Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

Kimsecikler yokmuu...

Ben şu ara hollywood diyeti yapıyorum tabii akşam 6 sonrası yemek yok bu diyette, hazır böyle iken buraya da uğruyayım dedim.. Bir ay sonra bu saat alışkanlık yapsın demi ama :KK4::KK30:
huu huuuu akreeeep bak ne buldum,bu mesajı eylül 2014te yazmışsın, desene kız akşam 6dan sonra yemeyerek 10-12 kilo verdim diye!!!!

huu huuuu akreeeep bak ne buldum,bu mesajı eylül 2014te yazmışsın, desene kız akşam 6dan sonra yemeyerek 10-12 kilo verdim diye!!!!
:KK45::KK45: Ayy ben burayı unutmuştumkiii :KK45:
Evet arkadaşlar durum aynen böyle... Akşam 6 sonrası asla yemiyorum hatta bazen bu durum 4 ü 5 i bile bulduğu oluyor... Tabi Rus diyeti ile dönüm noktasına ulaştım ve durum yine aynıydı, aynı saatte bitiyordu yeme işi..
Kilom 67- 69 arası gidip gelirken şu an 56 küsürlerdeyim..

:KK45::KK45: Ayy ben burayı unutmuştumkiii :KK45:
Evet arkadaşlar durum aynen böyle... Akşam 6 sonrası asla yemiyorum hatta bazen bu durum 4 ü 5 i bile bulduğu oluyor... Tabi Rus diyeti ile dönüm noktasına ulaştım ve durum yine aynıydı, aynı saatte bitiyordu yeme işi..
Kilom 67- 69 arası gidip gelirken şu an 56 küsürlerdeyim..

ay bacıım bende 67 kiloyum 57 olmak istiyorum ne kadar süre sebat ettin altıdan sonra yememeye ..tebrik ediyorum valla peki altıya kadar dikkat ederekmi besleniyordun yoksa normalde neler yiyorsan aynı şekilde mi

ay bacıım bende 67 kiloyum 57 olmak istiyorum ne kadar süre sebat ettin altıdan sonra yememeye ..tebrik ediyorum valla peki altıya kadar dikkat ederekmi besleniyordun yoksa normalde neler yiyorsan aynı şekilde mi
Canım 6 sonrası yememek hayatımın düzeni olarak kalacak bu kesin..
İlk etapta rus diyeti yaptım yine 6 şartına uyarak.. Fazla olmadı 2 ay felan oldu işte..
Sağlıklı besleniyorum canım.Zaten midem küçüldü menülerimde azaldı ona göre..

ben 6dan sonra yememe serüvernimde 4.gün. ama diyebilirim ki hala gün içinde yediklerime çok da dikket etmiyorum
bugün sadece öğlen yemeği saati gelip geçtiği halde açlık hissetmiyorum

ben 6dan sonra yememe serüvernimde 4.gün. ama diyebilirim ki hala gün içinde yediklerime çok da dikket etmiyorum
bugün sadece öğlen yemeği saati gelip geçtiği halde açlık hissetmiyorum
Akşam 6 sonrası yemediğin için canım.. Akşamları yaptığımız yanlış yada doğru bi sonraki günü çok etkiliyor..

1. gün 67,1
2.66,9
3.66,8
4,gün 66,6
5.gün 66,4

dün akşam kendime rezene çayı yaptım. 6dan sonra onu içip durdum.

20.şubat cuma 66,5. çok yiyerek ertesi güne şişmiştim ve madem çok yiyorum en azından akşam geç saat de yemiyim diyerek başlamıştım 67,1 ile cumartesi günü.
1. gün 67,1
2.66,9
3.66,8
4,gün 66,6
5.gün 66,4
6.gün 66,2
7.gün 65,3 ( galiba bu smooti sebebiyle oldu)

Selam kizlar aranıza yeni katıldım desteğe ihtiyacim var surekli diyete baslayp brakyorum bir türlü devami gelmiyo aranza katlirsam motive olup dyeti devam ettirebilirim diye düşündüm neler iyiyosunuz nekadar zamanda kac kilo verdiniz pqylasrsanz sevinirim yaş 23 boy 1.64 kolo 93.5 :-(

Selam kizlar aranıza yeni katıldım desteğe ihtiyacim var surekli diyete baslayp brakyorum bir türlü devami gelmiyo aranza katlirsam motive olup dyeti devam ettirebilirim diye düşündüm neler iyiyosunuz nekadar zamanda kac kilo verdiniz pqylasrsanz sevinirim yaş 23 boy 1.64 kolo 93.5 :-(
selam canım burası gördüğün gibi aktif değil önceden takip ettiğimden bildirim gelmiş benim konu başlığıma beklerim orada ilk mesajımda neler yaptığım ne kadar kilo verdiğimi paylaştım ve buradaki yöntemi kullanıyorum şuanda 18 den sonra hiç bir şey yemiyorum

mav post: 42857930 .!.:
selam canım burası gördüğün gibi aktif değil önceden takip ettiğimden bildirim gelmiş benim konu başlığıma beklerim orada ilk mesajımda neler yaptığım ne kadar kilo verdiğimi paylaştım ve buradaki yöntemi kullanıyorum şuanda 18 den sonra hiç bir şey yemiyorum
Senin konu baslgn ne cnm onu yazmamssn

X