Istanbula ikinci tüp bebek yolculuğum yarın başlıyo..

DrGunay

Guru
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
2.270
9
Allahın izniyle yarın sabah 8 de İstanbula geliyorum kızlar.Ne olur dua edin bana ...
Allahım ne olur bu son tedavim olsun da kavuşayım yavrularıma
Pazartesi doktorumla görüşücem.Olanları her gün anlatıcam buradan kızlar...Şimdilik hoşca kalın..Görüşmek üzereeee...
Dualarınızı eksik etmeyinnn kader arkadaşlarımm...

hayirli olsun tedavin insallah son olur kavusursun yavruna
allahim emeklerini bosa cikarmasin karsiligini versin
bende aralik sonu gibi geliyorum turkiyeye tedavi icin

Allah önce gebelik haberini sonra da doğum haberini vermeyi nasip etsin sana... bol şanslar dilerim...

canım inşallah hayırlısı olur senin için ben bugun ikinci denememin negatif sonucunu aldım içime oturdu allahda hayırlısı neyse onu iste umarım sen bebişlerini alırsın kucağın

hayırlısı inşallah günayyyy
bu sefer inşallah bebişlerinle bakü'ye donersin
ve kucağına almak nasip olur
öpüldünnnn

canim allah gönlünce versin insallah bize güzel haberlerini iletirsin

arkadaşım seni çoğu zaman takip ettim burdan
inşşş bu defa son olur sağlıklı hayırlı bi şekilde bebişlerini kucaklarsınn
rabbim HAMıLEYıM yazmanı da nasip etsin
dualarımdasınn arkadaşımm yolumuz zor ama RABBıM inş yüzümüze gülecek emeklerimizi boşa çıkarmayacak

Günaycım sonunda başlıyorsun tedaviye....Allah bu sabrının mükafatını inşallah vericektir cnm...benimde yarın yumurtalarım toplanıcak..sadece 4 yumurtam var...çok ümitli değilim ama A llah bili orasını...çok öpüyorum seni...opuyorumnanaktan

Ve de geldim kızlarrr.Her birinize birer birer teşekkür ederim canlarım.Tanrım sevindirsin hepimizi inşallah....

tedavin hayirli olsun insallah bebeklerinle donersin memleketine canim
rabbim yuzunu guldursun

Günaycım sonunda başlıyorsun tedaviye....Allah bu sabrının mükafatını inşallah vericektir cnm...benimde yarın yumurtalarım toplanıcak..sadece 4 yumurtam var...çok ümitli değilim ama A llah bili orasını...çok öpüyorum seni...opuyorumnanaktan

Günaycım,güzel haberlerle gel inşallah:Saruboceq::1hug:a.s.

Justing76, ben 16 fsh ile tedaviye başladım..Her an tedavimin iptal edilmesi söz konusuydu..2-3 folikul görünüyordu,sonra 4 e çıktı.Opu işleminde de 4 folikulun 4 ü de dolu çıktı.Ancak 3 tanesi yeterli olgunluktaymış.3 ü de döllendi.2 si 1. kalite 1 i düşük kaliteydi..2 tane 1. kalite embriyo konuldu ve şu an hamileyim.Dr uma göre ikisi de tutmuş gibi..Kısmet artık..Çarşamba kese görmeye gideceğiz..Bunu sana umut olsun diye anlattım arkadaşım,moralini bozma az yumurta var diye..opuyorumnanaktanyerimseniben

Canim benim insallah hamileyim haberini yazarsin,Allah kimseyi darda koymasin. Insallah bu defa kucagina alirsin bebegini yada bebislerini... Bool sans canim. :)

canım hayırlı olsun bol şans diliyorum sana allah gönlüne göre versin ist. nerde yaptıracaksın ve fiyatı nedir sevgiler

[/COherseyyyy gonlunce olsun canim arkadasim benim ins bu sefer kucaginada alirsin nasip olursa bende ocakta basliyorum ins ikimiz icinde bu sefer hersey guzel olur kendine iyi bak canim optum opuyorumnanaktanLOR]

Hoş dilekleriniz için çok sağ olun canllarımm..Tanrım hepimizi sevindirsin inşallah.Kaymaklı güzelim senin de şimdiden tedavin hayırlı olsun canım.Güzel sonuçlar sana..
XXXNEZO cum Bahçeci kliniğinde doktorum Halit Fırat Erden.Opu ve transferse Umut tüp bebek merkezinde olucak.Bu gün saat 1 de randevum var.Bakalım nasıl geçicek.Ya kızlar ben pilanladığıma gçre bu gün adetimin ikinci günü olmalıydı ama bu gün adet oldum yani adetimin ilk günü bu gün.Kanamam da yoğun düşünüyorum da doktorum nasıl mayene edicek ya.:)

canım inşallah iyi olacak herşey bu sefer benimde kafam karıstı suan antalyadayım ama kocaelinde yasıyorum umutlada görüsmüstüm ikisinin arasında kaldım burdamı ordamı umut tüp bebegin başarı oranıda çok yüksek ekibide güzel yeni yılda geliyor inşallah 2010 yılında herkesin muratları gerçek olur sevgiler

Bu gün doktorumla görüştüm yarından ihtibaren 425 unite puregonla başlıyorum tekrar.Bu günden haplarım var ..TEDAVı ücreti 2100 euro..Bayram günü muayenemi Ali Mesut bey yapıcak..

Bayramdan sonra da rahim filmi çektiricem.Kürtaj olduğum için rahimine bakmamaız gerekiyo dedi doktorum..Çok ilgiliydi her zamangi gibi..ıçimde tekrar bir umut ışığı yandıı kızar..

X