yumurta toplama ve transfer

Dryan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2009
124
0
slm arkadaşlar yumurtalarınız kaçıncı gün tplandı kaç gün sonra transferiniz yapıldı bende daha dün başladım tüp bebek tedavisine 225doz gonalf iğne ile başladım salı tekrar kontrolum var fakat ya bayrama falan denk gelirse yumurta toplama işlemi ertelenirmi acaba bu konuda bana birşey söylenmedi sadece kısa protokol olacağını biliyorum şimdilik kimi arkadaşlar lucrin diye bi ilaçla başlamış ben direkt iğne ile başladım ve yumurtalrımda bir sorun yok

merak etme canım,o kadar yumurtayla seni ortada bırakmalar tabi ki...onlar için bayram yok malesef ama hayırlı iş yapıp dua alıyorlar sonuçta...bence senin işlemlerin büyük ihtimalle bayramdan sonraya kalır zaten.tahminlerime göre benimki ise tam bayram çocuğu olacak:ecrin_bebek:bayramın ilk günü yumurtaların toplanıp,4.günü de transfer edileceğini sanıyorum.baklaım nolcak...
tedavin hayırlı olsun inşallah...
sevgiler...

hakkinizda hayirlisi insallah bencede bayram olsa bile toplarlar
onlar aarlar merak etme
lucrin yani baskilayici igneleri yumurtaligi cok calisanlar yada pkoslular icin uygulaniyor
birde yasi genc olanlar icin

Canım yumurta toplama ertelenemez ki bayramda da toplar onlar merak etme.Hadi bakalım yolun acık olsun.Bebıslerı beklıyozzzzzzzzzz:emir_bebek::emir_bebek:

inşallah canım ama ilk defa yaptırdıgım için kafamda o kadar çok soru işareti varki ,yumurta toplama trasnfer, sonuç...vs gerçekten çok stresli

benimde galiba bayrama denk gelecek yarın 2.kontrolüm var bugun 6.iğnemi vuruldum Allah herkeze hayırlı evlatlar versin..

X