Saç Uzatma Yöntemleri Bemix nedir?

zhr79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
7.155
9
44
sac uzatma formulunde bir karısımda yazılmısda ben bilmiyorum tam olarak nerde satılır nasıl birseydir cevaplarsanız sevinirim

canim bende alcam ama eczanede satiliyomus igne gibiymis galiba bende tam bilmiyorum ben bide sunu merak ediyorum tek kullanimlikmi fiyati nasil

arkadaşlar bemix saçlar için bir vitamindir eczanede satılıyor fiyatı 4 tl 5 ampulden oluşuyo haftada 1 ampul kullanıyo 1 ay yetiyo yeni saçı besleyip uzatıyor

arkadaşlar bu ampullari saçlarınızda 2 saatten fala tutmayın sonra gözenekleri tıkayabiliyor.

kızlar kötü koktuğu filan yok ben kullanıyorum... tabi misler gibi koktuğu söylenemez çiçek değil ya bu yerimseniben hani vitamin hapı kullnmışsınızdır hepiniz onlar gibi kokuyor... öyle mide bulandıracak bişi değil... ampul şeklinde 5 tane fiyatını bilmiyorum ben doktoruma yazdırıyorum.... b vitamini ve türevlerinden oluşuyor b1 b6 b12...vs... saçları besliyor... hatta ben almaya gittiğimde direk bepanthen ve evigen ampul de verdiler saç için alıyorsunuz heralde die...

bana doktor bunlar oral alınan vitaminler saça bir işe yaramaz dedi :KK43:

oral mııııııı doktorunuz saçmalamış bence :1ninca:
Oral yolla kullanmak için B vitamin türevlerini içeren Bemiks vitamin hapı var. O oral yolla alınır....
Fakat burada bahsedilen bemiks ampuller... Yani oral yolla alınacaksa bemiks vitamin hapı tercih edilir..
Bemiks ampul saçta işe yaramaz olur mu yaaa :/

Son düzenleme:
bana bir güzellik uzmanı önermişti..
saçları beslemeye yadımcı olması açısından..
saçlarm çok dökülüyordu
fakat kış oldğundan düzenli yapmamıştım ama yazın yapmayı düşünüyorum
gerçi saçlarımın dökülmesinin duracağına pek inanmıyorum artık...kronik troit hastalığından ötürü..
formül şöyle:
bemix ampul,
bepanthene ampul,
zeytinyağı,
yumurta sarısı...

bemiks budur. B vitamini içerir, saç için dediğinizde zaten anlıyor eczacılar :KK66:

ıçinde 5 ampul var, ben 2 sini kullandım. vitamin hapı gibi kokuyor, kesinlikle kötü değil.. 4 tl ye almıştım.

arkadaşlar ben geçen hafta aldım 3 liraya.kutuda tam 5 adet var. kokusu çok rahatsız edici gelmedi bana yıkandıktan sonra saçta herhangi bir koku bırakmıyor.
Ezcacının söylediğine göre saç dökülmesini önlüyormuş..

X