Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

selam kızlar bende 650 gr vermişim.içim çok rahat çünkü sağlıksız bir diyet değil bu o yüzden 650 gr bile çok güzel benim için...

Kızlar lütfen bana kızın çünkü şu boğazıma dur diyemiyorum :KK43: Pazartesiden beri "aman boşver yarın başlarım" diye erteliyorum. mafoldumben

Evet iyi gidiyor kızlar ama bakalım haftasonu nasıl geçecek hafta sonu korkuyorum bozarım diye malum sabaha kadar okey felan derken ne yediğimizi bilmiyoruz

valla korktum şimdi resmen
zorunlu hissetmezsem kendimi yemiyeceğim çünki çiğ köfte partimiz var

selam kızlar bende 650 gr vermişim.içim çok rahat çünkü sağlıksız bir diyet değil bu o yüzden 650 gr bile çok güzel benim için...

tebrik ederim.

Kızlar lütfen bana kızın çünkü şu boğazıma dur diyemiyorum :KK43: Pazartesiden beri "aman boşver yarın başlarım" diye erteliyorum. mafoldumben

Hayat ertelemeye gelmez. Rejim de ertelemeye gelmez. Yarın yarın dedikçe daha çok yeriz, daha çok kilo alırız. O gün bugün de ve başla enjoyable...:eek:

Evet iyi gidiyor kızlar ama bakalım haftasonu nasıl geçecek hafta sonu korkuyorum bozarım diye malum sabaha kadar okey felan derken ne yediğimizi bilmiyoruz

valla korktum şimdi resmen
zorunlu hissetmezsem kendimi yemiyeceğim çünki çiğ köfte partimiz var

Cumartesi günü bende gün içinde yemekleri kaçırıcam büyük ihtimalle. Nişanlıma gidicem. Kayınvalidem börekleri çörekleri yapmaya başlamış fisfisfis ammaaa sınırlı yemeye çalışıcam ve yemek saatimi 18 den sonraya sarkıtmayacağım... ve baktım çok kaçırdım pazar günü kendime ceza verip erken kalkıp yürüyüşe çıkıcam...

Canım benimde Ocak iyi için planım vardı. Temmuz ayından beri hergün ha başladım ha başlıcam derken hep erteledim. Ne oldu aralık gelip çattı tam anlamıyla şimdi başlayabildim. Sakın boşver deyip erteleme, bunun sonu ne yazıkki hiç gelmiyor. Hemen yarın değil, hatta şimdi şu saatten itibaren başla. Başlanmış iş bitmiş iştir. Düşünsene şimdi diyet yapanlar yazın istedikleri kiloya gelmiş incecik olmuşken, sen ertelemekten aynı yerde sayıyorsun.:eek:lmaz: Bu çok kötü birşey canım. Kendine haksızlık etme, hemen şimdi başla. kaydirigubbakcemile opuyorumnanaktan

selam şekerlerr :))
ben tartılamadım malesef ya:KK43: sadece okulda baskül var ve bugün toplantı vardı hiç fırsat bulamadım:KK43:(
bide regl dim salıdan beri, artık haftaya uygun bi zaman bulursam tartılcam inş..

Şimdiden herkese iyi hafta sonları. Ben hafta sonu pek giremiyorum nete.

Bugün ki yeme faslını da 17.30 itibariyle kapattım. Hoşçakalın

selam lethem, ve herkes. 12 gün kadar önce bu topiği keşfettim.
ddikkat ediyorum bende akşşamları yememeye
belirgin bi kilo kaybım olmadı ama iştahımı dengeledim ve inceliyorum sanki gibi geliyo.
herkese kolaylıklar

bende thor arkadaşın konusunda görüp bir kaç gün önce kendimce bu kararı almıştım. bu başlığı görmem iyi oldu. sizlerle birlikte devam ederim. umarım hepimiz istediğimiz kiloya düşeriz. :Saruboceq: :dance:

merhaba kızlar.
bende aranıza katılabilirmiyim?
bende akşam 6dan sonra hiç birşey yemiyorum.
eğer çok acıkırsam meyve yiyorum.

hoşgeldi yeni arkadaşlar..
ya ben bugün çikolata yedim saat 9 gibi:KK43:
bu saate kadar umarım yakmışımdir:S

pfff

etsam lethem kızlar gece uyumuyonuzmu neişiniz var o saatte nette:):):)ben hafta sonu itibariyle çok kaçırdım mafoldumbenbundan sonra daha dikkat edicem...

etsacım, akşam 9 du ama fenerin maçı vardı heyecandan duramadım yedim:/

mavlicim, cuma ctesi ben böle oluorum sabaha kadar uykum gelmiyoo öğlene kadar da uyurum:)

bugün kahvaltıyı 3 civarı yaparak hala acıkmayan ben bugünü tek öğünle kapattım kızlar:S

artık sadece bişiler içerim, no yemekk

CUMARTESı GÜNLERı GAMYUNA TAKILIYORUM OYUN OYNUYORUM.

BUGÜN 17:30DA KAPATTIM YEMEK OLAYINI...kaydirigubbakcemile2

pırlantacım topiğini yeni gördüm hayırlı olsun a.s. benim sorunumda zaten gece yemekleri bu kiloları da ona borçluyum zatencokacimcoook.bende kesiyorum artık bu kötü huyumu.umarım fazla zorlanmam.çünkü benim eşim gece 00:30 da geliyor o saatte yemek hazırlıyorum maalesef.neyse dayanıcaz artık.gitsin kilolar gelsin fit vücutlarhihoyyyt

komşu topikten merhaba
ya işte benim sorunum bu
asıl akşam 6 dan sonra benim yeme düşkünlüğüm
kurtulsam zaten bu huyumdan hedefime eminim çok daha çabuk ulaşacağım
6 ya kadar herşey tamam ama bu saatlerden sonra her an mutfakta buluyorum kendimi
hadi kızlar nolur bana destek verin
eşim askerden bir ay sonra geliyor
en azından o gelene kadar 5-6 kilo vermek istiyorum

X