30 haftalık gebelik + cinsellik

kızlar bazıları abartmış yalnız, hamile olduğunu öğrendikten sonra kanki olunur mu naptınız? kocayı geçtim size de yazık yahu? benim bildigim 36-37 haftalardan sonra mola vermek yetiyor, hem bunun dogum sonrası da var en az 2 ay, çok erken bırakmayın bence, hem bi yerde okumuştum rahim kaslarının çalışmasının başka bir yolu bu, yani iyi bi şey :) bizim doktor sadece tedbirli olun dedi herhangi br yasak yok yani devamm...

riskli bir gebeliginiz yoksa cinselligin bebege bi zararı yoktur.son güne kadar yapılmasında hiç bir sakınca yoktur.
aksine dogumu kolaylaştırır.
ayrıca kadınlık hormonu gebeligin son döneminde tavan yapar.orgazmı hiç yaşamayan bir cok kadın gebelik döneminde bu duyguyu yaşadıgını söylüyor.bence bu günlerinizi degerlendirinsırnaşık şey

kızlar bende 35 haftalık hamileyim bizde kocisimle öyle uzun aralar vermedik haftada 3kez yapıyoruz aramızdaki sıcaklıgı kaybetmiyoruz zaten dogumdan sonra ara vrilcek mecburen biz ozaman kullanıcaz kankilik hakkımızı:)saglık acısından risk yoksa bence devammm

komik bende daha dün aşık gibi sevmezsen kardeş gbi sev beni demiştim.biimkide az ,epey hemde..gongagül hftada3 yazmışın maşallah.bizimki 3 haftada 1 belki..adam yanaşmıyo zaten iletişim kopukluğu yaşıyoruz..kızarım diye seslenmio heralde..heralde bebek olunca hiç görüşmicez.onun içinde problem deil gbi.bakın ben bile bilmiyorumm..herlade heralde diyorum okadar..biz sıcaklığı kaybettk sanırım..:KK43: hamile olan benken gene ben düşüyorum onun üstne..keşke şöle etrafta birileir olsada feyz alsa beyimiz

Kızlar ben 5 aylık hamıleyım benım kocişle bastan berı aradan su sızmıyo devamdayız kocamı ıhmal etmek ııstemıyorum bı sorun yok umarımda olmaz.

riskli bir gebeliginiz yoksa cinselligin bebege bi zararı yoktur.son güne kadar yapılmasında hiç bir sakınca yoktur.
aksine dogumu kolaylaştırır.
ayrıca kadınlık hormonu gebeligin son döneminde tavan yapar.orgazmı hiç yaşamayan bir cok kadın gebelik döneminde bu duyguyu yaşadıgını söylüyor.bence bu günlerinizi degerlendirinsırnaşık şey

CIDDIMISIN SEVINDIM BUNAhihoyyyt

:kedi:KIZLAR GULMEYIN AMA BENDE AYNIYIM 6 AYLIK HAMILEYIM HİÇ ARA VERMEDIK BI ZARARI OLMADI CİLVELEŞMYE DEVAM

Kızlar bende ıdrar yolu enfeksıyonu varmış erken dogum rıskı olabılırmı?

ya ben de bu hafta eşimden uzağım, 5 gündür ayrıyız artık abuk subuk rüyalar görmeye başladım.

bende mi gariplik var yahu?hayır hamileliğin başından sonuna kardeş olsaymışız kafayı yermişim.Aslında böyle biri değilimdir ne oldu anlamadım.

30. haftadan sonra haftada 1-2 kez şeklinde gidiyor, daha fazlasına korkuyorum, ama azı beynime vuruyor, 1 ideal bundan sonra bizim için.

6.cı haftadan bu yana kardeş gibiyiz eşimle :roflol:

doktor eger bı tehlıke yoksa son zamana kadar bı sakıncası yok dıyo ama son ay spermler kasılmalara ve erken doguma sebep olabılıomus oyuzden son ay korunarak tavsıye edıyolar.valla ben daha yenıyım saglık acısında bı sıkıntım olmadıgı surece devam ederız.annelık ve eslık ayrı konular bızım toplumumuzda anne olunca hersey tamam bıttı oluyo ne alakası var ben sahsen ıtıcı gorunmedıgımı bılmek ısterım...

kaydirigubbakcemile3gebeliğimin 2. ayından itibaren kardeş gibiyiz...:hulya:

düşük riskimde yoktu fakat eşim bebeğimize bişi olur diye korktu unuttuk zatenkaydirigubbakcemile3

:)))) valla ben hamile olduğumu öğrendim ilk 3 ay ilişkiye girmeyin dedi doktor düşük tehlikesi olabilir dedi eşim hiççççççççç takmadı :))) bende önemsemedim sonra biraz kesenin altı açılmış dikkat edin dedi doktor tabii sölemedik ona kesmediğimizi biz yine devam ettik Allahıma bin şükür 26 haftalık oldum bugünlerde daha da canlandık eşimin dediği Allaha emanet bişey olmaz aşkım dioo :)) olmadıda şükür çokta sağlıklı Allahıma bin şükür karnım çok büyüdü ama sadece hareketimi kısıtlıo bu herşey aynı yani beebeğimizide çok sevioruz ama bence bu yakınlık eşimle mutlu olmam onuda mutlu ediodur die düşünüorum arkadaşlarımla konuşuorum onlrda doğuma 2 gün kala bile girdik ilişkiye 2 gün sonra doğum yaptım diolar bilmiorum şaştım eşinize benim eşim hayatta durmaz :) yani çok çok sorun olur tabii bende o da dikkat ederiz ama herşey normal şükür çokta kilo aldım ama herşey aynı hatta dahada güzel çok zayıf hamile kalmıştım eşim kilolu halime bidaha aşık olduğunu ve asla zayıflamamamı istio :) yanımda böle afet yatarken zor dururum ben dio :)) (tabii herkesin eşi kendine güzeldir ben bu halimi biraz şişko buluorum) konu dkkatimi çekti ama doktor tamamen kesin derse tabii haftada 1 e hatta hiçe indirebiliriz ama bu ne kadar evli olduğumuzada bağlıdır belki biz 1 yıllık evliyiz daha şaşırdım okurken hangimizinki iii anlamadım ama biz memnunuz hayırlı doğumlar diliyorum herkese...

:p yuhhhh :) çok cesur gördüm sizi

hiç yapmıyorum, eşim ısrar etse de zaman zaman bişey olmaz dese de ikna edemiyor beni. birleşme olmadan devam eden cinsel hayatımız var tabi, ama o aşamaya gelindiğinde konsantre olamıyorum.
herkese sağlıklı ve hayırlı doğumlar dilerim.

bende koçişin ihmal edilmemesi gerektiğini düşünenlerdenim. hafta bir veya 2 kez (tabi soğun etkisi var) devammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Hamilelikte bir problem yoksa beraber olmak sorun değilki. Bunu doktorlar söylüyor zaten.Haftada 2 kez normal bence. Bunda utanılacak bir durum yok. Kadınında erkeğinde sevilmeye ihtiyacı var bence. Ben şimdi eşimin benimle daha çok ilgilenmesini istiyorum mesela. Karnım burnumda olmasına rağmen yinede arada bi seksi iççamaşırları giyiyorum valla ne yalan söyleyeyim. Eşimde hiç şikayetçi değil bu durumdan kaydirigubbakcemile3

merhaba kızlar bende 20 haftalık hamileyim inanın bende eski günlerimi özler oldum canım hiçbişey istemiyo bide çok korkuyoruz ikimizde nasıl olcak bilmiyorum:)))

X