Saç Uzatma Yöntemleri Bemix nedir?

ya valla ben kokusundan rahatsız oldum ilkten bende sevdiim zaten bilindik bi koku.ama sonlara doğru rahatsız etti beni bir saat bekletince hemen yıkıyodum annemde kızınca yinemi kokutuyon saçları die bemiks sevdamda bitti bölece

yemişim kuaförünü doktorunu :icecream:
2ayda 7 cm uzattım saçlarımı,sayesinde:kahve:

kızlar kötü koktuğu filan yok ben kullanıyorum... tabi misler gibi koktuğu söylenemez çiçek değil ya bu yerimseniben hani vitamin hapı kullnmışsınızdır hepiniz onlar gibi kokuyor... öyle mide bulandıracak bişi değil... ampul şeklinde 5 tane fiyatını bilmiyorum ben doktoruma yazdırıyorum.... b vitamini ve türevlerinden oluşuyor b1 b6 b12...vs... saçları besliyor... hatta ben almaya gittiğimde direk bepanthen ve evigen ampul de verdiler saç için alıyorsunuz heralde die...

ben seviyorum bemix cimiii...iice alştım çok seviyorummm:asigim:

bemixin kokusunu beni rahatsız etmedi hic ya suan ara verdim kullanmıorum ama uzamay etkisi var

bi bu kaldı denemediğim yarn onuda alayım bariii :eek:
bugünde sarımsak yağı çam terebentin hint yağı ve badem yağı karışımını yaptım dökülme gözle görülecek kadar azaldı bir seferde hemde sürekli yaparsam mükemmel olacak sanırım ama şu an leş gibi sarımsak kokuyorum bu gece yalnız yatmaya mahkumum galiba kaydirigubbakcemile3
şampuanımdada var bu malzemeler ama orda oriiijinal sarımsak var o yıkayınca kokmuyo ama yağı felaketmiş gitmedi bi türlü kaydirigubbakcemile3

Kizlar ben Danimarka da yasiyorum burda yok bu bemix'lerden o kadar eczane dolastim yok dediler bilmiyorlar bile ne oldugunu benneyaptımki
oral yolla alinan B-kompleks var burda tek sac icin vitamin..
acaba bu B-kompleks haplarindan bir kac tane ezip saclarima bakip yaparken sürsem ise yarar mi, yada 4-5 tane hapi ezip sampuanima koysam ise yarar mi sizce :uhm:

X