Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

yeme canım inş hedefine ulaşıcaksın bu sekilde . bak negüzel gündüz yediklerinle ilgili sıkıntıda yok bi geceleri dayancaksın oda alışınca hiç zor gelmiyo inan buna alıştınmıda daha cabuk zayıflıcaksın fazla kilosu olanlar herzaman daha hızlı verirmiş benm 3 kg fazlam var daha yok veremedim sen umudunu yitrme ama katıl bize görceksin farkı

İnşallah ama ben şeyi unuttum daha işteyim, eve git yemek ye saat 7-8 olacak. Ama hiç olmazsa abur cuburu hayatımdan çıkarıcam. İyi dileklerin için teşekkürler :KK16:

canım o alet öyle elektronik vede çok gelişmiş özelliklere sahip bişey değil :) hani eskiden tv de çıkan ve bir bayanın bacak arasına koyup spor yaptığı bir alet vardı benimkisi de o fiyatı 16 tl, leslienin evde yürüme videolarıda baya faydalı oluyor, ben lisedeyken sırf step yaparak (step tahtasız) kilo vermiştim, amaç terlemek evde 5 metrekare yerdede kilo verebiliriz bence:KK34:

hı anladım cnm tsk ettim bilgi için neyse bakalım ben dansımla devam edeyim ve kilo vereyim artıkyaa :KK43:(

İnşallah ama ben şeyi unuttum daha işteyim, eve git yemek ye saat 7-8 olacak. Ama hiç olmazsa abur cuburu hayatımdan çıkarıcam. İyi dileklerin için teşekkürler :KK16:

bişe diil canm . cok geçe bırakmadan hafif yersin sonrasındada bişey yemezsen sorun olmaz hem en önmliside aburcuburdan kurtulmak zaten

hı anladım cnm tsk ettim bilgi için neyse bakalım ben dansımla devam edeyim ve kilo vereyim artıkyaa :KK43:(

canım zaten zayıflamaya karar verdiysen alet falan kullanmadan da kilo verirsin... geçen sene ben sirkeli ballı su ve günde 2 saat yürüyüş + diyetle 15 kilo verdim, yani herşey kafada bitiyor. Zayıflıycam diye kafaya koydunmu oluyor yani... :KK34:

canım zaten zayıflamaya karar verdiysen alet falan kullanmadan da kilo verirsin... geçen sene ben sirkeli ballı su ve günde 2 saat yürüyüş + diyetle 15 kilo verdim, yani herşey kafada bitiyor. Zayıflıycam diye kafaya koydunmu oluyor yani... :KK34:

karar verdimde bi türlü olmuyo sanki ya çikolatayı unuttum cips kola zaten hayatımdan cıkalı cok oldu baska aburcubur yemiyorum sabah 8 de kalkıp yarım saat dans ediyorum aksamda yemekten önce yarımsaat daha ne yapayım bilmiyorumki ya negüzel canm baya azmetmişsin sen . azcık yanlarım bari gtse sevncem yha darpaça kot giymek istemiyorum bu yüzden geçengün gydim arkadan yanlar fırladı valaya :KK43:( offf son 8 gün

ben ben benn bende iki sene önce aksam 7 den sonra yemeyerek duzenlı beslenerek tamm 22 kilo verdim arkadaşlar yaptıklarımla ilgili bilgi sahibi olmak için İLHAM MELEĞİ

İnanmıyorum hemen bakıyorum. Bu arada bende başladım 2 gün oldu yemiyorum bakalım daha tartılmadım hafta ortası gibi tartılıp buraya sonucu yazarım :KK66:

karar verdimde bi türlü olmuyo sanki ya çikolatayı unuttum cips kola zaten hayatımdan cıkalı cok oldu baska aburcubur yemiyorum sabah 8 de kalkıp yarım saat dans ediyorum aksamda yemekten önce yarımsaat daha ne yapayım bilmiyorumki ya negüzel canm baya azmetmişsin sen . azcık yanlarım bari gtse sevncem yha darpaça kot giymek istemiyorum bu yüzden geçengün gydim arkadan yanlar fırladı valaya :KK43:( offf son 8 gün

Canım merhaba 8 gün kaldı demişsin ne bilmiyorum ama önemli bişeyse sana bir önerim var. Sağlıklı olmayan bir şey önereceğim benim bir arkadaşım kilo vermek için hiçbirşey yemiyordu çok çok acıktığında sadece ağzına birkaç badem fındık fıstık meyve atıyordu onun dışında hiçbirşey. Çok kilo verdi. Şimdi artık normal besleniyorda. Eğer sende 8 gün içinde böyle kendini tutup hiçbirşey yemezsen bi nebze zayıflarsın. Madem evdeymişsin de uyuyarak geçirirsin. Oruç tutma çünkü o oruç başka bir amaçla olduğu için kabul olmaz. Tamamiyle senin kararın sen bilirsin sana kalmış birşey :KK66: Benimksi sadece bir öneri

Bu yöntemle iki haftada iki kilo verdim. Spor yok. Çok ağır yemesem de diyetvari yemekler de yemedim. Mesela bugünü tavuk çorbası, soslu makarna, bir portakal ve mandalinayla kapatıyorum. Geçtiğimiz hafta pide falan da yedim gün içinde hatta.

Bana yararı ne oldu iki kilodan başka? İradem güçlendi. Öğrenci olduğum için ders çalışırken jelibonlar, cipsler gırla gidiyordu. Bir hafta altıdan sonra hiçbirine el sürmeyince hemen fark etti. Bir hafta sonunda da canım çekmedi nedense. Zihnim koşullanmayı başardı sanırım. Önceden ne zaman çalışmaya otursam ilk aklıma gelen hemen bir paket abur cubur kapmak oluyordu ama şimdi mesela oturmadan suyu kaynatayım da yeşil çayımı hazırlayıp oturayım diyorum.

Sabahları düz bir karınla uyanıyorum. Hazımsızlık yok, şişkinlik yok. Gece tıka basa yediğim için canım kahvaltı istemezdi ama artık acıkmış uyanıyorum. Güzel güzel domatesli, peynirli, yumurtalı kahvaltımı yapıyorum. Önceden öğlene kadar aç gezip öğle yemeğinde patates kızartmasına, pizzaya, hamburgere abanırdım. Şimdi sabah kahvaltısını yaptığım için öğlen o kadar acıkmış olmuyorum. Yeri geliyor bir peynirli poğaça ve çay yetiyor.

Abur cubur tamamen bitti ama fast food düşkünlüğüm hala var. Haftada bir cheese burger yemeye izin verdim kendime. Bunu yapmazsam özlemim çok kabaracak ve abartıp birkaç gün sadece fast food yiyecekmişim gibi geliyor. Bu da korkunç olurdu.

Yorgun uyanmak yok. Çok yiyince kütük gibi uyuyup şişkinlik yapmış bir karınla kütük gibi uyanıyorsunuz. Böyle bir durumda insanın güne iyi başlaması ve pozitif kalması imkansız.

Bu ayın sonuna kadar iki kilo daha veririm diyorum. Buraya sık sık yazmamaın sebebi "Diyet yapıyorum" psikolojisine girmemek. Aklımda bu olursa yeme-içme öncelik kazanıyor ve normalde hiç istemeyeceğim şeyleri yemek istiyorum. Ay sonunda tahmin ettiğim gibi iki kilo daha verirsem yazarım ama.

Canım merhaba 8 gün kaldı demişsin ne bilmiyorum ama önemli bişeyse sana bir önerim var. Sağlıklı olmayan bir şey önereceğim benim bir arkadaşım kilo vermek için hiçbirşey yemiyordu çok çok acıktığında sadece ağzına birkaç badem fındık fıstık meyve atıyordu onun dışında hiçbirşey. Çok kilo verdi. Şimdi artık normal besleniyorda. Eğer sende 8 gün içinde böyle kendini tutup hiçbirşey yemezsen bi nebze zayıflarsın. Madem evdeymişsin de uyuyarak geçirirsin. Oruç tutma çünkü o oruç başka bir amaçla olduğu için kabul olmaz. Tamamiyle senin kararın sen bilirsin sana kalmış birşey :KK66: Benimksi sadece bir öneri

nişanlım izne gelioda canm hemde ahin meselesinden nikahım olcak birazcık kilo vermek istiyorum o gelene kadar. önerin için tsk canm ama saglıklı degilya dayanır veririmde sonra 5 katı geri alırım vala çünkü çok aç kalınca gözüm dönüyo iice ama yinedesagol canm

selam kızlar, ben bu arada kalori sayımına da başladım.. yediklerimi yazıyorum meğer baya kalori alıyormuşum... sizlerde yazın o zaman yediklerinizi görüyorsunuz :) ama bazal metabolizma veya günlük almam gereken kalori miktarını en doğru nereden öğrenirim bilemedim. Çeşitli sitelere baktım kimi 1500, kimi 2200 kimi 960 kimide 1900 civarı verdi.. neresi doğru bilemiyorum...

nişanlım izne gelioda canm hemde ahin meselesinden nikahım olcak birazcık kilo vermek istiyorum o gelene kadar. önerin için tsk canm ama saglıklı degilya dayanır veririmde sonra 5 katı geri alırım vala çünkü çok aç kalınca gözüm dönüyo iice ama yinedesagol canm

canım çok aç kalmamaya bak en azından yemeklerden yarım saat önce bir kase yağsız yoğurt içine 1 tatlı kaşığı yulaf ezmesi katıp yiyebilirsin, kalsiyum baya bi tokluk sağlıyor.. böylece yemeğide daha ölçülü yersin.. aç kalıp stresede sıkıntıyada sokma kendini, inan sinir bozukluğu olunca kilo falan takmıyo insan:KK34:

canım çok aç kalmamaya bak en azından yemeklerden yarım saat önce bir kase yağsız yoğurt içine 1 tatlı kaşığı yulaf ezmesi katıp yiyebilirsin, kalsiyum baya bi tokluk sağlıyor.. böylece yemeğide daha ölçülü yersin.. aç kalıp stresede sıkıntıyada sokma kendini, inan sinir bozukluğu olunca kilo falan takmıyo insan:KK34:

sagol canm öneri için deniycem ;D çok aç bırakmamaya calısıyorum kendimi ara öğün yapıyorum iice aç kalmadan . şimdi nikah stresi var sanırım üstümde bide ailemle aram bozuk :KK43:(

selam kızlar, ben bu arada kalori sayımına da başladım.. yediklerimi yazıyorum meğer baya kalori alıyormuşum... sizlerde yazın o zaman yediklerinizi görüyorsunuz :) ama bazal metabolizma veya günlük almam gereken kalori miktarını en doğru nereden öğrenirim bilemedim. Çeşitli sitelere baktım kimi 1500, kimi 2200 kimi 960 kimide 1900 civarı verdi.. neresi doğru bilemiyorum...
selam canim kalori sepetine üye ol orasi otomatik hesapliyor kaç kilo vermek istiyorsan hangi tarihe kadar alman gereken kaloriyide soyluyor...hergun yedigin yiyeceklerin kalorisinide ordan hesaplarsin, yaptigin sporlarla ne kadarini yaktiginida...ben kalori sepetini kullaniyorum çok memnunum, sanada orayi oneririm:KK34:
valla ben sanırım 1-2 kilo verdim ama akşam yemeyerek değil sanırım :KK17: su gitmiş olabilir.. sen neler yaptın?

bende senle en son konustugumuzda sanirim 64.5 dum çok dikkat etmedim bir ara diyetimi bozdum ama birkaç gundur geri basladim ve bende 1.5 kiloya yakin vermisim:nazar:

selam canim kalori sepetine üye ol orasi otomatik hesapliyor kaç kilo vermek istiyorsan hangi tarihe kadar alman gereken kaloriyide soyluyor...hergun yedigin yiyeceklerin kalorisinide ordan hesaplarsin, yaptigin sporlarla ne kadarini yaktiginida...ben kalori sepetini kullaniyorum çok memnunum, sanada orayi oneririm:KK34:

kalori sepeti sitesine girilmiyor canım sayfayı açmadı, sanırım bir sorun var:44:

kalori sepeti sitesine girilmiyor canım sayfayı açmadı, sanırım bir sorun var:44:

bekle sonra yine gir canim oluyor bazen oyle...:KK34:

X