Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

bu gün öğlen ekmeksiz yedim,akşama çorba içicem,çk az da sebze yemeyi düşünüyorum,tabi 6 dan önce:)lütfen bugünde bozmayayım 15 günü atlatsam böyle devam eder.
ayrıca spor yapıyorum 2 ayda 5cm göbek gitmiş. kilom aynı ama daha zayıf gözüküyorum.3 gündür de diyetteyim...

şuan itibari ile 55 kiloyum ...40 günde 6 kilo verdim ...akşam 6 dan sonra hiçbir şey yemedim. ..

saat 18:00 den sonra yemek yememek güzelde 19:00 da işten çıkıyorum eve gidene kadar saat oluyor 19:30 yemek yap ye diyene kadar saat oluyor 21:00 nasıl olacak ister istemez kilo alınıyor ne yapalım sabah akşam elma sirkeli ılık su içiyorum yarım saat yürüş var ama kilo da var bilmiyorumkismile

Günaydınlar..
Ben baskülde hareketlenme görmeye başladım.
Ama ilk baştakilerin su olacağını düşünüyorum.
Biraz ciddi azalma olsun size bildireceğim.
18:00'den sonra yememenin yanında gün içinde de çok abartmadığımı söyleyebilirim.

Merhabalar, ben de siteyi uzun suredir ara ara takip ediyordum ama pek fazla yazmıyordum.
Ben aksamlari iştahımın şaşırmasi ve kendimi abur cubura vererek, 52 kilodan 60 kiloya kadar cıkmıs birisiyim :KK43: butun gun işte oluyorum, eve 6 gibi geliyorum. Aksamları yemek yeme huyum pek yoktur, ama çikolata,çerez, bisküvi vb seylerde sınır tanımadıgımdan ve bunu da gec saatte yaptıgımdan kilolar peşimi bırakmadı, aldıkca aldım. Ara ara aksamları corba salata yapmaya calıstım ve devam etsem işe de yaradı. Ama bunu fazla sürdüremedim. Şimdi inşallah sizlerle beraber tekrar başlamak istiyorum. Tek başına olmuyor. Hele de iki tane zayıf ev arkadasım olunca :KK43:

Ben de akşam yememeye özen göstereeğim.acıkınca su içeceğim ya da elma yiyeceğim tokluk hissi veriyo

Ben de akşam yememeye özen göstereeğim.acıkınca su içeceğim ya da elma yiyeceğim tokluk hissi veriyo

Aksine elma da beni deli gibi acıktırıyor. En sevdiğim şeyi o yüzden pek yiyemiyorum :1no2: Sütlü kahve çok tok tutuyor bak onu da tavsiye edebilirim herkese. 18.00den sonra yememek de ayrı bir çaba gerektiriyor, hele de günler uzamışken :çok üzgünüm: O yüzden akşam atıyorum kendimi sokaklara. Yürüyüş yapıyorum iyi geliyor.. Mutlaka oyalanacak bir şeyler bulmak lazım, boş oturunca mümkünatı yok duramıyor insan.

evet ilk gunumu guzel bir sekilde gecirdim. 18 18-30 arasi bi tabak yesil mercimek yedim. 19:00 - 20.30 arasi yürüyüs yaptım. Şimdi de yesil cayımı iciyorum. Umarım siftahımı yaptım devamı da gelir. 10 kilo gitmek zorunda, daha cok işim var, ama olucak insallah :)

hanoi ben de sen gibi annemin deyimiyle çatos pitos hastası oladuğumdan bu sene baya kilo aldım. madem burda böyle bir dayanışma olcak ben de katılayım kaydirigubbakcemile2

evet evet boylee dayanısmayla yaparız bence biz :KK66: İdeal kilomuza erisinceye kadar abur cubur citos patoslardan uzak duruyoruz. Zaten belli bir zaman bunu basarırsak kendiliginden aramamaya baslıcaz. Zaten bu tarz seyler katkı maddesi cok fazla olan seyler. Uzak durarak hem kilo veririz hem de saglıgımızı korumus oluruz. Alternatif olarak da meyve ve suyu tercih edelim.

merhabalar bende kaç zamandır bu başlığı takip ediyorum,yöntem aklıma yattı .ancak akşamları yalnız yoğurt yesem 6 gibi başka bişey yemesem acaba matobolizmam yavaşlar mı sizce,bu yöntemin etkisi ne kadar zaman sonra çıkar acaba?

2-3 gunde etkisini gorursun canim, ben yapiyorum bu yontemi.
1 Ay kadar 3 kilo verdim, ve hafta sonlari bu yontemi uygylamiyorum.
hafta ici yapiyorum sadece.

selam arkadaşlar 2 gündür bende 6 dan sonra birşey yemiyorum..
çok acıkırsam yeşil erik yiyorum..
bugün sabah tartıya çıktım 600 gr gitmişşş...
nasıl mutlu oldum anlatamam..
devam edeceğim burayada yazacağım..

bu arada yakın arkadaşım 6 dan sonra birşey yememiş ve 2 ayda 6 kilo vermiş..
(uzun zamandan beri görmüyordum)
hem onun hemde sizin gazınızla dikkat etmeye başladım..

selam arkadaşlar 2 gündür bende 6 dan sonra birşey yemiyorum..
çok acıkırsam yeşil erik yiyorum..
bugün sabah tartıya çıktım 600 gr gitmişşş...
nasıl mutlu oldum anlatamam..
devam edeceğim burayada yazacağım..

bu arada yakın arkadaşım 6 dan sonra birşey yememiş ve 2 ayda 6 kilo vermiş..
(uzun zamandan beri görmüyordum)
hem onun hemde sizin gazınızla dikkat etmeye başladım..

oooooo tebrik ederim canim, cok guzel valla.
bende bugun basladim tekrar, hafta sonlari izin ver kendine, yoksa cabuk SIKILIRSIN.

Hadi kolay gelsin

merhaba kızlar yeniden başlıyorum 6 dan sonra yememeye.öncekinde az bir süre devam etmeme rağmen faydasını görmüştüm.hadi bakalım

X