Hamile kalmaya çalışanlar merhaba

gizemli83

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
7.010
3
41
Ben 1.5 yıllık evliyim yaklaşık yedi ay önce ilk defa çocuk istediğimiz için jinekoloğa gittim ve sol yumurtalığım da tümör tespit edildi.Sol yumurtalığımı kaybettim.Alınan tümöre iyi yada kötü huylu diyemediler anlayacağınız bir kanser hastası gibi kanserim diye düşünürken hayır iyiyim birşeyim yok diye de düşünüyorum.Benim için süreç karışık şimdi iyiyim sağ yumurtalığımın durumu iyi geçen hafta hsg çektirdim tüplerimde de herhangibir yapışıklık çıkmadı Allah'a şükür...Biz şu an korunmayı bıraktık çocuğumuz olsun istiyoruz.Sizinde böle planlarınız varsa yaşadıklarınızı paylaşalım dertleşip rahatlay[/B]alım...[/I][/I]

yumurtalığında kitle çıktı peki sebeb neymiş endometriozis hastamısın neyse canım çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın

cnm yumurtalığımda tümör vardı usg de gözüken kitle tümördü alındı kansere çevirip çevirmeyeceği belli olmayan bir tümör.....senden hamile kalmaya çalışıyosun galiba

herkeze merhaba bende yeni katılanlardanım ve bende 30 yaşındayım 1 kızım var ikinci çocuğumuzu istiyoruz ama 2,5 yıldır korunmadığımız halde olmuyor eşimde hareketsizlik sorunu var 20 gündür keçi boynuzu kürünü uygulamaya başladık eğer işe yararsa sizlerle paylaşmak isterim allah (c.c)herkeze hayırlısını nasip etsin

X