Patates diyeti yapanlar lütfen yazınn

Arkadaşlar deneyipte sonuç alanları merak ediyorum paylaşır mısınız? Birde ben tuzsuz yiyemem. Tuz yasak mı bu diyette?

daha devam ediyorum bakalım neler olcakta .ben patatesler hiç tuz atmadım ama ete hafif serptim.madalina yerine greyfurt ya da portakal yiyorum.bende çok su içiyorum yeşil çayla pek aram ii değil o yüzden pek içmiyorum ama siyah çayı çok seviyorum çok tüketiyorum.bu kadar ugraş umarım sonuç ii olur.bu arada patates günlerinde canım hiç bişey istemedi ama 4. gün yogurt ve birkaçtane bisküvi atıştırdım biraz deldim listeyi. tartıya çıkınca neler olacak yedigim için pişmanmı olacağım bilmiyorum pazartesi sabaha kadar bir daha listenin dışına çıkmamaya çalışcağım.bu arada başka yapan varmı ii yada kötü sonuç yazacak arkadaş

daha devam ediyorum bakalım neler olcakta .ben patatesler hiç tuz atmadım ama ete hafif serptim.madalina yerine greyfurt ya da portakal yiyorum.bende çok su içiyorum yeşil çayla pek aram ii değil o yüzden pek içmiyorum ama siyah çayı çok seviyorum çok tüketiyorum.bu kadar ugraş umarım sonuç ii olur.bu arada patates günlerinde canım hiç bişey istemedi ama 4. Gün yogurt ve birkaçtane bisküvi atıştırdım biraz deldim listeyi. Tartıya çıkınca neler olacak yedigim için pişmanmı olacağım bilmiyorum pazartesi sabaha kadar bir daha listenin dışına çıkmamaya çalışcağım.bu arada başka yapan varmı ii yada kötü sonuç yazacak arkadaş

kaçıncı gündesin ve kaç kilo verdin acaba merak ettim..
Bende başlamak istiyorumm....
Ama sporuda yanına ekleyerek tabikii
cvp yazarsan sevinirim

bu diyeti nette okumuştum bende acaba yapsammı dedim
tok tutar eminim patatess

çok mutluyum şuan net 4 kilo vermişim kaydirigubbakcemile2 diyeti yaparken 30 dak hızlı yürüdüm bo sıcak su içtim patates günlerinde hiç açlık hissetmedim ama meyva günlerinde biraz zorlandım yapan herkeste bu kadar ii sonuş alır
bişey olmazsa bir ay sonra tekrar yapmak istiyorum. kaydirigubbakcemile3

çok mutluyum şuan net 4 kilo vermişim kaydirigubbakcemile2 diyeti yaparken 30 dak hızlı yürüdüm bo sıcak su içtim patates günlerinde hiç açlık hissetmedim ama meyva günlerinde biraz zorlandım yapan herkeste bu kadar ii sonuş alır
bişey olmazsa bir ay sonra tekrar yapmak istiyorum. kaydirigubbakcemile3

kac kilodan kac kiloya düstünüz bi sakincasi yoksa yazabilirmisniz cünkü kilosu fazla olanlar daha fazla verebiliyo

arkadaslar bende bugun basladim ben acmistim bu konuyu ama isvec diyeti yapmistim bir hafta yaptim isvec diyetini kilo verdim 68den dustum simdi patates diyetine basladim bugunden itibaren bildiririm nasil gittini nekadar kilo verdigimi hedefim 55 herkese kolay gelsinnnn...

arkadaşlar ben de 72 den 68 düşmüşüm bir ay bu kiloyu koruyup yapıcam çünkü sağlığın için zararlı olur dediler ben tam 7 günü bekleyip tartıldım ben zaten hep kilolu oldugum için daimi kilolarım eğer yakın zaman da alınan bir kilo artışı olanlar daha kolay verir gibi geliyo bana bakalım diger yapan arkadaşlar sabır diliyorum çünkü ben zorlandım kolay gelsin.

X