Saç Uzatma Yöntemleri Medobiotin hap?

dopiez

yaptım, olacak :D
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2009
912
1
konuyu nereye açacağımı bilemedim, en sonunda buraya açmaya karar verdim.
bugün bütün eczaneleri gezdim, ama hiç birinde medobiotin hapını bulamadım. solgar var ama o yok.
sağlık bakanlığı onay vermemeiş, o yüzden artık getirmiyolarmış, piyasadan kalkmış.
acaba elinde olup da kullanmayan veya bulunduğu şehirde bulabilen bana gönderebilecek olan var mı?
böyle bir imkanınız varsa çok rica ediyorum sizden..
ücretini göndermek şartıyla tabiki..

bende dün sordum eczaneye yok dediler cnm maalesef ama dün araştırdım bir arkadaşımızda burda kullanıyormuş megadyn diye bir vitamin ilk yok ya falan dedim ama içeriğini okuyunca şaşırdım çinko,kalsiyum,fosfor,c vitamini,b12,demir,biotin,ve aklıma gelmeyen bir sürü vitamin var içinde veee 30 tableti 6.50 tl ben alıcam galiba.

bende dün sordum eczaneye yok dediler cnm maalesef ama dün araştırdım bir arkadaşımızda burda kullanıyormuş megadyn diye bir vitamin ilk yok ya falan dedim ama içeriğini okuyunca şaşırdım çinko,kalsiyum,fosfor,c vitamini,b12,demir,biotin,ve aklıma gelmeyen bir sürü vitamin var içinde veee 30 tableti 6.50 tl ben alıcam galiba.

ama onun içindeki biotin miktarı az değil midir canım? çünkü sonuçta medobiotin 5 mg arada çok fark var. bi de bu tür karışık vitamin hapları kilo aldırıyor diye biliyorum ben duba gibi olmayalım saç için :)
netten alan var mı acaba güvenilir bi site var mıdır bu konuda?

kilo yapabilir belki ama medobiotinde yapar canım sen eczaneler sormaya devam et bakalım ,belki bulursun .bende bulunduğum ilde bakıyorum bulursam söylerim sanada.

bana piyasada bulamazsın dediler :KK43: tamam canm ben yine sorarım çok sağol.

ama biotinin fiyatı çok pahalı aynı içeriğe sahip olmasına rağmen medobiotin in fiyatı 30larda bişi.ama bulunmuyor kolay kolay maalesef.

canım ben buldum bugün aldım alsancaktan 60 tablet 34.50 tl bakalım yarın içmeye başlıcam inş iyi sonuç alırım.

ya bu medobiotini internetten alan var mı güvenemiyorum internettekilere
varsa lütfen yazabilir miiii

dopiez bu bahsettiğin ilaç ne işe yarıyor?
saç uzatıp ,kilo mu aldırıyor ?

bu arada netten çok alışveriş yapan biriyim ...
şuan kadar hiç bir sorun yaşamadım ..bilinen sitelerden ya da kapıda ödeme yapabileceğiniz sitelerden almaya çalış çok endişe ediyorsan...

dopiez bu bahsettiğin ilaç ne işe yarıyor?
saç uzatıp ,kilo mu aldırıyor ?

bu arada netten çok alışveriş yapan biriyim ...
şuan kadar hiç bir sorun yaşamadım ..bilinen sitelerden ya da kapıda ödeme yapabileceğiniz sitelerden almaya çalış çok endişe ediyorsan...

evet uzattığını söyleyen çoktu bu sitede.
ayda 2,5 cm uzattı dediler. aynı zamanda dökülmeyi de önlüyo diyenler var.
bi de kalınlaştırıp gürleştiriyormuş.
ama tüylenme yaptığını söyleyenler de oldu.
kilo aldırıp aldırmadığını bilmiyorum.
hiç bi eczanede bulamadım biraz daha araştırıp bulamazsam netten alıcam heralde artk :s

anladığım kadarı ile bu bir vitamin ...
ama iştahı kapatıyormuş yorumları okudum ...
tüylenme yapabilme ihtimalide varsa çok kötü ...
bence riske girmeye değmez...
zeytinyağı ve diğer yağlar, bitkiisel losyonlar ve şampuanları kullanmak bence daha mantıklı ...

valla ilk 15 gün 5mg kullandıktan sonra 2.5 mg düşürürse bir sorun olmaz hem bu vitamin hiçbir zararı yok benim saçlarım inanılmaz ama parıl parıl parlıyor yarın 7.günüm olacak.

yeni olduğu için net birşey söyleyemicem canım ama benim saçlarım yarıya kadar kumral aşağısı da röfle kumral olan saçlarım ışıl ışıl oldular daha önce bu kadar değildi annem bile farketmiş inş gürleşmesinde ve dökülmenin durmasında da katkısı olur olumlu sonuç alırsam yazarım kirpiklerime dün rimel sürerken anladım birazcık uzamış sanki :))

yazdan berı kullanıorum bu medobıotın ı ayrıca cesıtlı yag karısımları bılmem ne sacım hazırandan berı ancak 4PARMAK UZADI :KK43:((((

ben 10 gün kullandım 5mg 1 snmtim uzadı saçım dün doktora kan sonuçlarımı almaya gittim birde medoyu kullanıyorum dedim gösterdim içme onu dedi pantogar yazdı ona başladım 3 ay içicem bitince tekrardan medoya devam edicem o kadar para verdim boşa gitmesin:))))

neden onu ıcme dedı merak ettım cok olms sen yazalı gercı

X