Çocuk Hastalıkları bebeğiniz kaç kez kaka yapıyor

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

mubitak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2009
37
0
41
kızlar 5 aylık bir kızım var.normalde benim kızım 2 günde 1 yapar kakasını bugün bu saate kadar 3 kez yaptı.korkuyorum isalmi diye.5 aylık bebekleri olan yazsın lütfen

3 kez filan yapıyor benim bebikde ek gıdaya başladığımıza bağlıyorum bende daha önce 5-6 günde bir yapardı kaka bekliyorduk şimdi bekletmiyor artık :) neden korkuyorsun ki bu bağırsaklarının çalıştığını gösterir

ben anne sütü veriyorum ama yine de 2-3 kez yapıyor. bence hergün yapması iyi birşey..

saolun arkadaşlar.2 günde 1 yaptığı için bide ortalıkta domuz gribi olayı felan.çoğu arkadaşımın bebeği hastanede kusma isalden dolayı...o yüden korktum dün 4 kez yaptık.bugün yapmadık şimdilik.herkese sağlıklı günler

5 aylığız.önceden 3 günde 1 di.sonra iki günde 1e düştü.şimdi çok şükür her gün hemen hemen aynı satte yapıyor.

6 aylık kızım günde 1 veya 2 kez kaka yapıyor ama 2 hafta önce günde 4-5 kez yapıyodu bu şekilde 5 gün sürdü hatta isal oldu diye hastaneye götürecektik ilk kakasını zorlanarak yapıyordu katı 2,3,4 sıvı ve koyu renkli yapıyordu arkadaşım normal olduğunu ek gıdalardan kaynaklandığını söyledi ve bende 1-2 gün bekledim şu anda normale döndü.genellikle sabah kahvaltıdan önce veya sonra yapıyor.

X