Doğum Sonrası Aşırı Halsizlik:((

sule80

Meleğini Çok Sever
Kayıtlı Üye
12 Mart 2007
134
3
44
Arkadaşlar ben 2 ay önce sezeryanla doğum yaptım ve hala doğru dürüst kendime gelemedim:çok üzgünüm: sürekli bi halsizlik,yorgunluk hissediyorum :uhm: Bu kadar uzun halsizliği süren varmı aranızda:uhm::uhm:senağlama

Arkadaşım,ilk bebekte nedense bu durum çok oluyor.ilk çocuğumda bende aynı durumu yaşamıştım kabus gibiydi yemek yemeye bile halim yoktu.Eğer kadın doğum doktorun problem yok diyorsa,yeterli besleniyorsan ve vitaminlerini kullandığın halde durum değişmiyorsa belki ufak çaplı bir depresyon geçiriyorsundur.

canım geçmiş olsun.viamin takviyesi yapmalısın ,sütünün kaliteside yükseliyormuş.6 ay devam etmemi söyledi dr.doğum sonrası depresyonda olabilir.istersen dr ara.

bende dogumdan sonra uzun bı sure ruh gıbıydım ama hafıfte olsa bıd epresyon gecırdıgımın farkındaydım tabı bırde o eskı rahatlıktan uykusuz gecelere baslayınca vucudun yetısemıyor bu tempoya ama sadece halsızlık varsa yakında alısırsın uzme kendını hepsı gecıyorr..kızım 8 bucuk aylık oldu hala bazen kendımı cok halsız hıssederım sut verıyosan sadece duzenlı beslenmelesın kı hem sutun artsın hemde vucudun bu agır tempoya yetısebılsın bılıyosun kı ornek verıyorum tam sayılarını bılmıyorum normal bı bayanın gunde 1000 hamıleyken 1500 sut verırken 2000 kalorı alması gerekır...

cnm benım 3 ay oldu eskıden yaptığım plates i artık yapamıyorum vucudum tıtrıyo resmen yorulunca artı emzırıyorum bende sezeryan oldum arkadaslara katılıyorum amelıyat gecırdık cnm benım bu normal..

X