Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

Merhabalar benim de 5 gün oldu.4 akşamdır 8den sonra hiçbirşey yemiyorum.İlerleyen saatlerde hafiften acıktığım oluyor ama asla birşey yemiyorum aç yatıyorum.Çok da zor birşey değilmiş :) Bunu başarmanın karşılığında kendimi çok mutlu hissediyorum ve tabiki 2 kilo eksik çıkması da cabası :)) İnş 48 olurum :KK55:

Kalori sayma yöntemini ben geçen sene denemiştim ama bir yerden sonra çok sıkılmıştım her şeyin kalorisini girip bakıp yazmaya o yüzden bıraktım.

Merhabalar benim de 5 gün oldu.4 akşamdır 8den sonra hiçbirşey yemiyorum.İlerleyen saatlerde hafiften acıktığım oluyor ama asla birşey yemiyorum aç yatıyorum.Çok da zor birşey değilmiş :) Bunu başarmanın karşılığında kendimi çok mutlu hissediyorum ve tabiki 2 kilo eksik çıkması da cabası :)) İnş 48 olurum :KK55:

Kalori sayma yöntemini ben geçen sene denemiştim ama bir yerden sonra çok sıkılmıştım her şeyin kalorisini girip bakıp yazmaya o yüzden bıraktım.

tbr ederim canm 2 kilo he hiçte fena degil üstelik 5 günde sevndim senin adına darısı başımıza ;D

kızlar ben de bugun katıldım aranıza kesinlikle benim de 5 kilo vermem lazım inşallah ve cok kararlıyım iki ay içinde vermem lazım ya kesin boyle yaparak verebilir miyiz?:21:

Kızlar bende başlıyorum bugünden itibaren.Eşim işten 7de gelio ama ne yapalım yalnız yiycek artık :) ben o gelmeden kızımla yerim babasının yanında otururuz artık:KK51:

buarada şuan 60 kiloyum.Edirneye yuni taşındık 1 ay oldu buraya geldiğimde 57 kiloydum ama sıkıntı stres kızımın problemleri çikolata ve tatlılara ağırlık çok verdim ve suyu ihmal ettim. sonuç 1 ayda 3 kilo olarak döndü şuan kendimi çok kötü hissediyorum.Kızım 2 buçuk yaşında.Dogumdan sonra 15 kilo verdim 1 yılda ama sanki aynı gücü kendimde bulamıyorum.Benim için sizinle bir başlangıç olucak inşallah.midem biraz hassas sirke bal karışımını denemek istiyorum acaba mide ağrısı yaparmı nasıl yapıyosunuz bahsedermisiniz..?Ben gündüzleri kayısılı form çay içmeye çalışıyorum tuvalet açısından çok faydalı tavsiye ederim..

durmaz ins canm. kaç kilon kaldıya daha ?

48 için 3 kilo kaldı aslında asıl hedefim 45 ama :KK17:

Yeni gelenler hoşgeldiniz :)

Bence illa ki 6dan sonra diye kasmayın ben bazen 7 hatta akşam yemeği geçe kaldığı zaman 8den sonra uygulamaya koyuyorum bir eksiğini de görmüyorum yani.

merhaba kızlar benımde acil kilo vermem gerekyor suan 79 kg 168 boy hıc veremıyecekmısım gıbı gelıyor kalorı dıyetını arastırdım bıraz hem kalorı dıyetını uygulayıp hemde 18 den sonra yemesem cokmu agır gelır

1 haftadır başladığımdan beri bazı akşamlar 7den 8den sonra canım öyle şeyler çekiyor ki ama büyük bir istikrarla tutuyorum kendimi :KK70: Mükafatını da göreceğime inanıyorum.Buna bir zaman sonra da alışacağıma inanıyorum.
Ayrıca yemeyince de kendimi öylesine hafif hissediyorum ki.Rahat oluyorum kendime güvenim artıyor irademden dolayı, fit hissediyorum kendimi.

Meraba kızlaarr :) Uzun zamandır giremiyordum. Akşam 6'dan sonra yemiyorum sadece meyve. Ama bazen kaçamak yaptım tabi :/ Neyse şuan bel ve kalça 2 cm incelmiş :) Kilom 60'tı şuan kaç bilmiyorum henüz tartılmadım :)

günaydın kızlar ayın 20 sınde başladığım 18.00 den sonra yememe sonucunu hemn gösterdi :) 79 kg basladıgım serüvenime 77 kg devam ediyorum . yalnız ben gündüzleride az yiyorum ekmek az tüketiyorum çok mutlu oldum :)

eveettt bende aksam 6 dan sonra yememe diyetine geri dondum bugun itibariyle :KK3:bakalim 1 ayda kaç kilo gidecek???

Ben de 2 haftadır yapıyorum akşam 6 dan sonra hiçbirşeyi yemiyorum yeşil çay su ve süt hariç. 1.3 kilo gitti şimdilik tabii haftada 3 gün spor yapıyorum ama yediklerimden hiç kesmedim. Topik canlansa keşke ya

arkadaşlar utancımdan yazamıyorum.çalışma saatlerim değişince 18.00 olayına pek uyamadım ama gerçek şu ki çok faydası var.şimdide 9 lu zayıflama çayına merak saldım.işin kolayına kaçtım galiba.diyet yapan herkese başarılar.

kızlar hadi hep beraber birbirimize destek olalım canlansın biraz bursa yapanlar sonucunu yazsın biz de daha cok heveslenelim ben veremiycekmişim gibi geliyo:KK43: 5-6 kilo vermem gerekiyo iki ay içinde :KK43: düğünüm var ama yurtta kalıyorum akşamları hep yiyorum bişeyler ama burdan yardım ederseniz tutarım kendimi keske verebilseem..:KK43::-)17:

X