Transferden 5 gün sonra nihayet evdeyim:))

teleskop26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2009
82
1
SLM ARKADAŞLAR SALI GÜNÜ TRANSFERİM OLDUGUNU HEPİNİZ BİLİYORSUNUZ VE DÜN EVİME DÖNDÜM 28 KASIMDA KAN TAHLİLİMDE HERŞEY BELLİ OLACAK AMA BEN DAYANAMADIM VE BUGÜN KAN VERDİM AKŞAMA DPGRU SONUCU ALICAM.ACAYİP HEYECANLIYIM MERAKTAN ÇATLIYCAM İNŞ.GÜZEL HABER ALIRIM VE BUNU HEPİNİZLE PAYLAŞIRIM.:kedi::teytey::teytey:

SLM ARKADAŞLAR SALI GÜNÜ TRANSFERİM OLDUGUNU HEPİNİZ BİLİYORSUNUZ VE DÜN EVİME DÖNDÜM 28 KASIMDA KAN TAHLİLİMDE HERŞEY BELLİ OLACAK AMA BEN DAYANAMADIM VE BUGÜN KAN VERDİM AKŞAMA DPGRU SONUCU ALICAM.ACAYİP HEYECANLIYIM MERAKTAN ÇATLIYCAM İNŞ.GÜZEL HABER ALIRIM VE BUNU HEPİNİZLE PAYLAŞIRIM.:kedi::teytey::teytey:

İnşallah guzel haberını alırız ama daha erken degılmı canım olumlu cıkmazsa uzulme sora sakın.Hayırlısı olsun.Bize guzel haberlerını ver beklıyoz.:teytey::teytey::Saruboceq::ecrin_bebek:

biraz acele olmamışmı sanki benimde ikinci günüm bugün senin sonuca göre bende 5. gün yaptırırım belki herşey gönlünce olsun inşallah istediğin haberi alır bebişlerine kavuşursun

kesinlikle katılıyorum bu kadar acele etmeyin arakadaşlar çıkmayacakdır bu kadar erken kendini yıpratmayın boşyere sonra çıkmayınca üzülüozda üzülüoz.. biraz sabırrr.. benimde bugün 8. günüm. ama sabırla 28 ini bekliycem... dilerim hepimizin hakkında hayırlısı olur...

çoook acele etmişsin kesinliklee kanda dahii çıkmayabilir......bence kan gününüzü bekleyin arkadaşlarr.....boşboşuna sitress....

Bencede erken sonra Çıkmazsa ÜzÜlÜrsÜn bekleseydın keŞke benımde pazartesı transferım yapılacak allahın ıznıyle embıryolarım dÜn ÇÖzÜldÜ yarın aryıp durumlarını ÖĞrencem ınŞalh bı sorun Çıkmazssaa ÜÇ tane koyucak doktorum allah hepımızın yardımcısı olsun bende Çok heyecanlıyım ılkınde bıle bu kadar heyecanlanmamıŞtım ınŞallh bu sefer allhım tamamına erdırır

evet kızlar tahmin ettiginiz üzere çıkmadı ama çıkmayacagınıda biliyordum bile bile yaptım üzüntüm bi 5 dakika sürdü sonra geçti çünkü konyadan bi arkadaş var onunla konuştum o da çıkmaz dedi.neyse anladık ki 5.gün falan bişey çıkmıyo ha buda bana ders oldu:))sizler içinde tecrübe:))ama ya valla çatlayacam ha bebeleri dogurmadan meraktan gidecem valla:))demekki 10 gün bekleyecen demelerindeki varmış bi hikmet:))haber verin durumlarınızla ilgili siz beni merak ediyonuz bende sizleri:))sabrın sonu inş.selamet olacak:)ben bu 5 günde erdim nirvanaya çıktım bile:))

X