bende hamile olmak istiyorum:)))))

nurmeh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2009
158
0
merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. uzun zamandır güzel hikayelerinizi okuyorum yazmaya yeni kara verdim...
2006 yılınız ağustos ayında evlendik eşimle. eşim 5 sene çocuk istemediğini söylüyordu ben 2 sene sonra kandırım nasılsa diye ses çıkartmıyorum. şu an 3.5 seneye yakın oldu ama ben hala eşimi ikna edemiyorum. yaklaşık 1 senedir ben çok fazla istiyorum ama aşkım çok korkuyor delirtiyor beni. henüz babalığa hazır değilmiş. üffff ne yapıcam yaa ben çok fazla istiyorum. üstelik hemen olurmu bilemiyoruzda. umarım zamanı gelince allah aratmadan verir tabi kocam ikna olursa... benim içinde dua edin olur mu? sadece paylaşmak istedim.

merhaba bizde 5 sene istemedik. iş güç ev araba hepsini hallettik sıra dedik bebeğe geldi 1.5 yıl korunmadık ve olmadı .... yeni öğrendik ki eşim azosperm yani hiç spermi yok zorlu bir yol bizi bekliyor.. inşallah ameliyatla sperm bulunursa tüp bebek denenecek. diyeceğim o ki 3.5 yıl yeterli bir süre eşini ikna etmeye bak . öyle hemen istediğinde de olmuyo bebek örnek ben. hemen olacak zannnettik ama yanılmışız . inşallah senin olur kısa zamanda allah kimseye aratmasın .. sevgiler..

çok üzüldüm yaa. umutlu olun eminim sonuç iyi olur.inşallah. bana gelince bende bu tarz bir sorun yaşayacağımı düşünüyorum çünkü ben çok fazla istiyorum korkuyorum olmayacak diye eşimse hiç acelesi yok çok rahat. umarım sorun çıkmaz. allah herkese aratmadan nasip eder. teşekkürler

X