Dudak Makyajı avon pro to go ruj kullanan bayanlar

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
baby lips kullanıyorum ben kataloğdaki gibi değil rengi daha güzel :) diğer renklerini hiç kullanmadım

Benim tercihim baby lips,nude peach,rose sorbet ve cherry glisten.K14'te indirimde ve satıştan kalkacak K14'ten sonra.Ben stok yapıcam:eek:

favorim prolactive plum ama satıştan kalkacağını dikkat etmedim hiç ya k-14e tekrar bakayımkaydirigubbakcemile5

bende plum ve rose sorbet var cok memnunum. kalkıcagına üzüldüm. acaba dısı fln mı degişir?? tamamen mi kalkcak oysa cok sıktı cok fguzel bi rujdu.. okulda goren tum kız arkadaslarım almıstı. satılan bi üründe niye kalkıo k i :KK43:

tamamen kalkacakmış sanırım... melishhe rose sorbet kullanıyormussun baby lipsin biraz koyusu mu öyle duruyor sanki

evet tatlım baby lips lıllanmadım bilemiorm. ama ikiside katalogtan aldıgım tonda bazen diyorlar ya alakası yok diye ole degil. suan katalog olmadı için bakamıorm ama oledir herhalde. özellikle beyaz tenli bugday tenlilerde cok güzel duruyo. ben esmerim brz arkadasım surdu muthiş oldu kıza :))

baby lips bende kullanmadım,kullan arkadaşlarım memnun olduklarını söylüyor.
bi arkadaşım hariç çünkü arkasında madeın china yazıyormuş.bide fiyata neydi bu rujun.

Avon bir ürünü satıştan kaldırıo 4-5 ay sonra yeniden satışa koyuyor üstüne yeni yazıp,belki öyle yaparlar belki yenilerler pro-to go'ları

baby lips bende kullanmadım,kullan arkadaşlarım memnun olduklarını söylüyor.
bi arkadaşım hariç çünkü arkasında madeın china yazıyormuş.bide fiyata neydi bu rujun.

isterseniz böyle şeyleri önce avon temsilcileri kısmında sorun sonra yazın buralara...çok yanlıs anlayanlar çıkyıor..

avonun belli ülkelerde üretim firmaları var almanya çin,ingiltere....

o yüzden bazı ürünler çinde bazıları ingilterede .... üretiliyor...

üstünde çin yazıyor diye çin malı anlamında değiş bu...belli kesim topluluklara göre üretim firmaları kurulmus...

gecenelrde bir yerde yeni makyaj paleti için bunu yazmıslar ve direk avonu aradm detaylı bir şekildede bilgilendirdiler ve sonra bir de yazı attılar...

o yüzden yanlıs anlasılmalara sebep olmayalm :)

ayrıca üretimden kaldırılan ürünlerden kaldıysa sonkez indirim broşüründe satılıyor snra yenisi çıkarsa direk yenisi üretiliyor...üstüne ambajmıs mamlaşmıs gibi kandırmasyonlar yok yani...
müşterilere gerçekten önem veren bir firma bazen faklı şekilde lense edilsede bazı kişiler tarafndan...

araştırıp sorun direk mail atın..ilgili bölümler direk arayıp bütün aklınıza takılanları anlatıyorlar :)

evet haklısın p_renses. ilk once sıyahı vardı gecen sene yılbasından sonra gri kutulusunu cıkardılar. belki gorunumde bi degişiklik yapıp yeniden sürebilirler piyasaya

ama eskisinin paketini degiştirip degil, arkadasın kastı bu degildi sanrm. bnm dedigimi demek istemiş olabilir .)

ben de cherry glisten ve bayb lips i seviyorum,ama sanki biraz çabuk gidiyor dudaktan akannehir

X