Saç Uzatma Yöntemleri Ben bile salarma inanamadm...1 buuk ayda 10 cm :)

E

EU3

Ziyaretçi
öncelikle kendim konu açmak istedim çünki çoook karışık oldu...resim koyucam dedim ama koyamadım çünki 100 msajım olması gerekiyormuş o yüzden hata verdi msj sayım az koyamadım...arkadaşlar ben bu sitede bayadır varım girerim arada konulara bakarım filan.uzun saçı da çok seviyorum ve tuplu su yaptım bi ara çok koktu annem kızdı mecburen bıraktım..sonra baya bi çaba sonucu ayda 2 cm filan uzadı uzadı baya bi uzattım saçlarımı ama hep düzleştirince de yıprandı üzerine bide röfle yaptırdım ve saçlar hepten helak oldu.:1no2: neyse işte 1 ay önce de bu sitede "kuaförden saç uzatacak formül" başlığına girdim..kuaför arkadaşıma da çok tşk ediyorum.Allah razı olsn diyorum çünki bi bayan için saçları çook öenmlidir kendini çok daha iyi hissetmesini sağlar her zaman...diyceğim o ki saçımı kestirdim bi buçuk ay önce ve zeytinyağını elimi yakmıycak kadar ısıttım sürdüm saç diplerime ve uçlarına 4-5 saat beklettim yıkadım...ve kuafçr arkadaşımızın tarifiyke beraber ;ki onu da 1 aydır yapıyorum zeytinyağı 1 buçuk aydır yağıyorum.neticede her iksini de haftada bir kez;farklı günlerde saçımın hem diplerine hem uçlarına sürerek 4-5 bilemedin 6 saat bekletip yıkayarak;saç kremi kullanmayarak,asla ama asla şekil aletleri kullanmayarak kendi haline bırakarak inanamadım ve inanamıycağınızı biliyorum ama 10 cm uzadı..biri bana dese inanmazdım..hani kuafçr arkadaşımız demiş ya 3 ayda belinize gelir..,nanmamıştım ama yapayım belki de olur diyerek başladım iiki de yapmışım iyiki de yaaaa.....çevremdekiler inanamıyo resmen ve ben de çok sevindirik oldum hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt saçlarımın da fazlalaştığını söylüyorlar..gelgelelim resim koyamıyorum ama kullanıcı panelimde saçlarımın ilk halini ve bugünkü çekilmiş halini koydum aradaki fark inanılmaz oldu yanyana getirince resimleri iyice anladım..kaydirigubbakcemile2 kullanıcı panelimde -resimler ve albümlerde..... "saçalrım ve aradaki 10 cm lik fark"diye başlık açtım arkadaşlar bakabilirsiniz...çoook sevinçliyim ve ben bile şok oldum gerçekten...:nazar::1shok:

Son düzenleyen: Moderatör:
her ikisinide haftada bir kez farkli günlerde yapiyorum demissin ama sade zeytinyagindan bahsetmissin, digeri nedir sacina sürdügün??

zeytinyağı tarifi sışındakiler bana ait değil "jağongulu" arkadaşımızın kendi tarifi...ben çok fena işe yarayınca herkese duyurmak istedim çünki çok heyecanlandım..japongulu arkadaşıma tşk.ediyorum burdan tekrar tarif ona ait...ben sadece deneyen biri olarak görüşlerimi yazdım..ve de kendi zeytinyağı uygulamamı....:asigim::nazar::enbuyukkk:

vermişin tşkler :))) kolay aslında iki çocukla fırsat bulup yapmak gerek.inş yapabilirim
paylaşım için tşkler

vermişin tşkler :))) kolay aslında iki çocukla fırsat bulup yapmak gerek.inş yapabilirim
paylaşım için tşkler

ınanamıyorum :1shok: ya ben de turplu suyu kokusundan dolayı yapamamıstm bu süpermiss delikafadulden insallah yapıcam ben de çok sağol canım hihoyyyt

yaaaa :sinifsinif: ben birsürü tarif uyguluyordum saçıma kuaför arkadaşım birbirinin etkisini yok etmesin dikkat et dedi bende azalttım ama keşke onun tarifini seçseydim yaa :1no2: hemen başlıyorum sinameki ve zeytin yağı maskelerini kullanmaya :teytey: bu arada saçların süper canım bir de röfleli haline de bayıldım söyliiim :nazar: belki uzatınca bende yaparım

yaaaa :sinifsinif: ben birsürü tarif uyguluyordum saçıma kuaför arkadaşım birbirinin etkisini yok etmesin dikkat et dedi bende azalttım ama keşke onun tarifini seçseydim yaa :1no2: hemen başlıyorum sinameki ve zeytin yağı maskelerini kullanmaya :teytey: bu arada saçların süper canım bir de röfleli haline de bayıldım söyliiim :nazar: belki uzatınca bende yaparım

mervecim sinemakiyi bir tutam elinize gelen kadar demişsin ya anlamadım yani avucumun dolusu mu bana bir ölçü verir misin

süper valla yaa bunu gördüğüme çok sevindim belime kadar gelen saçlarımı kestirdim ama şimdi çok pişmanım en kısa zamanda bende denemeye başlayacağım

valla haftada bir gün hergün degil yani ben izine gelince ilk isim bunu yani sinemakiyi almak olcak yaza kadar belkide istedigim boyda saclara kavusurum

teşekkür ederim tatlımm...:asigim: dene evet inşallah faydasını hemen görürsün fazlasıyla

mervecim sinemakiyi bir tutam elinize gelen kadar demişsin ya anlamadım yani avucumun dolusu mu bana bir ölçü verir misin

hani böyle bir tutam alırsın yaa parmağının ucuna gelen kadar ne kadar yaprak gelirse bir tutamda işte o kadarcıkk cnmm:1hug:

ben bişi yapmadım arkadaşlar sadece uyguladım siz de yapın diye dikkat çekmek için başlık açtım :) ...japongülüne teşekkürler :) bana teşekkür edenler de sağolsun... :)

bir ayda 10 cm mumkunmu ya yapsammı diyorum ama eger sonuc vermezse bende hayal kırıklıgı yasarım yine ama deniycem ya umarım senin sacının veridgi tepkiyi verir:)

X