Saç Uzatma Yöntemleri Ben bile salarma inanamadm...1 buuk ayda 10 cm :)

slm arkadaşlar ben pazar günü saçlarımı kazıttım saçlarım yıpranmıştı 6 aylık perma yaptırmıştım sonra boya onlarda yetmezmiş gibi birde hergün saçlarımı düzleştiriyordum bende kazıttım daha saglıklı olsun diye aceba bu formulü denesem saçlarım 3 ayda omzuma falan gelir mi ne dersiniz özellikle EU3 arkadaşım sen ne dersin denemiş biri olarak ?

benim bi arkadaşım da saçlarını kazıttırmıştı ama o doktor kontrolünde kazıttı.sanırım doktorun verdiği çeşitli kürleri de yaptı saçları çabuk uzadı.bence sende bi doktora danışmanı tavsiye ederim.

tşk ederim arkadaşlar inşallah iyi gelir :)hangi alandaki doktora sormam gerek cilt mi ?

ya saçlarımda kırıklar var bunu yazan abla saçlarını kestirdiktn sonra başlamış ya kestirmeden uygulasak bunları olmaz mı :çok üzgünüm:

bilgilerimi paylaşmak istiyorum çünkü bende saçımla çok uğraştım :-)
denemediğim kürler kalmadı. saç kesimim yüzünden (katlı kesim) saçım çok yıprandı azaldı.
sarımsak maskesi,badem yagı gibi maskeler denedim ama arkadaslarıma yarayan hiçbir maske sacıma uymadı . En son gerçekten çok memnun oldugum ve tavsiye ettiğim arkadaslarımında begendiği bir maskeyi sizede söyleyim umarım memnun kalırsınız :-)
arkadaslar bir kabın içine 1 yumurta akı,
2 tatlı kaşığı bal
1 tatlı kaşığı kadar gliserin
ve kıvam olabildiğince elma sirkesi koyuyorum.(içinde bal oldugu için elma sirkesi çok fazla kokmuyor :) )
daha sonra yarım saat 45 dakika kadar sacımda bekletiyorum ve duşa giriyorum .
hacim parlaklık katıyor emin olun. Ama bir tavsiyem saçlarınızın daha hızlı uzamasını istiyorsanız kırıklarını aldırmanız şart. Farkı görceğinizi umut ediyorum umarım faydalı olur :-)

gliserin eczanelerde aktarlarda satılıo ama eczanelerde emin olun daha pahalı ve şişenin yarısı boş :-) pahalıda değil küçük şişesi 3.5 tl falandır.

hani tam olarak elime cetveli alarak ölçmedim o yüzden şu kadar zamanda şu kadar uzattı diyemicem :) 2gün yapıp bi gün saçınızı dinlendirin ertesi gün tekrar uygulayın gözle görülür bir hacim uzamayı farketceksiniz. benim mesela 0muz hizamdaydı saçlarım 3ncü yıkamadan sonra omzumdan biraz daha asagıda oldugunu farkettim

canımm kıvam olabldğnce demişsin ama bn bişi anlamadımm bilmiyorumkismile kıvamı nasıl olucakk.. aşaı ykarı ne kdr sirke koydunn acaba? :kahve:

gliserin saç dibine sürülür mü hiç, bence sürülmez yaa, ben saç uçlarıma kullanıyorum mesela, saç diplerini tıkar saç dökülmesine neden olur aman haohaoldumsmile

gliserin saç dibine sürülür mü hiç, bence sürülmez yaa, ben saç uçlarıma kullanıyorum mesela, saç diplerini tıkar saç dökülmesine neden olur aman haohaoldumsmile

gliserini saf olarak ve bir şişe dökmüyoruz yalnız :)
bir miktar kullanıyoruz onuda saçımızı yumuşatması için zararlı olcagını sanmıyorum :-)

kızlar saçlarımı kazıtmış biri olarak 8 gün aradan sonra tekrar kazıttım dün saçlarımı ve sinemakili kürüde yaptım bakalım değişme olacak mı olacaksada nasıl bi değişme olacak sizleri haberdar ederimm iyi akşamlarrr kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2 inşallah sonuç iyi olur .

kızlar saçlarımı kazıtmış biri olarak 8 gün aradan sonra tekrar kazıttım dün saçlarımı ve sinemakili kürüde yaptım bakalım değişme olacak mı olacaksada nasıl bi değişme olacak sizleri haberdar ederimm iyi akşamlarrr kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2 inşallah sonuç iyi olur .

şu kazıttım muhabbeti de sıktı artık sen de mi palavracılardansın fotoğraf ekle de görelim saçlarını

kazıttın mı akannehir neden canm yaa, Allah kimseyi saçını kazıtmak mecburiyetinde bırakmasıneyvahedigeldismile
inşallah kazıttığına değer, saçların gürleşir sağlıklanır canm:Saruboceq:

ya saç bikere kestirildiği zaman gürleşmez , araştırıp öyle yapsaydın keşke ya :KK43: ama umarım olur

dün 2. denememi yaptım ama saçlarım hala çok dökülüyor ama kullanmaya devam edicem en azından bi ay denicem bakalım uzicakmı

bu bakımı uygulayıp sonuç alamayan ya da uygulamayı düşünen arkadaşlar
"O kadar bakım yapıyor, neden sonuç alamıyoruz..işte cevabı.." isimli topiğime bir göz atmanızı istiyorum.belki faydası olur.
sevgiler..

kazıttın mı akannehir neden canm yaa, Allah kimseyi saçını kazıtmak mecburiyetinde bırakmasıneyvahedigeldismile
inşallah kazıttığına değer, saçların gürleşir sağlıklanır canm:Saruboceq:

canım saçlarıma perma yaptırmıştım çok yıprandı onunla kalmadım sürekli düzleştiriyordum daga sağlıklı ve gür olsunlar diye kazıttıım canım iyi dileklerin için teşekkür ederimm opuyorumnanaktan

X