Gayrettepe Florence Nightingale'de doum yapan var m?

mutu_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
10
0
40
mrb arkadaşlar,
gayrettepe florence nightingalede doğum yapan var mı?memnun kaldınız mı?imkanları neler?bebeğin ilk kıyafetlerini onlar mı veriyor deneyimlerinizi paylaşırsanız sevirim teşekküürler.... :emir_bebek:

Arkadaşlar bende aynı konuda cevaplarınızı bekliyorum. sgk anlaşması var mı, doktorları, imkanları neler? bilen yada araştıran arkadalar yardımcı olursanız çok sevinirim.

ben mart 2010 anne adayiyim dogumu orda yapmayi planliyorum doktorum herman isci.
hastanenin fiyati dr haric normal dogum 2.750 TL 1 gece yatis
sezeryan 3850 tl 2 gece yatis
paket fiyat ama kiyafet filan dahilmi sormadim

ooo fiyatlara bak...ben doğum yaptım ssk 750.. 3 gün kaldım herşeyden de çok memnundum valla Allah yardımcınız olsun kızlar...

altunhan gayrettepede mi doğum yaptın bildiğim kadarıyla oranın sgk anlaşması yok! nerde 750tl ye yaptın?

ben 4 arkadaşım da orda doğum yaptı ve çok memnun kaldılar.ben de oraya gidiyorum kontrollere ve inşallah orda doğum yapıcam.zaten yakın olduğu için her türlü şikayetimde orayı kullanırım yıllardır ve çok memnunum.sgk ile anlaşması yok.kıyafetlerini giydiriyolar tabi de çıkarken alıyolardır.çok mu önemli ki kıyafet anlamadım?personel çok ilgili ve güleryüzlü.bi şikayetim dolayısıyla hamile kalmadan önce gece 1 gibi acile gittim.doktor geldi muayene etti pansuman falan yaptı 1 saat kadar yatırdı. sonra çıkarkan hiçbir ücret almadılar.yani diğer özel hastaneler gibi sinekten yağ çıkarmaya çalışıp para koparma derdinde değiller.şahsen ben çok memnunum ve tavsiye ederim.özel hastane olduğu için tabiki diğer hastanelerle sgk ile anlaşması olan hastanelerle fiyatları kıyaslanmamalı.

X