemekten sonra 8 gibi çıkacak
her türlü ev işi yapacak
ben ikizlerime bakarken darda kaldığım zamanlarda destek olabilecek(örneğin ikisi birden ağladığında birini avutabilecek, ben birini uyuturken diğerine göz kulak olacak vb.)
bir yardımcı arıyorum.
ilgilenirseniz, ben özelden mesaj atamıyorum, sizin mesaj hakkınız varsa siz bana telefon numaranızı gönderin lütfen..

bende evime temizlik için yardımcı titiz ve guvenebileceğim bir bayan arıyorum duvarlar halılar koltuklar camlar bastan sona herşey yani evinden alıp evine bırakabilirim acilll bekliyorum :))))

bende evime temizlik için yardımcı titiz ve guvenebileceğim bir bayan arıyorum duvarlar halılar koltuklar camlar bastan sona herşey yani evinden alıp evine bırakabilirim acilll bekliyorum :))))
Merrhaba ben annem için Anadolu Yakasında iş arıyorum.Gündelikçi olarak çalışıyor.Pazartesi bir de cuma günleri dolu.Onun haricinde herhangi bir gün size uyarsa size özelden numarasını bırakayım ne zaman isterseniz arayabilirsiniz.İyi akşamlar.

acilen birisine ihtiyacım var, başakşehirde oturuyorum. ılgılenenler lutfen mesaj atsın.

Merhaba ben sevil iki çocuk annesiyim pendikte oturuyorum haftada birkaç gün gidebileceğim temizlik işi arıyorum ilgilenenler lütfen mesaj atsın işe çok ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim..ÜCRETİ:GÖRÜŞÜLÜR...

Merhaba İstanbul'da günlük temizlik işi aramaktayım.Temiz,titiz,özenli çalışırım. Güvenilir biriyimdir, yaptığım işte memnun etmeye çalışırım.İhtiyacınız olduğunda benimle iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba,
Adana'da temizlik şirketi sahibiyiz. Deneyimli bay/bayan temizlik personeli arıyoruz ama henüz kotamızı dolduramadık. Adana'da olan ve ben ev temizliği,ofis temizliği,apartman temizliği ve çöp alım işlemleri, inşaat sonrası temizlik yapabilirim diyebilen tanıdıklarınız,eş,dost,akraba,konu,komşu..vb. kısacası işe ihtiyacı olan herkese kapımız açık!! MAAŞ+SSK+YOL/YEMEK İlgilenen arkadaşlarım özelden mesaj atabilirler. Ev temizliği yaptırmak isteyen arkadaşlar da mesaj atabilirler. Sevgiler..

Merhaba İstanbul'da günlük temizlik işi aramaktayım.Temiz,titiz,özenli çalışırım. Güvenilir biriyimdir, yaptığım işte memnun etmeye çalışırım.İhtiyacınız olduğunda benimle iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederim.

3+1 evime her cumrtesi yarım gün gelecek yardımcı arıyorum, makinayla detaylı olmayan ev süpürme, çamaşır katlama, haftada 5-6 tane cıkan gomlek utuleme gibi ihtiyaçlarım war, elinin hızına bağlı olarak 4-5 saat için.. yer ANKARA-EMEK mahallesi

X