Saç Rengi ve Saç Boyama Röfleli saçlarımı evde boyayıp düz sarıya çevirmek istiyorum.Deneyen var mı?(RESİMLİ)

addictive

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2007
137
0
Merhaba kızlar, saçlarım normalde küllü kumral gibi bir renk (diplerde görüldüğü gibi)
Kendi saçımın üzerine röfle yaptırıyorum. Çok da doğal görünüyor, beyaz tenli ve renkli gözlüyüm, kendi saçın mı diye soranlar oluyor (tabi diplerden henüz çıkmadığındakaydirigubbakcemile3 )
Diplerden uzadı biraz şimdi, ama dip röfle yaptırmak istemiyorum röfle saçlarımı çok yıpratıyor. Ama rengimden çoook memnunum. Dip röfle yerine evde boyayıp şu anki rengimi elde etmek istiyorum. Sizce mümkün mü? Deneyeniniz var mı??

Eklentiler

• $rsm2.jpg
    $rsm2.jpg
    6,6 KB · Görüntüleme: 1.272
Son düzenleme:
çok koyu sacın canm olmaz deneme hıc
bnmde röfleydı ama sapsarydı artık attrmaktan sürekeli
sennıkı sarı olmaz arada koyular var
bende duz sarı yaptım şimdi ama önce sacımı akıttım orıelle kuförde
dogumda koyuya byamştım mecbur dıp çok gelıo dıe
şimdi akıttıktan sora dekt acık sarı boyuyorum

peki açık sarıya boyayınca nasıl bir renk elde ettin canım? turunculaşma vs oldu mu? tam sarı mı oldu?

aynen röfleyi düz sarıya çevirmeyi istiyorum.
palette açıcıyla açık sarı bir boyayı karıştırmak var aklımda
ama saçım yıprandığı için beklemedeyim şu an.

aynen röfleyi düz sarıya çevirmeyi istiyorum.
palette açıcıyla açık sarı bir boyayı karıştırmak var aklımda
ama saçım yıprandığı için beklemedeyim şu an.

ben de sadece diplerine açıcı uygulasam röflelerimle uyumsuzluk olur mu acaba? veya sadece açık küllü sarı gibi bir renkle dip boyası yapsam diplerin rengi açılır mı sence?

canım açıcı tek başına renk vermiyormuş ayrıca ben bir kere denedim berbat olmuştu sadece diplerim açılmıştı.gerçi şu an dipleri açmak istiyorum ama genede tereddütlüyüm.

küllü açık sarı da açar ama çok da açık ve parlak bir sarı olmaz
ben şu saba tümer in saçı gibi olsun istiyorum komple.

resimdeki sacının rengı harikaaaaa tek kelımeyle ınan bana bence sen oynama bozma bu guzelıgışimdiye kadar nerde yaptırdıydan devam dıyorum ben

canım açıcı tek başına renk vermiyormuş ayrıca ben bir kere denedim berbat olmuştu sadece diplerim açılmıştı.gerçi şu an dipleri açmak istiyorum ama genede tereddütlüyüm.

küllü açık sarı da açar ama çok da açık ve parlak bir sarı olmaz
ben şu saba tümer in saçı gibi olsun istiyorum komple.

Liley canım ben parlak sarı istemiyorum, uçları gibi olsun istiyorum. Diplerini açsam yetecek bana ama korkuyorum. Uçlarıyla uyumlu olur mu bilemiyorum :uhm:

resimdeki sacının rengı harikaaaaa tek kelımeyle ınan bana bence sen oynama bozma bu guzelıgışimdiye kadar nerde yaptırdıydan devam dıyorum ben

Sweet33 çok teşekkürler canım yerimseniben ben de çok seviyorum saç rengimi zaten ama acaba röflesiz aynı rengi elde edebilir miyim diye düşündüm. Korkuyorum kötü olur diye de, cesaret edemedim kendim birşey yapmaya.. Eğer hiçbi şekilde güzel olmucana inanırsam son çare gidip röflemi yaptırırım tekrar.

canım saçlarının rengi harika bence sakın bozma benimde saçlarım şuan küllü kumral ay sonunda bende röfle yaptırıcam inş seninki gibi istiyorum inş yaparlar doğal dursun istiyorum işte seninki gibi bi anlatırmısın röfleni nasıl attılar ince mi yoksa sıkmı attılar bide acaba attıkları sarının tonunu biliyormuusn çok doğal duruyor

canım saçlarının rengi harika bence sakın bozma benimde saçlarım şuan küllü kumral ay sonunda bende röfle yaptırıcam inş seninki gibi istiyorum inş yaparlar doğal dursun istiyorum işte seninki gibi bi anlatırmısın röfleni nasıl attılar ince mi yoksa sıkmı attılar bide acaba attıkları sarının tonunu biliyormuusn çok doğal duruyor

canım ben 4-5 ayda bir röfle yaptırdığım için bu üst üste yapılmış hali. ama her seferinde yapılırken önce en açık tonda (platin oluyor sanırım) röfle atılıyor. sonra cila ile röflenin çiğliğinin kapatılmasını istiyorum. cilayı birazcık fazla bekletince de çok doğal oluyor bende. hatta son sefer röflelerin rengi istediğimden de fazla kapanmştı ama iki yıkamada yine bu hale geldi. röfleler ne ince ne kalın, sen öyle söyle kuaför ayarlar onu. saçlarımın doğal hali de koyu olmadığı için röfleler kendi saçlarımla karışınca çok doğal duruyor. senin de öyleyse bu rengi elde edebilirsin tahminimce.

Merhaba kızlar, saçlarım normalde küllü kumral gibi bir renk (diplerde görüldüğü gibi)
Kendi saçımın üzerine röfle yaptırıyorum. Çok da doğal görünüyor, beyaz tenli ve renkli gözlüyüm, kendi saçın mı diye soranlar oluyor (tabi diplerden henüz çıkmadığındakaydirigubbakcemile3 )
Diplerden uzadı biraz şimdi, ama dip röfle yaptırmak istemiyorum röfle saçlarımı çok yıpratıyor. Ama rengimden çoook memnunum. Dip röfle yerine evde boyayıp şu anki rengimi elde etmek istiyorum. Sizce mümkün mü? Deneyeniniz var mı??

canım seninki röfle diye mi geçiyo. benim bildiğim röfle daha sarı oluyo. Kuaförüm önce saçı açıyo ama bu seferde platine yakın bi sarı oluyo. Ben çok açık sarı bulunca üzerine cila atıyo. Ben başta saçın rengini bu kadar açmasak da sonradan cila atmaya gerek olmasa olmaz mı diye sorunca da bu açıcıların bu şekilde olduğunu, orta bi renk olmadığını söylüyo. Ama bak seninki gayet de olmuş yani çok sarı olmamış.Nasıl oluyo bu:)

canım seninki röfle diye mi geçiyo. benim bildiğim röfle daha sarı oluyo. Kuaförüm önce saçı açıyo ama bu seferde platine yakın bi sarı oluyo. Ben çok açık sarı bulunca üzerine cila atıyo. Ben başta saçın rengini bu kadar açmasak da sonradan cila atmaya gerek olmasa olmaz mı diye sorunca da bu açıcıların bu şekilde olduğunu, orta bi renk olmadığını söylüyo. Ama bak seninki gayet de olmuş yani çok sarı olmamış.Nasıl oluyo bu:)

evet canım röfle benimki. senin dediğin gibi önce iyice açıyor,beyaza yakın oluyor rengi.sonra cila ile çiğliği kapatıyor bu renge geliyor. nası oluyo bilmiyorum ama kendi saçlarımla çok iyi bütünleştiğinden olduğunu tahmin ediyorum :)

X