yumurtlamadan kaç gün sora regl olunur

Karxixnca Kxixz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
552
26
41
arkadaşlar bu konuda bilgisi olan varsa lütfen açık bir şkilde yazabilir mi yumurtlama tarihinden kaç gün sonra kadın regl olur
şimdiden hepinize çok teşekkür ederimopuyorumnanaktan

ben 14 gun sonra diye biliyorum hatta daha az olmasini doktorlar istemiyor. ama daha fazla olmasi hakkind bilemeyecegim.
17. gunundeysen bence guzel haber:)) hadi Insallah.

ben 14 gun sonra diye biliyorum hatta daha az olmasini doktorlar istemiyor. ama daha fazla olmasi hakkind bilemeyecegim.
17. gunundeysen bence guzel haber:)) hadi Insallah.

sevgili gündoğmadan insan yumurtlamayınca kaç gün sonra adet olacağınıda bilmiyor
ben pco hastayım ve hiç yumurtlayamıyordum 13 kilo verince yumurtlamam geri dönmüş rahimde kitle var diye dr gittim dr yumurtluyorsun gözün aydın dedi yani tesadüfen yumurtayı farkettik çalışmalara başladık ya 17 ya 18 günümdeyim yüreğim agzımda bekliyorum ya adet olacağım yada hamileyim
ama ben iki kere tüp bebek denemiş biri olarak biraz daha umutsuzum sanki birde çatlamadan 6 gün sonra kanda test yaptım negatif çıktı döllenen yumurta 3 -4 günde yerleşiyor yazmışlar rahime
ayyyyyyyyyyyy.... çok uzun oldu amma derdim varmış anlat anlat bitmedi sağol yanıtın için inşallah dediğin gibidir

alti gun cok erken yapmissin bence cikmamasi normal en az sekiz gun demisti doktorum onda bile cikmayabilir kadina bagli, o yuzden on iki gun sonra kan testi kesin sonuc verir demisti.
eger sorun pkoysa ve artik yumurtluyorsan bence gozun aydin ya bu ay ya da onumuzdeki aylar gelir Insallah. onemli olan bir sorun var olmasi ve ortadan kalkmasi. bizde sorun yok ama bebek de yok, sorunu bilip halletmek ya da halloldugunu gormek cok guzel olmali. hic uzulme yeterki kiloyla duzeldiyse kilona cok dikkat et, bir de ovulasyon testleri kullan istersen.
gerci Insallah bunlara gerek kalmaz ve hamilesindir simdi:)) bir idrar testi yap bence:))

alti gun cok erken yapmissin bence cikmamasi normal en az sekiz gun demisti doktorum onda bile cikmayabilir kadina bagli, o yuzden on iki gun sonra kan testi kesin sonuc verir demisti.
eger sorun pkoysa ve artik yumurtluyorsan bence gozun aydin ya bu ay ya da onumuzdeki aylar gelir Insallah. onemli olan bir sorun var olmasi ve ortadan kalkmasi. bizde sorun yok ama bebek de yok, sorunu bilip halletmek ya da halloldugunu gormek cok guzel olmali. hic uzulme yeterki kiloyla duzeldiyse kilona cok dikkat et, bir de ovulasyon testleri kullan istersen.
gerci Insallah bunlara gerek kalmaz ve hamilesindir simdi:)) bir idrar testi yap bence:))

sorun yok değildir gündoğmadan muhakkak bir sorun vardır .biz yada dr lar bunu bilmiyor eğer bu ay hamileysem (20.günüm çatalamadan sonraki)senin içinde çok dua edeceğim canı gönülden yarın dr gideceğim iş çıkışı hayırlı haberlerle dönerim inşallah

sevgili gündoğmadan insan yumurtlamayınca kaç gün sonra adet olacağınıda bilmiyor
ben pco hastayım ve hiç yumurtlayamıyordum 13 kilo verince yumurtlamam geri dönmüş rahimde kitle var diye dr gittim dr yumurtluyorsun gözün aydın dedi yani tesadüfen yumurtayı farkettik çalışmalara başladık ya 17 ya 18 günümdeyim yüreğim agzımda bekliyorum ya adet olacağım yada hamileyim
ama ben iki kere tüp bebek denemiş biri olarak biraz daha umutsuzum sanki birde çatlamadan 6 gün sonra kanda test yaptım negatif çıktı döllenen yumurta 3 -4 günde yerleşiyor yazmışlar rahime
ayyyyyyyyyyyy.... çok uzun oldu amma derdim varmış anlat anlat bitmedi sağol yanıtın için inşallah dediğin gibidir

her kadının yumurtlama günü farklıdır adet döngüsüne bağlı ama yumurtlamadan sonraki adet tarihi aynıdır. Yani yumurtlamadan 14 gün sonra adet olunur canım... Sende benim gibiymişsin. Bende de pkos var kiloyla alakalı. Bende 10 kilo verdim çok şükür benimde adetlerim düzeldi ve yumurtlamalarımı biliyorum artık. Öyleki şu gün adet olucam diyip olanlara imrenirdim artık bende şu gün olucam diyip oluyorum :KK52: Senin tüp bebek yaptırma sebebin nedir canım? Umarım hamilesindir değilsende en kısa zamanda olur inşallah. Rabbim hepimizede mucizesini göndersin...

kızlar merhaba 2 aydır ovulasyon testi kullanıyorum. çift çizgiyi gördükten 10 gün sonra da regl oluyorum. Normal mi? 14 gün standart mı acaba?

kızlar merhaba 2 aydır ovulasyon testi kullanıyorum. çift çizgiyi gördükten 10 gün sonra da regl oluyorum. Normal mi? 14 gün standart mı acaba?

Yumurtlamadan sonra 10-16 gun arasinda degisir adet olunmasi. Kisiye ozeldir. Misal ben 11-12 gun sonra adet oluyrm. 14 gun sadece teorik.

bende yumurtlamadan 1 hafta sonra adet oldum adetmı onuda bılemıyorum. yumurtlama oldugunu soledı doktor kanamam oldu yumurtan catlamıs dedi. ilişki önerdi 1 hafta sonrada normalde adet haftan kanamam oldu adetmı oldum nedır bılemedım. kafam karıstı.

X