gebelikte saç boyama

gamee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2009
65
1
37
merhaba kızlar ben 5 haftalık hamileyim saç boyatmak sorun olurmu yada bitkisel boyamı gerekir ne yapmalıyım saçını boyatan oldumu yardımcı olursanız sevinirim

Saç boyasını hic bir doktor gebelikte önermiyor...Onun için sana tavsiyem yapma..ben 10 ay boyunca yapmadım ve saclarım bır gürleşti bir kendine geldi..hem saç kendine gelir hemde bebeğin saglıgı herseyden daha önemli...

3 aydan sonra izin veriyorlar tabi bitkisel olması şartıyla ben boyatmıştım. tavsiyem güvendiğin bi kuaföre git.

kesinlikle boyatma derim...hele 3. ayin icinde herseyin iki kati zarari oluyor...sonrasindada boyatma bence baskasinda problem olmaz ama bi bakarsin sende sorun yaratmis...

bence de boyatma.bana yakın bir kuaför arkadaşımız bitkisel boyalara çok güvenme onların içinde de zararlı maddeler çok dedi o yüzden bebişim doğana kadar boyatmayacağım.zaten doktorum da izin vermedi.

ben dogum yapalı 2 ay oldu ve hala boyatmadım.yani yaklaşık 1 yıldır boyatmıyorum..aman bebegim saglıklı olsunda varsın ben biraz çirkin gözükeyim...

ben boyatıorum ama sadece organik boyayla.doktorumda boyatmış kendi hamileliğinde. güvenilir bir kuaförde boyatmak lazım.

Ben 24. haftamda doktoruma sordum ve sakıncası yok dedi. 20. haftadan sonra boyatabilirsin dedi. Organik denilen boyalara güvenme farkları yok dedi. Ben de evde kendim 15 dk. bekleterek boyadım. Sorun da olmadı canım....Ama sen daha yolun çok başındasın. 20. haftaya kadar çok kritik bir dönem. Sakın boyama

canım bebeĞın daha Çoookkk ufak sakın saÇlarını boyama ben hamılelık boyunca bekledım saÇlarım hem saĞlıkla uzadı hemde gÜrleŞtı...

sağolun kızlar cevap için bende boyatmıycam varsın çirkin olayım bebeğim sağlıklı olsunda

X