Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

arkadaşlar utancımdan yazamıyorum.çalışma saatlerim değişince 18.00 olayına pek uyamadım ama gerçek şu ki çok faydası var.şimdide 9 lu zayıflama çayına merak saldım.işin kolayına kaçtım galiba.diyet yapan herkese başarılar.

canım ben aldım o caydan pek faydasını goremedım ama ınsallah sen gorursun

ben yapıyorum tam 10 gün oldu başlayalı 81,6 dan 78,5 e düştüm yani 3,1 kilo verdim akşam 5 den sonra bişe yemeyerek ama ben emziriyorumda onunda etkisi vardır mutlaka

selam kizlar 10 gundur aksam 18.00 dan sonra yemiyerek ve ayca kayanin 1 ayda 8 kilo verdiren diyetini yaparak tam 2.5 kilo verdim ...

bende yapiyorum yaklasik 8 günde 1.5 kilo verebilmisim bence yapabilninecek en güzel diyet bu aksám 6 dan sonra sanki oruc tutuyormusm gib agzima su bile almiyorum

bende yapiyorum yaklasik 8 günde 1.5 kilo verebilmisim bence yapabilninecek en güzel diyet bu aksám 6 dan sonra sanki oruc tutuyormusm gib agzima su bile almiyorum

sudan bisey olmaz su icebilirsin...o onemli bir ihtiyac , vucudun en cok ona ihtiyaci var su icmelisin bence...

Bencede su içmemeye gerek yok yani ben çalıştığım uzun gecelerde bile masabaşında meyve de yiyiyorum.

Ben de aranıza katılmak istiyorum, 1.68 boyunda 78.5 kiloyum...Vermek istediğim 15 kilom var:KK43:( Lütfen önerilerde bulunur musunuz?Yorumları okudum fakat bu sefer pes etmek istemiyorum...::KK43:

merhaba kızlar,

bu topiktemi okudum bilmiyorum ama,bir arkadaş iştah kesen bir cihaz taktığını söylemişti. sizlerden biriyse banada ismini verebilirmi acaba özelden yada buradan. bende bir araştırayım .teşekkürler.

5-6 dan sonra yemeyerek 49 kiloya kadar düşmüşlüğüm vardı zamanında. tabi gündüzleri de abur cubur kaçırmamak şartıyla.
başarabilsem tekrar denicem

Selam kızlar,ben de 3 gündür topiği takip ediyorum ve akşam 7 den sonra hiç bişey yemiyorum,sadece su ve bitki çayı içiyorum,bugün 3 gün oldu ama hala 100 gr bile fark etmedi:KK43: gün içinde o kadar çok yemiyorum hatta 3 gündür ne çikolata yedim ne de kola içtim ama yine de fark etmedi:KK43: bugünden itibaren son yemek yeme saatimi aksam 7den 6ya çektim,İnşallah haftada 1-2 kg gider ve umarım hevesim kaçmaz :KK43::KK5:

Bu arada boyum 1.64 kilom 66 :KK43: ben haftada 1-2 kg vermek ve yaza kadar eski kiloma düşmek istiyorum:KK43: 2 yıl önce 52-53 kiloydum :KK43:

Selam kızlar.Bugün son yemeğimi 6 da yedim.45 dk bisiklet çevirdim ve gün içinde de 1buçuk lt su içtim.3. günümde olmama rağmen hala 100gr bile zayıflamadım:KK43: Kızlar İnşallah faydasını görürüm ya:KK43: Lütfen biri bişeyler yazsın:KK43:

Selam kızlar.Bugün son yemeğimi 6 da yedim.45 dk bisiklet çevirdim ve gün içinde de 1buçuk lt su içtim.3. günümde olmama rağmen hala 100gr bile zayıflamadım:KK43: Kızlar İnşallah faydasını görürüm ya:KK43: Lütfen biri bişeyler yazsın:KK43:
canım senın nıye oyle olmuş acaba ya? vucut direncini kırmak için bişeyler yap. mesela dokuz bitkili çay vardı ordaki adam baya kilo vermiş sonra vücut direnci yuzunden kılo vermesi durmus onuda altın çilekle kırmış kilo vermeye devam etmiş. istersen bi altın çileği araştır dene derim birde sirkeli ballı bi karışım var istersen ondanda içebilirsin. ve hergün tartılma motıvasyonun duser haftada bır gun tartıl o zaman farkı gorursun

canım senın nıye oyle olmuş acaba ya? vucut direncini kırmak için bişeyler yap. mesela dokuz bitkili çay vardı ordaki adam baya kilo vermiş sonra vücut direnci yuzunden kılo vermesi durmus onuda altın çilekle kırmış kilo vermeye devam etmiş. istersen bi altın çileği araştır dene derim birde sirkeli ballı bi karışım var istersen ondanda içebilirsin. ve hergün tartılma motıvasyonun duser haftada bır gun tartıl o zaman farkı gorursun

Haklısınız bu kadar sık tartılmasam daha iyi olacak sanırım..Çünkü dün gece yatmadan önce tartılmıştım 64.9 dum,sabah kahvaltı falan derken yine 65.1 olduğumu görünce moralim bozuldu :KK43: Amaaa bırakmak yok spor ve 6dan sonra yememeye devam,gidecek bu kilolarrr :)

Selam kızlar,bugün de yılmadım ve 45 dk eliptik bisiklete bindim ve son yemeğimi 18:00 da yiyerek günü kapattım.Bugün 4.günüm,kimse bişey yazmıyor,kimler devam ediyor ve ne durumdasınız:18: merak ediyorum.

X