Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları örgü battaniye ve başka örülmüş yelek vs.örnegi olanlar

hgamze

meleğim yanımda artık:)
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2009
69
0
arkadaslar battaniyeve yelek:ecrin_bebek: örnekleriniz varsa buraya yollarmısınız bebişime yaptırcam şimdiden teşekkürler

bende modeller var ama kız bebek için canım senin bebeğinin cinsiyeti ne acaba

benim bebegimin cinsiyeti öbür aya belli olcak şimdiden örneklere bakıp seceyim diyorum canım örecek kişiler varda

12355te0.jpg

29027473px6.jpg

dsc01931.JPG

111.png

4190kt9.jpg

bunlarda benden sana seçtiklerim bazıları gerçekten çok hoş olur farklı renklerle
ec50a1a3ea6bc3689be4d28a389466b8.jpg

bebe4_1237846116.jpg

bebek+orgu+yelek+modelleri.bmp

bebek_yelek_bere_orgu_ornekleri.jpg

zigzag_cardigan_and_hat.jpg

20 ters 20 düz arzuna göre renklekare kare :eek: bir büyük battaniye yapıp üzerine yine istediğin renklerde böyle çicekler yapabilirsin yada uğur böceği
asncolorhappyafghansct7.jpg
,
benimorgulerim_21,05,2006_077.jpg

yelek036.jpg
bunuda kk bi bayan yapmış

bhkc18.jpg

canım bendede çok örnek var ama erkek bebiş için seninkinin cinsiyeti belli olunca eklerim hepsini

tamam canım öbür aya acıklarım cinsiyetini ozaman belli olcak allah nasip ederse:)

arkadaşlar ögrendik cinsiyeti kız prensesimiz geliyormuş:nazar:

işte cnm yeni ördüğüm battaniye...

Eklentiler

• $yeni resimler 237.jpg
    $yeni resimler 237.jpg
    94,8 KB · Görüntüleme: 79
cok güzel örnekler var acaba sizde erkek cocuk icin basit battaniye örgü modeli varmi hic örgü bilmeyenler icin:)

canım kaçla başladın ben ilk defa bişey öreceğim yazarmısın çok güzel olmuş

battaniyeyi mi soruyorsun cnm 25 ponpon olarak başlıyosun ama ilk sırada bir ilmekten iki ilmek örüyosun yani ilk ilmeği ördükten sonra bırakmıyosun o ilmeği bi daha örüyosun

X