Delireceim, ltfen yardm.... Gz atmas

gokyuzuu

DeLiLeRDe SeVeR....
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2009
2.320
6
kızlar 1 haftadır sag gözum süreklı atıyo deliricem hic durmuyo gece yatıyorum sabah kalkıyorum baslıyo neden atar bu göz pıt pıt hic durmuyo sol göz atarsa iyi sag göz atarsa kötu diolar ufff cok sıkıldım atmasın artk....benneyaptımki:bbo:

sag saglıga sol varlıga derler...sende öyle de bendede oluyo geçiyo kendilignden yapcek bişi yok.

ne varsa sivaslıdan var yıne saol canım bende sıvaslıyım sabahdan berı bırı bıse yazsın dıe beklıyorum cok kötu bıse bu ya delırrttı benı sınırımı bozuyo

benimde çok atar canım..elinle çok bastırmadan ovuştur. takma kafana geçer gider

aynı durumu 3-4 ay boyunca yasadım... ALLAH sifa versin, sıkıntı verici bir durum... Benim uykumun cok duzensiz oldugu birazda stresli oldugum bir donemdi... uyku düzenin bozuksa duzeltmeye calıs... bana sanırım uyumak iyi geldi..
onun dışında potasyum ve kalsiyum eksikliği buna neden olabiliyor canım..

Son düzenleme:
arkadasım senı huzursuz etmek ıstemem ama benım sag gözüm ne zaman atsa basıma kotü bır olay gelır.kötü bır söz yada ne bılım esımle tartısırım hasta haberı alırım.benımkı tesadufte olabılır tabıkı.ıns sana hayırlara vesıle olsun göz atmaların canım.hayıra yor hayır olsun ınsallah...

kötüdür iyidir falan bunlar pek makul cevaplar diil

benmde bi ara gözüm seyiriodu ve o dönemde össye hazırlanıodum ve stresliydim
başka bi seferinde başıma geldiğindede okul tatile girmişti ben çok bunalmıştım sürekli evdeydim fln
genelde bu nedenle göz atmaları oluyo
bi sıkıntın stresin mi var
çaresini de söyleyeyim eğer sinirin stresin varsa bunlardan kurtulmaya çalış hayatına başka uğraşlar sok zamanla seyirmeleri unutucaksın o da geçip gidicek

Allahım yalnız değilim,aynısı bir haftadır bendede var,delirecem:KK43:sağ göz kapağım sürekli hareket halinde
pıt pıt sinir ediyor ya,konsantremi bozuyor ,asabım bozuldu yeminle.Uzman TV de dokotru dinledim biraz ,stres ve uykusuzluk diyor:KK43:
dün akşam sinirden gözüme zarar verecektim,nasıl sakin olunur böyle durumda offffffffff

bende de var bir haftadır. biraz araştırdım, stres, mineral eksikliği ve aşırı kafein alımı yol açabiliyormuş. çay kahve kola içmiyorum bir haftadır belki geçer diye geçmedi, kafeinden değil demek ki. benim moral bozukluğu ve uykusuzluktan olmalı..

saolun arkadaslar hepınıze tesekkur ederım inş gecer ama dedıgınız gibi galiba stres ve uykusuzluk ikiside var cünkü...kafamçokkarıştı

merak etme canım benimde ara ara sol gözüm atıyo son günlerde.bizde de sağ göz iyi haber sol göz kötü haber derler.bak diğer arkadaşlarda farklı farklı şeyler söylemişler.
demek ki bunlara inanmıyacağız.bu sadece yorgunluktan olan birşey...

ibrahim hakkı hz. ne soru sorarlar :

Damar neden oynar?

ibrahim hakkı hz. ise

Haktır onu depreden. O an işaretlerini anla ve müjdelerini bekle... buyurmuştur...:KK66::KK66::KK66:

X