Saç Uzatma Yöntemleri Ben bile salarma inanamadm...1 buuk ayda 10 cm :)

ben hala anlamadım neyle neyi karıştıracağımızı :KK43:

Sanırım ilk sayfada yazıyordu ama ben az geliştirip yapıyorum 2 haftadır. Pörfek hissediyorum:halay:
1 tutam sinamekiyi 2 parmak seviyesi çay bardağı sıcak suda demle ve süz. İçine hint, tatlı badem, argan 1 er çay kaşığı herbirinden karıştır. Dilersen ampül olarak e ve b de katabilirsin ben yapmıyorum. Zeytin yağıda katabilirsin, bana yaramadığı için onunda yapmıyorum. Biraz kantaron kattım ben. Fısfıslı bir şişeye koy, çalkala çalkala diplere sık kalanı saçına sıva.bekle 4 saat, ben gece yapıp sabah yıkıyorum. Uzamaya küsmüştü, barıştık saçımla uzamaya başladı tekrar. Ama ayda 10 değil tabiki o senin saçının kendini beslemesiyle, yapısıyla alakalı. Normade 1.5 cm ise maks olsun 3 cm böyle güzel bakarsan ve yumurta gibi güzel şeylerle beslenip güzel su içersen

Tabi şampuanda saçına uygun olmalı. Ve tabiki 1 ay denedim olmadı deme, aksatmadan ilk 2 hafta 2 şer, sonra 1 er yap derim genelde. Küstürüdüğün saçın gönlünü almak kolay olmuyor. Bana toplam 1ayda 900 tl ye mal oldu okaddar zahmet cabası. yeni uzamaya başladı.

1 ayda 10 cm bilimsel olarak mumkum degil
Bence resmen insanlari kandirmak icin acilmis konular bunlar

öncelikle kendim konu açmak istedim çünki çoook karışık oldu...resim koyucam dedim ama koyamadım çünki 100 msajım olması gerekiyormuş o yüzden hata verdi msj sayım az koyamadım...arkadaşlar ben bu sitede bayadır varım girerim arada konulara bakarım filan.uzun saçı da çok seviyorum ve tuplu su yaptım bi ara çok koktu annem kızdı mecburen bıraktım..sonra baya bi çaba sonucu ayda 2 cm filan uzadı uzadı baya bi uzattım saçlarımı ama hep düzleştirince de yıprandı üzerine bide röfle yaptırdım ve saçlar hepten helak oldu.:1no2: neyse işte 1 ay önce de bu sitede "kuaförden saç uzatacak formül" başlığına girdim..kuaför arkadaşıma da çok tşk ediyorum.Allah razı olsn diyorum çünki bi bayan için saçları çook öenmlidir kendini çok daha iyi hissetmesini sağlar her zaman...diyceğim o ki saçımı kestirdim bi buçuk ay önce ve zeytinyağını elimi yakmıycak kadar ısıttım sürdüm saç diplerime ve uçlarına 4-5 saat beklettim yıkadım...ve kuafçr arkadaşımızın tarifiyke beraber ;ki onu da 1 aydır yapıyorum zeytinyağı 1 buçuk aydır yağıyorum.neticede her iksini de haftada bir kez;farklı günlerde saçımın hem diplerine hem uçlarına sürerek 4-5 bilemedin 6 saat bekletip yıkayarak;saç kremi kullanmayarak,asla ama asla şekil aletleri kullanmayarak kendi haline bırakarak inanamadım ve inanamıycağınızı biliyorum ama 10 cm uzadı..biri bana dese inanmazdım..hani kuafçr arkadaşımız demiş ya 3 ayda belinize gelir..,nanmamıştım ama yapayım belki de olur diyerek başladım iiki de yapmışım iyiki de yaaaa.....çevremdekiler inanamıyo resmen ve ben de çok sevindirik oldum hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt saçlarımın da fazlalaştığını söylüyorlar..gelgelelim resim koyamıyorum ama kullanıcı panelimde saçlarımın ilk halini ve bugünkü çekilmiş halini koydum aradaki fark inanılmaz oldu yanyana getirince resimleri iyice anladım..kaydirigubbakcemile2 kullanıcı panelimde -resimler ve albümlerde..... "saçalrım ve aradaki 10 cm lik fark"diye başlık açtım arkadaşlar bakabilirsiniz...çoook sevinçliyim ve ben bile şok oldum gerçekten...:nazar::1shok:
Çam terebentin öneriyorum işe yarıyor kesin. denedim.

X